Kopřivnice – Jičín 30:23 (kon.) | Frýdek-M. – Zubří 24:29 (kon.) | Karviná – Dukla 28:28 (kon.)
Nové Veselí – Hranice 26:25 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
26:25 (15:11)
TJ Cement Hranice
Pátek 30.03.2018, 18:00Chance Extraliga mužů • 22. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (19:30:09)

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Cement Hranice 26:25 (15:11)
    Nejvíce branek: Skalický 5, Sekulić 4, Štěrba 4/1 – Mičkal 7/1, Stržínek 6/2, Tůma 5. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/3. Vyloučení: 0:0.

Je konec! Domácí Nové Veselé nakonec zvládlo souboj s Hranicemi a vítězí 26:25! Hosté sice po přestávce dokázali zlikvidovat čtyřbrankové vedení Nového Veselí, ale domácí celek si znovu vypracoval náskok. Hranice v závěru utkání znovu dotíraly na vyrovnání, ale domácí brankář poslední střelu vyrazil mimo tři tyče!

Konec zápasu. (26:25)

60
    Jenže domácí brankář střelu do dolní části domácí svatyně vykopl! (26:25)

60
    Hranice kombinují v blízkosti branky. Stále jim zbývá třicet sekund na vstřelení vyrovnávací branky. (26:25)
    58
    Ale Hranice se nevzdávají! Marek Tůma zakončil do levého dolního rohu. (26:25)
    58
    Nikola Sekulič však uklidňuje domácí fanoušky další brankou! (26:24)
    57
    Už je to jenom o gól! Zdeněk Čadra totiž vymetl horní roh branky. (25:24)
    56
    Tomáš Mičkal se uvolnil na levém křídle a ve výskoku propálil domácího brankáře. (25:23)

55
    Hranice se sice tlačí do útoku, ale domácí obrana je zatím pozorná a nepouští hosty do zakončení. (25:22)
    54
    Nyní už Nové Veselí odskakuje na rozdíl tří branek! Roman Chosik zamířil do dolního rohu branky. (25:22)
    53
    Nové Veselí si ale drží dvoubrankový náskok. Pavel Najman zamířil přesně k tyči. (24:22)
    52
    Tomáš Mičkal se postavil na značku sedmimetrového hodu a propálil bezmocného brankáře. (23:22)
    50
    Na druhé straně pálil v pádu Nikola Sekulič a se štěstím obstřelil brankáře. (23:21)
    50
    Přihrávku na levé křídlo dostal Tomáš Mičkal a střelou s odrazem snížil na rozdíl jediné branky. (22:21)

49
    Domácí celek se nadále tlačí do útoku a nedává Hranicím prostor. Střelu z pravé strany hostující brankář vychytal. (22:20)
    48
    Roman Chosik jen tak zlehka mávl rukou a přesně vymetl horní roh branky. (22:20)

47
    Nové Veselí se tlačí do útoku. Domácí házenkáři však nyní vybojovali jen rozehrávku poblíž branky. (21:20)

46
    Na hrací ploše nyní kralují obě defenzívy. Nikdo ze střelců nyní nedostává nic zdarma. (21:20)
    44
    Stržínek střílel z pravé strany a svižnou střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci. (21:20)
    43
    Ondřej Skalicý pálil z pravé strany a dělovkou z výskoku vrátil domácím dvoubrankové vedení. (21:19)
    42
    Jiří Kozlovský pálil z pravého křídla a dělovkou pod břevno vrátil Hranice do hry. (20:19)
    41
    Tentokrát si Skalický naběhl na dlouhou přihrávku za obranu a propasíroval míč za záda brankáře. (20:18)
    41
    Ondřej Skalický na druhé straně bleskově zareagoval a vrátil Novému Veselí vedení. (19:18)
    40
    Zdeněk Čadra střílel z pravé strany a našel mezírku mezi brankářem a tyčí. (18:18)

39
    Skalický šel sám na brankáře, jenže ve vyložené šanci poslal míč vysoko nad břevno! (18:17)
    38
    Martin Stržínek proměnil sedmimetrový hod a ještě drží Hranice ve hře. (18:17)
    38
    Ondřej Skalický útočil s opačného křídla a přízemní střelou poslal domácí do dvoubrankového vedení. (18:16)
    37
    Jakub Štěrba dostal přihrávku na křídlo a střelou na zadní tyč poslal Nové Veselí do vedení. (17:16)
    36
    Martin Stržínek pálil v pádu, ale se štěstím domácího brankáře překonal. (16:16)
    36
    Nové Veselí zatím soupeře nepouští do vedení. Živojinovič vyšperkoval svůj únik brankou. (16:15)
    35
    Druhá půle zatím patří Tomáši Mičkalovi, který během pěti minut dokázal vyrovnat! (15:15)
    34
    A už to máme pouze o jednu branku! Tomáš Mičkal střílel ze středu hrací plochy a prostřelil brankáře. (15:14)
    33
    Hranice v úvodu druhé půle dramatizují průběh utkání. Pomahač se dostal do úniku a zakončil přesnou střelou. (15:13)
    31
    Tomáš Mičkal si zpracoval krásnou přihrávku mezi obránce a prostřelil domácího brankáře. (15:12)

31
    Začal druhý poločas. (15:11)

První poločas končí! Hranice vlétly do utkání jako velká voda a vypracovaly si náskok. Nové Veselí se však nevzdalo a domácí celek dokázal vyrovnat. V závěru první půle se do hry dostal Sekulič, který domácím vypracoval vedení.

30
    První poločas skončil. (15:11)
    29
    Jan Kupa pálil ze středu hrací plochy a přízemní střelou poslal Nové Veselí do čtyřbrankového náskoku. (15:11)
    28
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Marek Tůma). (14:11)
    28
    Štohanzl zmátl obranu Hranic naznačením přihrávky a svižnou střelou navýšil domácí náskok. (14:10)
    27
    Nikola Sekulič se dostává do hry! Podruhé během dvou minut prostřelil vyběhnutého brankáře. (13:10)
    26
    Sekulič dostal přihrávku na střed a v střelou v pádu poprvé poslal domácí celek do dvoubrankového náskoku. (12:10)

25
    Nové Veselí hraje v posledních minutách skvěle! Domácí se tlačí do útoku a nepouštějí Hranice do zakončení. (11:10)
    24
    Rychlou souhru Nového Veselí vyšperkoval Dolejší přihrávkou před branku a Najman překonal brankáře. (11:10)
    23
    Na druhé straně rychle odpověděl Martin Stržínek. Znovu je vyrovnáno! (10:10)
    22
    David Melichar se rychlou kličkou zbavil obránce a střelou mezi nohy brankáře poslal domácí do vedení. (10:9)

22
    Domácí brankář vyběhl proti Bechnému, který střílel z levého křídla a nohou jeho dělovku vykopl před sebe. (9:9)

21
    Hranice se znovu tlačí do útoku. Hosté kombinují s bízkosti domácí branky, ale Nové Veselí zatím skvěle brání. (9:9)
    20
    Suchánek vyrovnává! Obrana Hranic mu nechala moře prostoru a domácí střelec přesně trefil prostor u tyče. (9:9)
    19
    Jiří Dolejší se dostává do formy! Domácí střelec pálil v pádu a zamířil přesně k tyči. (8:9)
    19
    Bechný si udělal prostor na pravém křídle a zakončil přímo pod břevno. (7:9)

18
    Mohlo být vyrovnáno, ale střelecký pokus z levého křídla prosvištěl nad břevnem. (7:8)
    16
    Dolejší se znovu dostal do úniku a snížil náskok Hranic na rozdíl jediné branky. (7:8)
    16
    Jiří Dolejší střílel z levého křídla a nachytal hostujícího brankáře na švestkách. (6:8)
    15
    Tůma si udělal prostor na pravém křídle a zakončil skákavou střelou. (5:8)
    14
    Gól ze střední vzdálenosti také na straně domácích. Přibyl trefil přesně do dolního rohu. (5:7)
    12
    Na druhé straně zakončil rychlý brejk Štěrba. (4:7)
    12
    Marek Tůma znovu zkusil střelu z dálky a navýšil vedení hranic. (3:7)

11
    Další akci Hranic zastavuje nedovolený zákrok domácí obrany. Hosté budou pokračovat. (3:6)
    10
    Martin Stržínek se dostává do herní pohody. Svůj únik proměnil v přesnou střelu. (3:6)
    10
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Martin Stržínek).
    (3:5)
    9
    Štěrba se postavil na značku sedmimetrového hodu a s přehledem jej proměnil. (3:4)
    8
    Do samostatného úniku se dostal Skalický a vyběhnutého brankáře propálil ránou mezi nohy. (2:4)

8
    Brankář hostujícího celku zatím hraje skvěle a domácí střelci si na něm lámou zuby. (1:4)
    6
    Marek Tůma zkusil štěstí z velké vzdálenosti a dělovkou do horního rohu rozjásal hostující fanoušky. (1:4)
    5
    Nicméně Hranice bleskově reagují. Zdeněk Čadra vymetl horní roh branky. (1:3)
    4
    Jakub Štěrba střílel z ostrého úhlu a jeho prudký pokus skončil přesně pod břevnem. (1:2)
    3
    Bechný střílel z otočky a v pádu umístil míč k zadní tyči. (0:2)

3
    Hranice jsou v úvodních minutách mnohem aktivnější. Obrana Nového Veselí má plné ruce práce. (0:1)
    2
    Tomáš Mičkal si naběhl na dlouhou přihrávku za domácí obranu a přízemní střelou poslal Hranice do vedení. (0:1)

1
    Hranice se v úvodu utkání tlačí do útoku. Domácí brankář musel zasahovat a vykopl míč mimo tři tyče. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Hranice přijely v modrobílém, zatímco Nové Veselí bude hrát v modrém.

Dnes budeme sledovat souboj dvou celků ze spodních pater tabulky. Hranice mají na svém kontě sedmnáct bodů a patří jim devátá pozice extraligové tabulky. Nové Veselí je na tom ještě hůře. Se třinácti body je předposlední. Na poslední Strakonice má domácí celek náskok v podobě tří bodů.

Dobrý podvečer všem fanynkám a fanouškům házené! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi Sokolem Nové Veselí a Cementem Hranice. Zápas startuje v 18 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.