Kladno – Kert Park Praha 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Sudoměřice 5:2 (kon.) | Letohrad – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Plzeň – Most 2:3 (0:1 po s.s.) | Pardubice – Rakovník 5:3 (kon.)
HBC Kladno
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
HC Kert Park Praha
Sobota 31.03.2018, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • CROSSDOCK Extraliga • 19. kolo

A je konec. Po vyrovnaných dvou třetinách rozhodl pražský celek o své výhře v polovině závěrečné třetiny, kdy během jedné minuty vstřelil dvě branky a soupeře tak dostal na kolena. Kladno prohrává v tomto roce už počtvrté, Kert zvýšil náskok na čele již na osm bodů. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (12:49:12)

44:14
    Domácí se ještě snaží hrát bez brankáře, ale mají zoufale málo času.

43:51
    Jirotka odcházel na střídačku, ovšem rozhodčí Pleško přesouvá hru do středu hřiště.

43:30
    Kert byl blízko ke vstřelení své páté branky, ale Jirotka udržel míček před brankovou čarou!

43:00
    Do konce utkání chybějí poslední dvě minuty, hraje se před Jirotkou.

42:39
    Hosté nikam nespěchají a kombinují v útočném pásmu soupeře.

41:59
    Domácí měli možnost přesilové hry, ovšem teď se hraje ve čtyřech a šance Kladna na úspěch se výrazně snižují.

41:48

41:15
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Voráček – 2 min., sekání).

39:48
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Kruček – 2 min., vysoká hůl).

38:43
    Domácí se snaží zabrat, Mikl teď má plné ruce práce.

38:22
    Kert Pak hraje chytře a drží míček v útočné třetině.

38:09
    Jirotka je opět v pohotovosti a u své levé tyče ukrývá míček do lapačky.

37:49
    Emoce se po čtvrté brance pražského klubu zklidnily, hosté nyní kontrolují dvoubrankové vedení.

Kladno si vybírá oddechový čas.

36:32
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Teď už je zřejmě definitivně rozhodnuto! Před Jirotkou se zjevil DALIMIL ZVONEK a po zemi zamířil do sítě, Kert jde během krátké chvíle do trháku. Asistence: Tomáš Fejfar, Jiří Kruček.

35:48
    Hosté se poprvé dostávají do vedení. Na pravé straně dostal nabídku TOMÁŠ WRÓBEL a mířil nad rameno překvapeného Jirotky. Asistence: Martin Pála, Radovan Dejneka.

35:09
    Po dalekonosné ráně Hrabára dorážel Štěpáník, ale Mikl ukrývá míček v lapačce.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 12. Hrabár (Haisman, Šíma), 23. Hnizdil (Pražák) – 15. Fejfar (Wróbel, Pála), 25. Fejfar (Zvonek, Kruček), 36. Wróbel (Pála, Dejneka), 37. Zvonek (Fejfar, Kruček)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Koukal, Hrabal, Novák, Voráček, Dědič, Nosek, Haisman – Hnízdil, Špaček, Štěpáník, Pražák, Šíma, Šícha, Šrámek, Kohout, Barnošák, Zmeškal, Procházka, Důras.
    HC Kert Park Praha: Mikl (Mroviec) – Blaško, Bureš, Dulava, Nýdl, Rozenberg, Šperl, Dejneka – Plzák, Kruček, Kovář, Pastulka, Zvonek, Wróbel, Fejfar, Pala, Danko.

Rozhodčí: Pleško – Ptáček