Kladno – Kert Park Praha 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Sudoměřice 5:2 (kon.) | Letohrad – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Plzeň – Most 2:3 (0:1 po s.s.) | Pardubice – Rakovník 5:3 (kon.)
HBC Kladno
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
HC Kert Park Praha
Sobota 31.03.2018, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • CROSSDOCK Extraliga • 19. kolo

41:15
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Voráček – 2 min., sekání).

39:48
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Kruček – 2 min., vysoká hůl).

34:23
    Síly se znovu srovnají, už potřetí usedá na trestnou lavici Špaček, tentokráte za podražení.

33:53
    Dědič to zkusil z půlky a Mikl skvěle vyrazil, poté je vyloučen na dvě minuty hostující Blaško.

31:03
    Po zákroku Jirotky se do sebe pustily Štěpánik se Šperlem a oba odsedí dvě minuty za hrubost.

30:30
    Hned v úvodu třetí třetí třetiny následuje další vyloučení, dvě minuty za hru vysokou holí obdržel domácí Pražák.

27:42
    Ihned po vypršení trestů obou týmů bude následovat přesilová hra Kertu, na dvě minuty za držení si odpočine Soukup

25:40
    Emoce začínají planout. Nýdl se prošel po Špačkovi a oba se pak dostaly do kontaktu, následovat bude hra 4 na 4. Nýdl i Špaček odsedí dvě minuty za hrubost.

24:17
    Přesilovka pro Kert Park, dvě minuty za hru vysokou holí obdržel Špaček.

20:47
    Přesilovka Kertu skončila a hned na to začíná početní výhoda Kladna. Na trestnou usedá Wróbel, dostává menší trest za držení.

18:47
    Domácí budou čelit další přesilové hře, dvě minuty za hru vysokou holí dostává Šrámek.

14:25
    Kert si zahraje dvojnásobnou přesilovku, dvě minuty za vražení dostává Dědič!

13:18
    První přesilovku si zahrají hosté, dvě minuty za držení odsedí domácí Pražák.

11:13
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Plzák – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti).

06:59
    První přesilovku si zahraje Kladno. Plzák byl nejprve zablokován, poté ve snaze zahrát míček podrazil protihráče a odsedí si dvě minuty.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 12. Hrabár (Haisman, Šíma), 23. Hnizdil (Pražák) – 15. Fejfar (Wróbel, Pála), 25. Fejfar (Zvonek, Kruček), 36. Wróbel (Pála, Dejneka), 37. Zvonek (Fejfar, Kruček)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Koukal, Hrabal, Novák, Voráček, Dědič, Nosek, Haisman – Hnízdil, Špaček, Štěpáník, Pražák, Šíma, Šícha, Šrámek, Kohout, Barnošák, Zmeškal, Procházka, Důras.
    HC Kert Park Praha: Mikl (Mroviec) – Blaško, Bureš, Dulava, Nýdl, Rozenberg, Šperl, Dejneka – Plzák, Kruček, Kovář, Pastulka, Zvonek, Wróbel, Fejfar, Pala, Danko.

Rozhodčí: Pleško – Ptáček