Salzburg – Sparta 5:4 (po pr.) | HC Plzeň – Č. Budějovice 2:5 (kon.)
EC Red Bull Salzburg
5:4 (1:1, 1:1, 2:2 - 1:0)
HC Sparta Praha
Sobota 31.03.2018, 12:30 • Ostravar aréna • Mládežnické mistrovství České republiky - dorost • Semifinále
    54:55 Zákrok, za který bylo nařízeno trestné střílení.

54:55
    Hosté vyhráli vhazování a na branku se rozjel Arnošt, byl ale podražen Varejckou a je nařízeno trestné střílení.

54:47
    Za faul kolenem bude pykat hostující Čech.

45:09
    Domácí budou hrát ve třech, na ledě zůstal ležet hostující Kropáček, za podražení bude tedy pykat Barinka, za faul kolenem si Peeters vykoledoval vstupenku do sprch, když dostává trest na 5 minut + do konce utkání. Pětiminutový trest odpyká Vogt.

28:55
    Sparta bude hrát přesilovku, na 2 minuty za krosček a 10 minut za nesportovní chování je vyloučen Barinka. Dvouminutový trest odpyká Vogt.

23:00
    Za sekání bude pykat hostující Kropáček.

00:29
    Za podražení je vyloučen hostující Arnošt.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 3. Barinka (Hadamczik, Stewart), 39. Peterka (Peeters), 45. Hede (Varejcka), 57. Peterka (Dube), 63. Čermák (Hadamczik, Barinka) – 9. Čech (Kropáček, Dani), 31. Dani (Kropáček, Čech), 47. Dani (Prymula), 55. Arnošt (TS)

EC Red Bull Salzburg: Kolarz (Kristiansen) – Obu, Hadamczik (A), Zündel (C), Alanov, Wimmer – Stewart, Rebernig, Lindner, Barinka, Varejcka, Čermák, Hede (A), Vogt, Huber, Peterka, Dube, Peeters
    HC Sparta Praha: Mičán (Škorpík) – Bureš, Bláha, Tůma (A), Havlín, Prchal, Vorobjev, Pika, Gajdoš – Najman, Prymula, Pšenička, Kasanda, Dani, Obadal, Rubeš, Flídr, Arnošt (C), Kropáček, Čech (A), Vitouch

Rozhodčí: V. Fiala, J. Šindel – M. Gančarčík, V. Rožánek