Tampa – Nashville 1:4 (kon.) | Montreal – New Jersey 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Washington 1:3 (kon.)
Anaheim – Colorado 4:3 (po pr.)
Tampa Bay Lightning
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Nashville Predators
Pondělí 02.04.2018, 00:00 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek pondělní noci! (02:45:33)

Konečný výsledek: Lightning vs Predators 1:4

Predators zvítězili na ledě Lightning 4:1 a odčinili tak včerejší překvapivou porážku od Buffala Sabres. Dva góly a asistenci v utkání zaznamenal švédský útočník Filip Forsberg. Velmi dobrý výkon předvedl též mezi třemi tyčemi Juuse Saros – 29 úspěšných zákroků.
    Preds mají po dnešku již sedmibodový náskok na čele Centrální divize. Bolts zůstávají ve své divizi na druhé příčce za Bostonem Bruins.

59:15
    Zleva zkoušel štěstí Killorn, jeho střela ale postrádala přesnost.

59:01
    Probíhá poslední minuta utkání.

58:36
    Gourde střílel z první po pasu od Pointa, Saros vyrazil.

57:34
    Johnson se obtočil kolem branky, Saros vyrazil před sebe. Následovala ještě dorážka Killorna, brankář Nashvillu ale i napodruhé na výbornou.

56:23
    Nyní se zase ke střele dostal Hartman. V pádu ale Vasilevského nepřekonal.

55:47
    Ihned po buly vystřelil Fiala a za Vasilevskim zazvonila branková konstrukce!

55:45
    4 minuty a 15 vteřin do konce třetí třetiny. Cirelli a Turris v souboji na vhazování po levici Andreje Vasilevského.

55:45
    Forsberova střela byla zblokována krajanem Strålmanem, kotouč skončil v ochranné síti. Následuje další z reklamních přestávek.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 28. Palát (Strålman) – 8. Johansen (F. Forsberg), 23. F. Forsberg (P. K. Subban, Saros), 47. F. Forsberg, 50. C. Smith (Ekholm, P. K. Subban)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman, Strålman, McDonagh, Girardi, Coburn, Sergačjov – J. T. Miller, Stamkos (C), Kučerov – Gourde, B. Point, T. Johnson – Palát (A), Cirelli, Killorn – Kunitz, Paquette, Callahan (A).
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Bitetto – Tolvanen, Johansen, F. Forsberg (A) – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Watson – Salomäki, Fisher, Hartman.

Rozhodčí: Garrett Rank, Dean Morton – Tony Sericolo, Kory Nagy

Diváci: 19 092