Preston – Derby 0:1 (kon.)
Preston North End
0:1 (0:0)
Derby County
Pondělí 02.04.2018, 13:45 • Deepdale, Preston • Anglická Championship • 40. kolo

90+4
    Velmi rychle utekly první tři minuty nastaveného času, do těch zbývajících dvou hosté ještě jednou střídají, Davida Nugenta nahrazuje podobně zkušený útočník Cameron Jerome.

89
    Druhé střídání Derby, odpracováno včetně vstřelené branky dnes má Tom Lawrence a závěrečné minuty místo něj odehraje Jamie Hanson.

79
    Poslední střídání domácího týmu, Calluma Robinsona nahrazuje Jamajčan Daniel Johnson.

74
    Střídají také hosté, ze hry je stažen Matěj Vydra, kterého nahrazuje Kasey Palmer, šestinásobný reprezentant anglického národního týmu do 21 let.

73
    Zatímco hosté stále hrají se základní sestavou, tak domácí střídají již podruhé. Tom Barkhuizen přepouští své místo na hřišti Billy Bodinovi.

63
    První střídání domácích, nešťastný hrdina prvního poločasu, Browne, který neproměnil penaltu, přepouští místo na hřišti Louisi Moultovi, pětadvacetiletému útočníkovi.

Tomáš Kohlmann

Branky: 53. Lawrence

Karty:   43. Pearson (PNE), 88. Fisher (PNE) – 68. Nugent (DER)

Neproměněná penalta: 37. Browne (PNE), mimo

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 10:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:16.
    Preston North End: Maxwell – Fisher, Hungtington, B. Davies, Cunningham (C) – Pearson, Gallagher – Barkhuizen (73. Bodin), Browne (63. Moult), Robinson (79. Johnson) – Maguire
    Náhradníci: Rudd – Bodin, Clarke, Earl, Harrop, Johnson, Moult

Derby County: Carson – Wisdom, C. Davies (C), Pearce, Baird – Ledley, Huddlestone – Weimann, Vydra (74. Palmer), Lawrence (89. Hansen) – Nugent (90+4. Jerome)
    Náhradníci: Roos – Forsyth, Hanson, Jerome, Keogh, Palmer, Thomas

Rozhodčí: Harrington – Dwyer, Russell

Diváci: 13 520