Juventus – Real Madrid 0:3 (kon.) | Sevilla – Bayern 1:2 (kon.)
Sevilla FC
1:2 (1:1)
Bayern Mnichov
Úterý 03.04.2018, 20:45 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Liga mistrů • Čtvrtfinále
    Bayern vyhrál pod vedením Juppa Heynckese dvanáctý zápas v Lize mistrů v řadě.

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:9. (22:43:02)

Fotbalisté Bayernu vítězí v Seville 2:1 a do domácí odvety si tak vytvořili velmi dobrou výchozí pozici. Domácí sice poslal po půlhodině hry do vedení Pablo Sarabia, ale bavorský tým srovnal ještě do přestávky s přispěním Jésuse Navase, který si srazil do vlastní brány přihrávku Ribéryho. Právě Franck Ribéry měl velkou zásluhu i na druhém gólu Bayernu. V 68. minutě totiž přesně odcentroval na vzdálenější tyč a Thiago Alcântara hlavou rozhodl o výhře německého mistra.

90+3

90+3
    Franco Vázquez zahrál rukou. Míč pro Bayern a to už vypadá s nadějemi Sevilly na vyrovnání velmi špatně.

90+2
    Centr Thomase Müllera nenašel adresáta. Domácí budou rozehrávat od své brány.

90+1
    Podle signalizace čtvrtého rozhodčího bude druhý poločas nastaven o tři minuty.

90
    Arjen Robben byl zezadu faulován Guidem Pizzarem. Domácí záložník dostal žlutou kartu.

89
    Guido Pizarro si přes bránícího Rafinhu navedl míč na levačku. Jeho střelu v pohodě pokryl brnakář Ulreich.

88
    Náznak protiútoku Bayernu skončil nepřesnou přihrávkou Lewandowského. Domácí zakládají další útočnou akci.

86
    Hosté se zatáhli na vlastní polovinu a nechávají Sevillu hrát u středového kruhu. Domácí se však potřebují dostat dál.

85
    Po dalším útočném pokusu domácích zachytil balón brankář Ulreich. Ten tak zase na chvíli uklidňuje obranu Bayernu.

85
    Žlutou kartu dostává Thomas Müller (Bayern Mnichov).

83
    Robert Lewandowski z levé strany pokutového území obstřeloval domácího gólmana. Zamířil těsně vedle vzdálenější tyče!

82
    Obrana Bayernu zablokovala dva nebezpečné pokusy domácích. Odražený míč pak ještě napálil Steven N'Zonzi, ten však netrefil bránu.

81
    Sevilla se nadechuje k závěrečnému náporu! Z 20 metrů vystřelil k bližší tyči Sandro Ramírez a Ulreich míč vytlačil na roh.

80
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Luis Muriel.

80
    Steven N'Zonzi to zkusil z velké dálky a zamířil jen kousek vedle levé tyče z pohledu Svena Ulreicha!

79
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Arjen Robben.

Martin Augustin

Branky: 31. Sarabia (Escudero) – 37. Navas (Ribéry) (vla.), 68. Th. Alcântara (Ribéry)

Karty:   15. Correa (SEV), 90. Pizarro (SEV) – 13. Ribéry (BAY), 34. Bernat (BAY), 85. T. Müller (BAY)

Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:9.
    Sevilla FC: Soria – Navas, Kjaer, Lenglet, Escudero (C) – N'Zonzi, Pizarro – Sarabia, F. Vázquez, Correa (78. Sandro Ramírez) – Ben Yedder (80. Muriel).
    Náhradníci: S. Rico – Geis, Muriel, Pareja, Nolito, Arana, Sandro Ramírez.

Bayern Mnichov: Ulreich – Kimmich, J. Boateng, Hummels, Bernat (46. Rafinha) – Javi Martínez – Ribéry (79. Robben), Th. Alcântara, Arturo Vidal (36. James Rodríguez), T. Müller (C) – Lewandowski.
    Náhradníci: Starke – Wagner, Süle, Robben, James Rodríguez, Rafinha, Rudy.

Rozhodčí: Orsato – Di Fiore, Manganelli (ITA)

Diváci: 40635