Kladno – Hr. Králové 4:3 (kon.) | Rakovník – Most 3:1 (kon.) | Plzeň – Letohrad 2:6 (kon.)
Pardubice – Kovo Praha 5:0 (kon.) | Kert Park Praha – Sudoměřice 9:1 (kon.)
HBC Rakovník
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
HBC Most
Sobota 07.04.2018, 11:00 • Městský stadion Rakovník • CROSSDOCK Extraliga • 20. kolo

43:25
    A je to tak! Brém zůstává na střídačce, Most v šesti!

43:09
    Trenér Mostu si vyžádal oddechový čas, zkusí hru v power-play?

42:50
    Martin Tvarůžek trestné střílení neproměnil, míček mu při zakončení sjel z čepele a skončil na tyči!

42:50
    Po úniku jednoho z domácích hráčů je nařízeno trestné střílení!

40:35
    Vyloučení v týmu HBC Rakovník (O. Tvarůžek – 2 min., napadení).

39:06
    Rakovník právě vstřelil branku!
    Tak to je zřejmě definitivní rána do nadějí Mostu! MILAN SÝKORA předvedl vynikající důraz před brankou, kdy dokázal dotlačit skákající míček do sítě Bréma – 3:1! Asistence: Martin Tvarůžek.

38:14
    Dvě vteřiny po návratu vyloučeného Chmeliny se Rakovničtí dostávají znovu do vedení! Z ostrého úhlu si před branku vyběhl MARTIN TVARŮŽEK, který vymetl šibenici Brémovy branky – 2:1! Asistence: Miloš Pekárek.

36:12
    Šance pro domácí výběr na druhou brankou. Patrik Chmelina (MST) je potrestán dvěma minutami za podražení.

32:04
    Most právě vstřelil branku!
    Aktivita Mostu je odměněna gólem! VLADIMÍR BAČÁK se trefil do černého a oživil naděje Mostu na bodový zisk – 1:1! Asistence: Matěj Prokš.

27:38
    Vyloučení v týmu HBC Rakovník (O. Tvarůžek – 2 min., krosček).

25:48
    Po dlouhé době zde máme první branku dnešního utkání! Šimon Míka vyhrál buly v útočné třetině přesně na hokejku JANA POSPÍŠILA, který nechytatelnou ranou vymetl všechny pavučinky v šibenici mostecké branky – 1:0!

20:46
    Po téměř jednadvaceti minutách hry jsme viděli regulérně největší šanci zápasu! Milan Sýkora dostal balon na kruhy, dokázal se uvolnit a ostrou ranou zápěstím nechal vyniknout mosteckého gólmana Bréma!

16:49
    Vyloučení v týmu HBC Rakovník (M. Tvarůžek – 2 min., nedovolené bránění).

08:06
    Zatím největší šanci dnešního utkání měl jeden z hostujících hráčů, který se mohl stát autorem vedoucího gólu! Ze strany se tlačil naprosto sám před Gerlicha, střílená přihrávka na zadní tyč ale nabíhajícího spoluhráče nenašla.

03:20
    Máme zde první vyloučení dnešního zápasu. Po průniku mosteckého útočníka je na trestnou lavici za nedovolené bránění odkázán Jan Pospíšil (RAK).

Petr Dejnožka

Hledáme zpravodaje pro tým HBC Rakovník. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 26. Pospíšil (Míka), 39. M. Tvarůžek (Pekárek), 40. Sýkora (M. Tvarůžek) – 33. Bačák (Prokš)

HBC Rakovník: Gerlich (Solar) – Pospíšil (C), Cafourek, Pekárek, O. Tvarůžek – Schnaubelt, Martínek, M. Tvarůžek, Sýkora, Hildebrant, Míka, Schierl, Švancar, Marušinec
    HBC Most: Brém (Tyl) – Prokš, Plachý (C), Chyba, Popluhár, Chmelina – Krajíček, Bačák, Singer, Drenčko, Bruštík, Chytrý, Jakubův, Novák

Rozhodčí: Vokurka, Jelec