Sparta – Jungadler Mannheim 7:5 (kon.) | IHS Riga – Zürich 5:2 (kon.) | HC Slovan – Yantar Moskva 4:3 (1:0 po s.n.)
North American Select – Třinec 5:4 (kon.) | Davos – Sparta 2:6 (kon.) | Eisbären – IHS Riga 2:4 (kon.)
HC Slovan – Jungadler Mannheim 1:4 (kon.) | Zürich – North American Select 9:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Slovan Bratislava
4:3 (2:2, 0:1, 1:0)
Yantar Moskva
Sobota 07.04.2018, 11:30 • Malá hala Výstaviště • Memoriál Jana Marka • Skupina A

Konec zápasu. (13:37:01)

Střelcem rozhodující branky je DOMINIK JENDEK! Slovan Vítězí na samostatné nájezdy 4:3.

3. série
    1:0
    Terlak nepropálil Antalu, je rozhodnuto!

0:0
    Alexander Shved kličkou do bekhendu nedal!

Začínají Rusové...

Samostatné nájezdy začínají.

O vítězi musí rozhodnout samostatné nájezdy! Jedou se tři na každé straně.

60:00

59:56
    Jendek orazítkoval tyčku!

58:00
    Tohle vyloučení už ale může Moskvu mrzet. Dvě minuty za krosček pro Evsyukova, desetiminutový trest navíc inkasuje Kulemetyev.

57:00
    Tresty padají, góly zatím ne, po delší době se hrae souvislejší dobu v pěti na obou stranách.

54:45
    Další trest pro Viktora Vavrušku. Dvě minuty za podražení.

54:36
    Ve třetí třetině se snad nehrálo v pěti ani dvě minuty. Dvě minuty pro Danila Evsyukova za hrubost a Filipa Derčalíka za držení.

50:25
    Za Krasnokutsiim teď zvonilo břevno.

50:01
    Yantar přestál další oslabení.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 8. Derčalík (Géci, Samadov), 9. Jendek (Černák), 49. Abaffy (Kupka, Beňo), rozh. náj. Jendek – 7. Shved (Shiianov, Terlak), 13. Shved (Terlak, Shiianov), 24. Terlak (Shiianov, Shved)