Považská Bystrica – Martin 1:4 (kon.) | Skalica – Bratislava 0:2 (kon.) | Kežmarok – Jokerit Petržalka 2:6 (kon.)
HbK HOKEJMARKET Skalica
0:2 (0:0, 0:1, 0:1) Stav série: 0:1
LG AZ Hokej Bratislava
sk Sobota 07.04.2018, 13:00Play-off Extraligy (SK)

Skončilo sa nám prvé vzájomné stretnutie medzi Skalicou a Bratislavou. Domáci začali od prvej sekundy s cieľom dať čo najskôr otvárací gól, no skvelo chytajúci Moško im v tom zabránil. Druhá tretina sa niesla v znamení väčšej nervozity o čom svedčil aj počet vylúčených. O úvodný gól zápasu sa v 23. minúte postaral Virag. Domáci sa snažili zo všetkých síl vyrovnať, no neprišlo to, práve naopak. Pár minút pred koncom zápasu dostal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou Pollák, čím šance na vyrovnanie domácich klesli. Záhoráci to ešte skúsili, keď vo vlastnom oslabení odvolali brankára, no na konečných 0:2 spečatil výsledok gólom do prázdnej brány Ondriska. Od nás je to pre dnešok všetko. Ďakujeme za pozornosť. Dovidenia. (14:44:56)

44:22
    Skalica to ešte chce skúsiť, Kučera opäť na striedačke.

43:56
    LG AB Hokej Bratislava dáva gól! A je rozhodnuté! Gól v početnej výhode strelil do prázdnej brány ONDRISKA.

43:43
    Skalicu získala útočné pásmo, Kučera ide von z brány!

43:34
    Oddychový čas domácich.

43:34
    Tak toto je nepríjemná situácia pre Skalicu. Za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou totiž inkasuje necelé dve minúty pred koncom trest Pollák. Domáci to budú mať extrémne ťažké.

43:20
    Ondriska to skúsil z ťažkého uhľa švihom, no iba preveril pravý betón gólmana Skalice.

42:09
    Strelou švihom preveril pripraveného Kučeru Virag, no jeho strela sa skončila na hrudi domáceho gólmana.

41:20
    Babiar to skúsil priamo z vhadzovania, no Moško bez problémov chytá puk do svojej náruče.

40:05
    Daniel rozvíja útočnú akciu domácich, ktorú sa snažil strelecky zakončiť Patinka, no jeho snaha bola márna.

39:50
    Kučera zatiaľ veľa práce nemá, hostia si posielajú nepresné prihrávky, a tak domáci bez problémov vyhadzujú až na druhú polovicu ihriska.

38:10
    Hostia si svojou aktivitou vypýtali početnú výhodu. Za nedovolené bránenie inkasuje dve minúty Michal Romančík.

37:16
    Rampáček to skúsil spoza kruhov, no jeho strela švihom bola zblokovaná mimo Moškovej brány.

36:27
    Domácim sa nedarí v rozohrávke, a tak musia začať svoju útočnú akciu až od vlastnej obrannej tretiny.

35:23
    Boris Bundil Drgoňa pri mantinely nešetril. Za nedovolené bránenie inkasuje dve minúty.

34:32
    Opäť v tom bol Mikulčik, ktorý nahodil puk na brankára domácich, no Kanichova dorážka sa skončila v lapačke pozorného Kučeru.

33:40
    Blíži sa záver presilovky domácich, ktorý sa snažia vyrovnať, no hostia sú proti.