Chaves – Belenenses 1:1 (kon.) | Porto – Aves 2:0 (kon.) | Sporting – FC Ferreira 2:0 (kon.)
GD Chaves
1:1 (0:0)
CF OS Belenenses
Neděle 08.04.2018, 17:00Portugalská Primeira Liga • 29. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

24
    Pereira vyslal na branku střelu z hranice vápna, která však skončila zhruba metr vedle levé tyče Moreirovy branky.
    24.

27
    Nyní se dostali do zajímavé šance hosté. Fredy pálil z hranice vápna, ale branku soupeře netrefil.
    27.

29
    Jefferson se dostal k hlavičce uvnitř vápna soupeře, ale branku soupeře příliš neohrozil.
    29.

39
    Pereira vyslal na branku střelu z velké dálky, který však skončila jen nad brankou soupeře.
    39.

45+2

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

První poločas je za námi. Zápas je zatím velmi vyrovnaný a šancí jsme tak viděli na obou stranách opravdu málo. Uvidíme jak dopadne druhý poločas. Stav utkání je zatím bezbrankový.

Držení míče: 51% – 49%
    Střely na branku: 0 – 1
    Střely celkem: 6 – 3

46

46
    Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Jefferson, přichází Stephen Antunes Eustáquio.

47
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

48
    Domácí se přesunuli s míčem na polovinu soupeře, kde se snaží něco vymyslet.

48
    Tiba se snažil poslat do vápna centr z pravé strany, ale jeho centrovaný pokus skončil v zámezí.

49
    Hosté byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který ho následně poslal odkopem do zámezí.

50
    Davidson zasáhl jednoho z protihráčů loktem do hlavy a od rozhodčího následně vyfasoval žlutou kartu.

51
    Ahman-Persson fauloval jednoho z protihráčů zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.

52

53
    Davidson se snažil s míčem projít podél levé postranní čáry až do vápna. To se mu však nakonec nepovedlo, neboť poblíž vápna soupeře ho o míč připravil Geraldes.

53
    Hosté teď spálili obrovskou šanci! Nejdříve Yazalde dostal skvělou přihrávku za obránce, ale jeho střelecký pokus Filipe skvěle vyyrazil, ale jen před sebe, kde dobíhal Nathan. Ten však následně poslal míč do míst, kde se nacházal opět Filipe, který teď zachránil svůj tým od inkasování.

54
    Žlutou kartu dostává Hassan Yebda (CF OS Belenenses).

56
    Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.

57
    V obrovské šanci se nyní ocitl Willian, který se dostal ke střele těsně před Moreirou. Ten však proti němu dobře vyběhl a jeho následný střelecký pokus dokázal vyrazit mimo vápno.

59
    Davidson vyslal na branku střelu z hranice vápna, která však skončil vysoko nad brankou.

60
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Nathan, přichází Licá.

61
    Další velká šance, tentokrát na opačné straně hřiště. Bakič se dostal zcela osamocen k míči uvnitř vápna soupeře. Střelu však uspěchal a Filipeho tak nepřekonal.

62
    Belenenses právě vstřelilo branku!
    Hosté vedou 1:0! To se povedlo až teď FREDYMU, který dorážel střelu jednoho ze svých spoluhráčů za záda bezmocného Filipeho.
    62. FREDY - 0:1

64
    Davidson si špatně zpracoval míč na hranici vápna soupeře, a ten mu tak následně utekl jen k jednomu z obránců.

65
    Pereira byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou opět domácí.

66
    Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Perdigao, přichází Platiny.

66
    Chaves právě vstřelil branku!
    Domácí vyrovnávají na 1:1! WILLIAN se dostal k odraženému míči na hranici pokutového puntíku a razantní střelou k pravé tyči vyrovnává na 1:1!
    66. WILLIAN - 1:1

67
    Žlutou kartu dostává Diogo Viana (CF OS Belenenses).

69
    Licá dostal skvělou přihrávku za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů. Svou následnou střelou z úhlu však poslal míč jen těsně vedle vzdálenější tyče.

70
    Viana poslal do vápna centr z pravé strany, který však odvrátil do zámezí Paulinho.

71
    Následný rohový kop se dostal na hranici vápna k Yazaldemu, který však následnou střelou trefil pouze jednoho z protihráčů. Bude z toho další rohový kop pro hosty.

71
    Ale druhý rohový kop hostů nenadělal domácím větší potíže.

72
    Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.

73
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Yazalde, přichází Maurides.

74
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Marko Bakić, přichází André Sousa.

74
    Bressan se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale na Moreiru nevyzrál. Ten však míč vyrážel do zámezí s velkými potížemi.

75
    Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.

75
    Paulinho tvrdě fauloval jednoho z protihráčů na polovině hřiště a od rozhodčího vyfasoval zaslouženě žlutou kartu.

77
    Viana centrem z pravé strany poslal míč jen do rukavic Filipeho.

78

80
    Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Willian, přichází Jorginho.

81
    Viana nepřesným centrem z pravé strany poslal míč jen do zámezí.

82
    Domácí se snaží dnešní utkání vyhrát, ale často chybují v přihrávkách na polovině soupeře, čímž se hosté dostávají do rychlých protiútoků.

83
    Fredy má nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen na hrací ploše.

84
    Fredy už je za pomezní čárou a vypadá to, že je připraven naskočit zpět do hry.

85
    Maurides se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou domácí.

86
    Hosté se dostali do rychlého protiútoku, ale poblíž vápna soupeře nic nevymysleli a míč darovali svému soupeři.

88
    Tiba se dostal ke střele z hranice vápna, ale svým pokusem trefil pouze jednoho z protihráčů.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

90+1
    Jorghino si neporozuměl poblíž vápna soupeře s jedním ze svých spoluhráčů a míč tak skončil od jeho kopaček v zámezí.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+2
    Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z dvaceti metrů.

90+3
    Domácí to vymysleli krásně, ale střela jednoho z nich uvnitř vápna skončila mimo tři tyče.

90+3
    Žlutou kartu dostává Florent Hanin (CF OS Belenenses).

90+3
    Žlutou kartu dostává Vincent Sasso (CF OS Belenenses).

90+4

Dnešní utkání je za námi. Branek jsme se dočkali až ve druhém poločase. Nejdříve v 62. minutě poslal do vedení svůj tým Fredy. Domácí však o 4 minuty později srovnali zásluhou Williana. Poté jsme měli možnost vidět další velké šance, ale už žádný gól. Oba týmy si tak připisují do tabulky po jednom bodu. (18:58:28)