Chodov – FK Jižní Město 7:4 (kon.) | Ostrava – Vítkovice 4:8 (kon.)
konec
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
4:8 (0:4, 1:2, 3:2) Stav série: 0:4
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 08.04.2018, 18:00Play-off Extraligy žen • Semifinále
   
  59:58
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Domácí celek se ještě v úplném závěru utkání prosazuje! DENISA KOTZUROVÁ nahazovala z poloviny hřiště, míček zapadl až za záda Kubíčkové! Asistence: Veronika Káčová.
   
  58:33
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Hned tři florbalistky běžely proti jedné obránkyni domácích a prázdné svatyni Ostravanek! HANA KONÍČKOVÁ trefila z bezprostřední blízkosti prázdnou branku. Pátá trefa této hráčky v dnešním utkání! Asistence: Natálie Martináková.
   
  54:12
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Káčová vystřelila a radovala ze z gólu. Míček však zůstal na brankové čáře. Vydalo se za ním několik hráček, balónek poté skončil v síti! Autorem vlastní branky je označena hostující LUCIE THEIMEROVÁ.
   
  45:10
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Střelecký pokus Káčové gólem neskončil, NELA KAPCOVÁ se s míčkem otočila a dokázala ho poslat až za záda bezmocné Kubíčkové! Asistence: Veronika Káčová.
   
  44:25
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Před domácí brankou vznikl závar, míček si našla BARBORA HUSKOVÁ, která ho doslova dotlačila až za záda Tomšové! Vítkovice přidávají další přesný zásah! Asistence: Lucie Theimerová.
   
  34:11
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Z pravé strany si balónek na střed naváděla BARBORA HUSKOVÁ, která míček následně dotlačila až za domácí brankářky! Asistence: Natálie Martináková.
   
  31:12
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Netrvalo to dlouho, hostující hráčky vedou už zase čtyřbrankovým rozdílem! Martináková střílela téměř z poloviny hřiště, k odraženému míčku se dostal HANA KONÍČKOVÁ, pro kterou je to už čtvrtá trefa v tomto zápase! Asistence: Natálie Martináková.
   
  30:44
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Početní převaha byla znát. Na pravé straně dostala spoustu místa KRISTÍNA HUDÁKOVÁ, který střelou z první snížila na rozdíl tří branek! Asistence: Paulína Hudáková.
   
  14:55
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  K odraženému balónku se dostala HANA KONÍČKOVÁ, která ho vzápětí poslala až za záda Tomšové! Vítkovice mají zatím jasně navrch a v dosavadním průběhu dominují! Asistence: Barbora Husková.
   
  14:39
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  To ani nemohlo dopadnout jinak! Po rychlé kombinaci přihrávka putovala na střed hřiště, KATARINA KLAPITOVÁ následně přidala další přesný zásah! Asistence: Denisa Ferenčíková.
   
  11:07
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  HANA KONÍČKOVÁ čekala před brankou, následně dostala skvělou přihrávku zpoza svatyně, balónek uklidila až za záda Tomšové a navýšila náskok Vítkovic, hattrick je na svět! Asistence: Natálie Martináková.
   
  06:16
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Hostující tým se po zásluze dostává do vedení! Hráčky Vítkovice se dostaly do přečíslení, HANA KONÍČKOVÁ obdržela skvělou přihrávku, následně z metru trefila odkrytou branku! Asistence: Barbora Husková.

  Štěpán Slovák

  Branky a nahrávky: 31. K. Hudáková (P. Hudáková), 46. Kapcová (Káčová), 55. Theimerová (vla.), 60. Kotzurová (Káčová) – 7. Koníčková (Husková), 12. Koníčková (Martináková), 15. Klapitová (Ferenčíková), 15. Koníčková (Husková), 32. Koníčková (Martináková), 35. Husková (Martináková), 45. Husková (Theimerová), 59. Koníčková (Martináková)


  FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Lišková, Dupčáková) – Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Greiplová, Šuranyiová, Sedláčková – Pastušková, Lichnová, Káčová – Šromotová, Kapcová, K. Hudáková – P. Hudáková.
  1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková (Příleská) – Hložánková, Kolářová, Halfarová, Klapitová, Koníčková, Theimerová, Ďuríková – Žurková, Suchánková, M. Šponiarová – Ferenčíková, Enenkelová, Šupáková – Husková, Boľová, Planková – Martináková, Krzywaková.

  Rozhodčí: Kostinek, Reichelt

  Diváci: 136
  Ostrava 0 4 Vítkovice
  #1 Neděle 01.04.2018 • 18:00
  Vítkovice - Ostrava 5:4
  #2 Pondělí 02.04.2018 • 16:00
  Vítkovice - Ostrava 6:5
  #3 Sobota 07.04.2018 • 20:00
  Ostrava - Vítkovice 2:8
  #4 Neděle 08.04.2018 • 18:00
  Ostrava - Vítkovice 4:8