Pondělí 09.04.2018, 14:30 • Basilej • Reprezentace do 17 let

Konec zápasu. (16:49:00)

58:07
    Česko právě vstřelilo branku!
    Je hotovo! Při švýcarské power-play trefil prázdnou branku FILIP PŘIKRYL. Asistence: Martin Lang a Radek Kučerka.

56:27
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (Yves Stoffen – 2 min., sekání).

56:01
    Vyloučení v týmu Česko (Adam Křemen – 2 min., podražení).

53:37
    Šestý český gól střílí po samostatné akci MARCEL BARINKA – 4:6. Bez asistence.

48:30
    Výborně! Českému týmu vrací vedení MARTIN LANG. Bez asistence.

48:03
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Jan Škorpík, přichází Nick Oliver Malík.

46:19
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Švýcaři vyrovnávají v přesilovce 5 na 3! Trefil se MIKA BURKHALTER. Asistence: Ronny Dähler a Maxime Schweizer.

44:54
    Vyloučení v týmu Česko (Adam Křemen – 2 min., držení).

44:30
    Vyloučení v týmu Česko (Marcel Barinka – 2 min., krosček).

42:42
    Švýcaři snižují. Prosadil se obránce SILVIAN LANDOLT. Asistence: Noah Delemont a Yves Stoffel.

40:01

Také po druhé třetině drží čeští mladíci dvoubrankový náskok. Švýcaři sice ve 24. minutě snížili zásluhou Noaha Fusse, ale za Česko poměrně rychle odpověděl Šimon Kubíček.

40:00

36:52
    Švýcaři si vyžádali oddechový čas.

33:28
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (Maxime Schweizer – 2 min., hákování).

28:12
    Vyloučení v týmu Česko (Marcel Barinka – 2 min., hákování).

26:50
    Český tým využívá přesilovku v jejím závěru! Dvoubrankový náskok vrací Česku ŠIMON KUBÍČEK. Asistence: Radek Mužík a Filip Přikryl.

24:56

23:04
    Domácí přežili oslabení a krátce po jeho skončení sami udeřili! Na rozdíl jediného gólu snižuje NOAH FUSS – 2:3. Asistence: Ronny Dähler.

20:43
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (Sascha Huber – 2 min., podražení).

20:01

První třetina patřila českému týmu. Ten sice od 3. minuty po gólu Thea Rochetteho prohrával, ale do přestávky dokázal třemi zásahy otočit skóre. Postupně se prosadili Filip Přikryl, Pavel Novák a Jan Mlčák.

20:00

17:38
    Svěřenci kouče Petra Hakena odskakují na dvoubrankový rozdíl! Trefil se obránce JAN MLČÁK. Asistence: Matěj Toman a Jakub Prchal.

11:02
    O 65 sekund později čeští hráči dokonce otáčejí skóre! Autorem gólu na 1:2 je PAVEL NOVÁK. Asistence: Matěj Toman a Adam Najman.

09:57
    Českým mladíkům se podařilo vyrovnat! Puk za záda brankáře Fattona dostal FILIP PŘIKRYL. Asistence: Radek Mužík a Radek Kučeřík.

02:47
    Domácí reprezentace hned ve třetí minutě otevírá skóre utkání. Jako první překonal brankáře Škorpíka THEO ROCHETTE – 1:0. Asistence: Aron Welter a Yves Stoffel.

00:01

Švýcarsko: Fatton (Ruppelt) – Landolt, Delemont, Baragano, Huber, Fiedler (A), Ugazzi, Widmer, Schweizer – Stoffel, Rochette (C), Welter – Marchand, Hasler, Zimmermann – Fuss, Dähler, Burkhalter (A) – Lehman, Knak, Baumann.

Česko: Škorpík (Malík) – Kubíček, Kučeřík, Mlčák (A), Tureček, Žůrek, Rašín, Prchal – Toman (C), Najman (A), Křemen – Raška, Barinka, Čermák – Přikryl, Lang, Mužík – Novák, Vitouch, Koffer – Rychlovský.

Rozhodčí: Gäumann, Weber – Francey, Stuber.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 3. Rochette (Welter, Stoffel), 24. Fuss (Dähler), 43. Landolt (Delemont, Stoffel), 47. Burkhalter (Dähler, Schweizer) – 10. Přikryl (Mužík, Kučeřík), 12. Novák (Toman, Najman), 18. Mlčák (Toman, Prchal), 27. Kubíček (Mužík, Přikryl), 49. Lang, 54. Barinka, 59. Přikryl (Lang, Kučerka)

Česko: Škorpík (49. Malík) – Kubíček, Kučeřík, Mlčák (A), Tureček, Žůrek, Rašín, Prchal – Toman (C), Najman (A), Křemen – Raška, Barinka, Čermák – Přikryl, Lang, Mužík – Novák, Vitouch, Koffer – Rychlovský.

Rozhodčí: Gäumann, Weber – Francey, Stuber