3
25 25. 25 25
Středa 11.04.2018, 17:30Mistrovství Evropy do 18 let • Skupina 1

22:25
    Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek dne. (19:34:15)

22:25
    Česká porážka znamená, že se v tabulce skupiny A domácí celek propadne na třetí místo právě za Turecko, které se sedmi body putuje na druhé místo za vedoucí Německo. Češi si přitom mohli zajistit postup do semifinále, pokud by dnes zvítězili, jelikož Bulharsko velmi překvapivě prohrálo s Běloruskem. Za současné situace naopak nutně musí zítra uspět proti Němcům.

22:25
    Český tým dnes tahal za kratší konec, což přineslo těsnou porážku s Tureckem. Čechům se nepodařilo duel dotáhnout do rozhodujícího pátého setu a několikrát během zápasu ztratili nadějně rozehrané skóre proti usilovně bojujícím Turkům, kteří si vítězství, nutno podotknout, zasloužili.

Češi sice také bojovali, ale nedařilo se jim v útoku a jediný opravdu světlý okamžik přišel ve třetím setu, kdy dokázali na hřišti dominovat a koncovku zcela ovládnout.

22:25
    Zápas skončil.

22:25
    Publikum i český tým se zlobí, ale rozhodnutí sudího už nezvrátí. Turci proměňují mečbol a vítězí v dnešním důležitém utkání 3:1 na sety!