Letňany – HC Slovan 7:0 (kon.) | Uh.Ostroh – HK Ružinov 8:2 (kon.) | CK Grey – Moravian Select 8:4 (kon.)
Trenčín – Uh.Ostroh 4:3 (po pr.) | CK Grey – HC Slovan 3:1 (kon.) | Letňany – Moravian Select 1:9 (kon.)
CK Grey – Trenčín 1:7 (kon.)
HC Letci Letňany
1:9 (1:1, 0:5, 0:3)
Moravian Select
Neděle 15.04.2018, 14:21Bauer Brno Fair City Showcase (Divize AAA/AA)

Toto jednostranné utkání končí výsledkem 9:1 pro Moravian Select, který o svém vítězství rozhodl ve druhé třetině. Výraznou měrou se na výsledku podílel Adam Němec. (15:20:25)

37:00
    Konec utkání.

35:02
    Tým Moravian Select právě vstřelil branku!
    Tentokrát domácím nepomohl ani brankář, který se po minulém gólu vrátil do brány. Prosadil se RENÉ ŘEHÁK po pasu Jana Hrčka. Asistence: Jan Hrček.

32:27
    A je tu osmý gól v síti Letňan. ŠIMON ŽOVINEL namířil přes celý hřiště přesné do prázdné brány. Asistenci si připisuje brankář Žižka! Asistence: Sebastian Žižka.

31:02
    Domácí nahazují do útočného pásma a následně odjíždí střídat.

30:10
    Letenský tým to nyní zkouší v šesti lidech!

29:47

29:30
    Letenští kombinovali v útočném pásmu a po chvíli přišla nepřesná střela. Následně přerušuje hru gólman moravského výběru.

28:47
    Vyloučení v týmu Moravian Select (Švejcar – 1 min., podražení).

26:48
    Tentokrát byl letenský gólman úspěšný a přikryl kotouč před dojíždějícími útočníky soupeře.

25:11
    Moravský celek přidává další přesný zásah. Chvíli po vhazování se po přihrávce Anderleho trefil ADAM BROUSAK. Asistence: Oliver Anderle.

24:30

23:30

22:55
    Letňany se dostali do protiútoku, který byl zakončen střelou po ledě, jenž narazila do betonů gólmana.

22:01

Omlouvám se na nepodobný popis druhé třetiny, potýkal jsem s problémy s internetovým připojením.

22:00

20:10
    Autorem branky je NĚMEC. Asistence: Řehák.

15:55
    Autorem branky je ANDERLE.

Filip Krůza

Branky a nahrávky: 10. Novotný (Benda, Merenus) – 6. Hrček, 11. Lučerňák (Němec), 15. Němec (Lučerňák), 16. Němec (Žovinel), 16. Anderle (Němec), 21. Němec (Řehák), 26. Brousak (Anderle), 33. Žovinel (Žižka), 36. Řehák (Hrček)