22 25 25 21 18
VK Dukla Liberec
2
25 21 18 25 16
Úterý 17.04.2018, 17:10 • Sportovní hala České Budějovice • Play-off extraligy mužů • O 3.–4. místo

18:16
    Servis Jana Palguta nedokázal dostat Kopáček zpět do hry! Jihostroj tedy vítězí!

17:16
    Jan Štokr byl zablokován. Mečbol mají tentokrát České Budějovice!

15:16
    Štokr vytloukl bloky soupeře. Další mečbol Dukly!

14:15
    Správka vytloukl blokujícího Michálka. Hosté mají druhý mečbol!

13:14
    Aleš Správka poslal technicky míč přesně za síť! Liberec má mečbol!

21:25
    Jan Galabov končí čtvrtou sadu! Rozhodne až tiebreak.

21:24
    Dukla má k dispozici tři setboly!

25:18
    Jihostroj ale žádné drama nepřipustil. Třetí set byl zatím nejjednoznačnější. Hosté se budou muset hodně zlepšit, pokud chtějí ještě se zápasem něco udělat.

24:17
    Křesťan zajistil domácím setboly!

25:21
    Valerij Todua už ukončil druhý set! Je tedy vyrovnáno.

22:25
    Kryštof blokoval hostující útok, ale prudký míč se od něj odrazil do zámezí. Dukla tedy získává první set!

21:24
    Hosté mají setboly! Janouch reflexivně odehrál míč zpět na polovinu soupeře a ten spadl za nereagující hráče Budějovic!

Martin Augustin

VK Jihostroj Č. Budějovice: Kupilík, Palgut, Mach, Křesťan, Halaba, Michálek, Ondrovič, Kryštof, Todua, Fila, Kraffer, Šotola.
    VK Dukla Liberec: Kriško, Galabov, Kunc (L), Kroužek, Staněk, Janouch, Veselý, Kopáček (L), Štokr, Indra, Holubec, Leikep, Správka, Piskáček

Rozhodčí: Hudík, Renčín