Francie – Finsko 0:7 (kon.) | Švýcarsko – USA 5:8 (kon.) | Kanada – Bělorusko 8:3 (kon.)
Slovensko – Česko 5:2 (kon.)
Francie
0:7 (0:0, 0:3, 0:4)
Finsko
Pátek 20.04.2018, 12:30Mistrovství světa do 18 let • Skupina B

58:00
    Úleva pro Francii. Ranta se provinil držením hole a půjde na dvě minuty na trestnou.

40:36
    Francouzská přesilovka netrvalo dlouho. Schmitt se nechal vyloučit na dvě minuty za hákování.

40:31
    Finové budou hrát v oslabení. Nordgren dostal dvě minuty za vysokou hůl.

28:36
    Z ničeho nic je tu přesilovka Francouzů. Finové hráli v šesti. Trest si odpyká Aaltonen.

24:09
    Šance pro Francii! Kotkaniemi znovu fauloval a jde za katr na dvě minuty za držení hole.

17:31
    Zbytečné vyloučení – největší hvězda Finů Kotkaniemi půjde pykat na dvě minuty za sekání.

15:51
    Vyloučen je Flavian Dair (2 minuty, hákování).

14:20
    První přesilovka v utkání – zahrají si ji Finové. Fauloval Antonin Plagnat (2 minuty, podražení).

Marek Hedbávný

Branky a nahrávky: 32. Kakko, 36. Petman (Kakko, S. Salmela), 40. Hirvonen (Moilanen, Petman), 48. Lundell (Honka, Nevasaari), 49. Kakko (Kotkaniemi, Nordgren), 52. Petman (Thomson), 57. Nordgren (Thomson)

Francie: Duquenne (Vazzaz) – Schmitt, Bourillon (C), Coffy, Coulaud (A), Salve, Allais, Bataillé – Plagnat, Dubé, Gallet – Chautant, Leroux, Bruche – Quattrone, Fabre, Dair – Mainot, Rabl, Guer.
    Finsko: Huhtamaa (Patrikainen) – Thomson, Utunen (C), Nousiainen, S. Salmela (A), Kokkonen, Honka – Kotkaniemi, Nordgren, Kakko – Killinen, Ranta, Tanus (A) – Aaltonen, Lundell, Nevasaari – Hirvonen, Moilanen, Petman.

Rozhodčí: Hoppe (Německo), Zrnič (Slovinsko) – Pardatscher (Itálie), Šišlo (Rusko)