30 23 25 25 15
Kladno volejbal cz
2
32 25 18 21 8
Neděle 22.04.2018, 17:00 • Hala míčových sportů, Karlovy Vary • Play-off extraligy mužů • Finále

14:7
    Hosté sice snížili, West poté chyboval na servisu. Je tady hned sedm mečbolů pro domácí tým!

9:5
    Proti Šulistovi přišel trojblok, který dokázal navýšit domácí náskok na čtyři body. Hostující kouč si bere další čas na poradu!

6:3
    Karlovarsko vede o tři body, na to Milan Fortuník reaguje oddechovým časem! Hýský se pokoušel o útok po lajně, smečař Kladna zahrál do autu!

22:21
    Skvělá obrana od Bouzy, poté ještě lepší útok Šulisty. Přehled na síti předvedl Zajíček, hosté snížili na nejtěsnější možný rozdíl!

12:8
    Obrovský přehled Hudečka nad sítí. Domácí kapitán se rozehrál k výbornému výkonu a Milan Fortuník si bere oddechový čas!

14:10
    To byla paráda od Bouzy! Ten nejprve zasáhl nohou a udržel míč ve hře. Poté bodoval z velmi špatně připraveného útoku!

14:9
    Sedmibodová šňůra Karlovarska! Treial zahrál snadný úder, vzápětí se usmívá, náskok domácích narůstá!

12:9
    Široký trefuje přímý bod ze servisu! Domácí tým odskakuje na rozdíl tří bodů, pochopitelně přichází oddechový čas Kladna!

22:24
    Teď už jen jeden, Rejlek se poprvé v zápase dopustil nevynucené chyby. Ta nepřišla v úplně vhodný čas, Kladno má dva setboly!

20:20
    Karlovarsku pomohla síť, Hudeček trefuje eso! Domácí srovnávají vývoj druhého setu, drama pokračuje!

17:17
    Široký trefuje přímý bod ze servisu! Domácí celek získal čtyři body v řadě a srovnal průběh druhého setu! Kladno si pochopitelně bere time-out!

11:14
    Zajíček vytlouká bloky Širokého, který byl zasažen do obličeje. Po dalším bodovém útoku pro Kladno přichází time-out pro domácí!

30:32
    Neskutečné! Domácí vedli v první sadě rozdílem šesti bodů, měli šest setbolů, ovšem po esu Kladna putuje první set na stranu hostů!

27:28
    Hýský útočil proti jednomu hráči na bloku. Po čtyřech setbolech domácího týmu je tu setbol pro Kladno!

26:26
    Neskutečná výměna, to je parádní hra z obou stran! Poslední útok domácím nevyšel, balón skončil v síti, Karlovarsko nevyužilo ani třetí setbol!

21:20
    Hosté těžili ze skvělého servisu Šulisty. Následně přišel bod pro Šulistu, Jiří Novák si vyžádal oddechový čas!

14:11
    Pfeffer dal těžkou přihrávku Zmrhalovi, který poté zaútočil snad metr a půl za základní lajnu, domácí lavička si bere čas na poradu!

6:1
    Další neskutečný servis od Rejlka, další přímý bod pro domácí! Karlovarsko si snad lepší vstup do utkání nemohl přát, hostující lavička si bere čas na poradu!

Štěpán Slovák

VK ČEZ Karlovarsko: Štefko, Petrák (L), Pfeffer (L), Kriško, Hudeček, Hukel, Treial, Ropret, Prešinský, Široký, Rejlek, Zmrhal, Málek, Škubal
    Trenér: Jiří Novák

Kladno volejbal cz: West, Lenc, Zajíček, Moník (L), Trojan, Hýský, Fortuník, Šulista, Sobotka, Konečný, Bouza
    Trenér: Milan Fortuník

Rozhodčí: Krtička, Rychlík