Itálie – Kazachstán 3:0 (kon.) | Velká Británie – Polsko 5:3 (kon.) | Slovinsko – Maďarsko 4:1 (kon.)
Velká Británie
5:3 (2:1, 0:2, 3:0)
Polsko
Středa 25.04.2018, 16:00Mistrovství světa - I. A Divize • 3. kolo

46:26
    Další polský problém. Dziubinski hrál vysokou holí a Polsko bude hrát ve třech.

45:08
    Nedovoleným bráněním se provinil Bartlomiej Neupauer a Britové mají přesilovku.

38:23
    Obrana propadla a Kapica se řítil sám na brankáře. Byl zastaven nedovoleně a bude z toho trestné střílení!

36:14
    Dvě minuty za držení obdržel Stephen Lee. Polsko má další přesilovou hru.

32:47
    Dvě minuty za sekání obdržel Myers. Bude se 16 vteřin hrát ve čtyřech.

31:03
    Britové dostanou šanci na srovnání. Na mantinelu za vlastní brankou fauloval podražením Jakub Wanacki.

21:22
    Benjamin Davis se při snaze o najetí na zadní mantinel střetnul s brankářem Murraym, jehož srazil k zemi. Dvě minuty pro Brita za nedovolené bránění brankáři.

18:19
    Tomasik si pomohl držením Phillipse ve středním pásmu a odchází na dvě minuty pykat.

12:05
    Kolusz vyrazil do brajku, ale na poslední chvíli ho zastavil Stephen Lee. Britský hráč si však pomohl nedovoleným způsobem a Polsko má přesilovku.

09:28
    Zbytečný faul Marcina Kolusze před brankou soupeře. Kapitán Polska za hru vysokou holí putuje na trestnou lavici.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 4. Perlini (Richardson, Farmer), 19. Shields (Farmer, Perlini), 45. Brooks (Farmer, Dowd), 47. O'Connor (Hammond, Shields), 60. J. Phillips (Lachowicz) – 13. Dronia (Chmielewski, Kapica), 24. Kapica (Pociecha, Chmielewski), 30. Zapała (Malasiński, Murray)

Velká Británie: Bowns (Whistle) – D. Phillips, O'Connor, Ehrhardt, Richardson (A), Lee, Swindlehurst, Sullivan – Perlini, Farmer, Shields – Lachowicz, Betteridge, J. Phillips (C) – Dowd (A), Hammond, Brooks – Davies, Myers, Kirk – Ferrara.
    Polsko: Murray (Odrobny) – Dronia, Rompkowski, Ciura, Pociecha (A), Górny, Tomasik, Wanacki, Bryk – Zapała (A), Malasiński, Kolusz (C) – Chmielewski, Dziubiński, Kapica – Lyszczarczyk, Łopuski, Komorski – Witecki, Urbanowicz, Neupauer.

Rozhodčí: Dipietro, Hejduk – Caillot, Nemeth