Bardejov – KFC Komárno 0:2 (kon.) | Lok. Košice – Nové Mesto n/V 3:2 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
3:2 (2:0)
Nové Mesto nad Váhom
sk Středa 02.05.2018, 17:00 • Družstevná pri Hornáde • MONACObet liga • 21. kolo

86
    Nové Mesto nad Váhom dalo gól!
    Toto bude ešte riadne zaujímavé. Gólová prestrelka pokračuje, tretí gól v rozpätí desiatich minút pripisujeme hosťom. O drámu sa nám výborne mierenou strelou postaral TOMÁŠ BOŠANSKÝ.

79
    Lokomotíva Košice dala gól!
    Blesková odpoveď Košíc hatí nádeje na zvrat, na druhej strane zostáva do konca stále necelá štvrťhodina. Na 3:1 upravuje striedajúci RÓBERT JANO.

77
    A je to tu. Nečakané komplikácie pre domácich, Novomešťania sú späť v hre o body. Do reportu zo zápasu sa po žltej karte zapísal aj gólom JAROSLAV KUBRICKÝ.

41
    V Družstevnej pri Hornáde to je opäť veselšie, Lokomotíve stačí prečkať niečo menej ako päť minút a do kabín pôjde s dvojgólovým náskokom. Druhýkrát v dueli prekonáva Belica KAMIL KARAŠ.

18
    Pokazená radosť spred dvoch minút naplno exploduje až teraz. Tento presný zásah je už uznaný, favorit sa ujíma vedenia 1:0. Gólovo sa presadil KAMIL KARAŠ.