San Jose Sharks
4:0 (2:0, 1:0, 1:0) Stav série: 2:2
Vegas Golden Knights
Čtvrtek 03.05.2018, 04:00 • SAP Center, San Jose • Play-off NHL • Semifinále Z. konference
    51:43 Joe PAVELSKI - 4:0

51:43
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Žraloci početní výhodu využívají a asi definitivně rozhodují utkání! Logan Couture našel střílenou přihrávkou z vrcholu levého kruhu před brankou číhajícího JOEA PAVELSKIHO a ten puk zblízka dopravil za Fleuryho – 4:0. Asistence: Logan Couture a Brent Burns.
    25:35 Tomáš HERTL - 3:0

25:35
    A je to 3:0 pro Sharks! Couture vyhrál buly pro Mikkela Bødkera, který s pukem objel branku a poslal ho do brankoviště. Tam hlídkovali Logan Couture a TOMÁŠ HERTL a byl to právě český útočník, jenž doklepl kotouč za záda Fleuryho. Asistence: Mikkel Bødker a Logan Couture.
    19:54 Joonas DONSKOI - 2:0

19:54
    Domácí zvyšují na 2:0 pouhých 5,1 sekundy před koncem první třetiny! Ve vlastním obranném pásmu si vzal puk JOONAS DONSKOI, který s ním projel až do útočné třetiny a střelou, která prošla mezi bruslemi obránce McNabba, zaskočil Fleuryho, jenž máchl lapačkou do prázdna. Asistence: Brenden Dillon.
    15:37 Marcus SÖRENSEN - 1:0

15:37
    Domácí se ujímají vedení! Nádherně to udělal MARCUS SÖRENSEN, který se dostal k puku u pravého mantinelu. Člen čtvrté řady Sharks se pak drze prokličkoval až před Fleuryho, kterého oklamal kličkou do forhendu a zvedl kotouč mimo jeho dosah. Asistence: Eric Fehr a Brenden Dillon.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 16. Sörensen (Fehr, Dillon), 20. Donskoi (Dillon), 26. Hertl (Bødker, Couture), 52. Pavelski (Couture, Burns)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns (A), J. Ryan, Braun, Vlasic, DeMelo, Dillon – Donskoi, Pavelski (C), E. Kane – Bødker, Couture (A), Hertl – Labanc, Tierney, Meier – M. Karlsson, Fehr, Sörensen.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Schmidt, McNabb, Engelland (A), Theodore, C. Miller, Merrill – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Tuch, Haula, Neal – Tatar, Eakin, Perron (A) – Carrier, Bellemare, Nosek.

Rozhodčí: O'Halloran, Meier – Cherrey, MacPherson

Diváci: 17562