Hr. Králové – Kladno 2:1 (kon.) | Sudoměřice – Kert Park Praha 3:1 (kon.) | Letohrad – Plzeň 2:1 (1:0 po s.s.)
Pardubice – Ústí n/L 3:2 (po pr.)
HBC Pardubice
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0) Stav série: 1:2
Elba DDM Ústí nad Labem
Sobota 05.05.2018, 16:00Coalsoft play-off Extraligy • Čtvrtfinále

Pardubice protahují sérii minimálně do zítřejšího čtvrtého zápasu. Ústí dvakrát dokázalo smazat jejich vedení, utkání dospělo až do prodloužení, které rozsekl v jeho páté minutě na konci přesilovky tvrdou ranou na zadní tyč Jan Bílý. (18:12:11)

49:28
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Domácí těsně před vypršením Rudovského trestu využívají druhou přesilovku v zápase, o rozhodnutí se postral svou ranou příklepem od pravého mantinelu JAN BÍLÝ.

48:05
    Filip nemohl střílet z první, jeho následná rána skončila zblokovaná v rohu hřiště.

47:33
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Jan Rudovský – 2 min., hákování).

47:00
    Březina tečoval střelu těsně před brankáře, míček nasměroval ale pouze mimo hřiště.

46:23
    Bílý vypálil příklepem od červené čáry, Banda nejprve vyrazil míček těsně před sebe a následně ho rychle přikryl lapačkou.

46:08
    Stárek musel zasahovat proti dvěma zakončením, po druhém přerušil hru, vhazovat se bude po jeho pravici.

45:48
    Peschout inkasoval zásah balónkem do obličeje, po přerušení odešel na střídačkua hra může pokračovat.

45:37
    Březinova dělovka z levé strany skončila jen v síti za brankou.

45:01

Jelikož je stav po základní hrací době nerozhodný 2:2, bude po přestávce následovat desetiminutové prodloužení. V závěru se Pardubice tlačily a byly jasně aktivnější, uvidíme tedy, zda budou pokračovat ve stejném tempu i v prodloužení.

45:00

44:57
    Pardubice jsou v závěru jasně aktivnější, ale k rozhodnutí to zatím nevede. Tři vteřiny před koncem základní hrací doby se bude vhazovat po levici Bandy.

44:15
    U mantinelu v útočné třetině zůstal po zákroku na hrací ploše Gottfried, pokračovat se ale bude bez vyloučení.

43:41
    Proti Bílého střele od modré včas sklapl Banda betony.

43:34
    Oddechový čas pro hosty.

43:04
    Východočeši jsou v tlaku, Ústí se ale ze všech sil brání, a zatím úspěšně.

42:03
    Několik nadějných šancí Pardubic po sobě, zřejmě největší byla při dorážce do odkryté části branky, kterou míček jen těsně minul.

Adam Joska

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 12. Česák (Filip), 33. Březina (Vlasák, Bílý), 50. Bílý – 27. Langthaler (Poláček, Rudovský), 34. Poláček (Langthaler, Soukup)

HBC Pardubice: Stárek (Dvořáček) – Mokříž, Novotný, Filip, Krejčí, Urban, Bucek, Turyna, Forstl, Urbanec, Kubišta, Březina, Bílý, Vlasák, Moravek, Staněk, Česák, Zajíček, Emmer, Bucek.
    Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Rechtorik) – Haken, Smocík, Kváš, Poláček, Michajličenko, Sedláček, Jirava, Soukup, Štěpánek, Peschout, Gottfried, Langthaler, Rudovský, Pilař, Bím, Grus, Uhlíř.

Rozhodčí: Záhok, Havelka