Ural – Perm 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Arsenal Tula 6:0 (kon.)
FK Ural
0:2 (0:1)
FK Amkar Perm
Neděle 06.05.2018, 13:00 • Centralnyj Stadion, Jekatěrinburg • Ruská Premier Liga • 29. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:00:55)

Je konec. Amkar nakonec zvítězil 2:0. Už v 17. minutě mohli jít do vedení domácí, ale rána Boumala skončila jen na břevně. Nakonec ve 45. minutě měli hosté rohový kop, po kterém vznikl zmatek, který využil Petar Zanev a zakončil k levé tyči. V 78. minutě získali domácí velkou možnost skórovat z pokutového kopu, ovšem k němu se postavil Eric Bicfalvi, který vstřelil přesně tam kde šel i brankář a stav se nezměnil. Nakonec v 90+4. minutě se prosadil Felicio Brown Forbes a rozhodl o výhře Amkaru.

90+4
    90+4. Felicio Brown Forbes - 0:2

90+4
    Amkar Perm právě vstřelil branku!
    Je hotovo! FELICIO BROWN FORBES se dostal k míči, následně si ho povedl a zpoza vápna vystřelil přesně k pravé tyči!

90+3
    Jaroslav Godzjur předvedl skvělý zákrok, když šel proti němu sám z levé strany hostující hráč, ale nepřekonal ho!

90+2
    Hosté se málem dostali do zakončení, ale přihrávka na hranici vápna byla příliš dlouhá.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Nyní přišel další faul ze strany domácích na polovině hrací plochy, kterým se tentokrát provinil Petrus Boumal.

89
    Následně se ale faulem provinil Varazdat Harojan a u míče bude opět Amkar.

88
    Nyní byl zfaulován domácí hráč, který potřebuje lékařské ošetření, jelikož byl zasažen loktem do hlavy.

86
    Domácí se dál snaží, ale následný centr sice letěl na hráče Uralu, ovšem jeho pozdější přihrávka skončila pouze v moci brankáře Nigmatullina.

85
    Miljković zajel do domácího hráče a rozhodčí vytáhl žlutou kartu.

83
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Aaron Samuel Olanare, přichází Felicio Brown Forbes.

81
    Olanare dostal za zdržování hry žlutou kartu.

80
    Hosté se dopustili faulu ve středu hrací plochy a u míče tak bude Ural.
    78. Neproměněná penalta Bicfalviho.

78
    Ovšem k pokutovému kopu se postavil Eric Bicfalvi, který si vybral levou stranu, ale penaltu nekopl nejlépe a jelikož šel doleva i brankář Artur Nigmatullin, tak míč chytil a Amkar tak stále vede 1:0!

76
    Byla nařízena penalta pro Ural. Igor Portňagin si sbíhal na centr z pravé strany, ovšem ve vápně ho poslal k zemi hostující hráč a je nařízený pokutový kop. Domácí hráč je ještě ošetřován lékařem.

76
    Následný rohový kop ovšem skončil pouze v moci brankáře Godzjura.

74
    Domácí ztratili míč ve středu hřiště a dopředu se tak vydali hosté, kteří vybojovali rohový kop.

73
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Janusz Gol, přichází Fegor Ogude.

72
    Nyní má hostující hráč zdravotní problémy a na hřiště jsou povoláni lékaři.

71
    Hosté odkopli míč ze své šestnáctky, když se tam domácí hráč pokoušel zakončit, ale zeď hráčů Amkaru neprostřelil.

70
    Nyní měl Artur Nigmatullin menší problémy, když si bral ze vzduchu centr z pravé strany, ale míč nakonec nadvakrát zkrotil a dvacet minut před koncem tak Amkar stále vede těsně 1:0.

69
    Aaron Samuel Olanare se provinil faulem a u míče tak budou opět domácí.

67
    Ural získal volný kop z levé strany, ale po jeho zahrání odkopli míč hosté, ovšem domácí zůstanou u míče v podobě autového vhazování.

66
    Následný centr sice našel domácího hráče, ale jeho zakončení hlavou skončilo pouze v moci gólmana Nigmatullina.

65
    Nyní domácí získali rohový kop z levé strany.

64
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Alexandr Rjazancev, přichází Pavel Komolov.

61
    Nyní se hostující hráč Janusz Gol provinil šlapákem, za který obdržel žlutou kartu.

60
    Nyní skončil míč jen v zámezí za hostující bránou a Artur Nigmatullin má odkop od své svatyně.

58
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Vladimir Ilin, přichází Igor Portňagin.

57
    Zanev se provinil faulem a dostal žlutou kartu.

56
    Centr z levé strany z kopačky domácího hráče skončil jen v moci gólmana Artura Nigmatullina.

54
    Žlutou kartu dostává Petrus Boumal (FK Ural).

54
    Opět domácí dostali míč do vápna, ale střela ani nyní nepřišla.

52
    Nyní domácí přečetli přihrávku hostů a získali balón na svou stranu.

51
    Hostující hráč zaváhal, ale následná střela domácího hráče skončila vedle svatyně Amkaru.

49
    Hosté odkopli míč jen do zámezí a Ural tak má autové vhazování.

47
    Domácí se dostali dopředu, ale následná střela Erica Bicfalviho skončila jen vedle brány.

46
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Artem Fidler, přichází Alexej Jevsejev.

46

Druhý poločas začne přibližně v 14:06.

První poločas je u konce a nakonec jsme se dočkali branky, kterou vstřelili hosté. Už v 17. minutě mohli jít do vedení domácí, ale rána Boumala skončila jen na břevně. Nakonec ve 45. minutě měli hosté rohový kop, po kterém vznikl zmatek, který využil Petar Zanev a zakončil k levé tyči.

45
    45. Petar ZANEV - 0:1

45
    Hosté jdou do vedení! Po rohovém kopu míč skákal v chumlu hráčů, kde ho chtěl domácí obránce odkopnout, ale to se mu vůbec nepovedlo a tak PETAR ZANEV vystřelil ležící na zemi a trefil se přesně k levé tyči!

45
    Po chvíli Amkar získal i rohový kop a může tak ohrozit bránu Godzjura.

44
    Následně se míč odrazil do zámezí opět od domácího hráče a následuje autové vhazování.

43
    Nyní jsou u míče hosté z Amkaru, ale následně přišla nepřesná přihrávka, se kterou si domácí neporadili a následuje autové vhazování pro hosty.

41
    Domácí se dál snaží a tlačí na obranu Permu, ale nynější rána letěla opět jen vedle brány.

38
    Centr Amkaru z pravé strany skončil jen v zámezí vedle brány Uralu a Jaroslav Godzjur má odkop od své brány.

37
    První velká šance domácích od nastřelení břevna! Tentokrát se po centru z levé strany dostal do zakončení v dobré pozici Vladimir Ilin, ale míč trefil velmi špatně a přestřelil hostující svatyni.

35
    Nyní se domácí prokombinovali z levé strany až ke střele, ale rána Artema Fidlera letěla hodně vedle hostující brány.

34
    Ovšem ani tento rohový kop nic vážného nepřinesl, ale u míče jsou i nadále domácí.

33
    Domácí drží míč ve středu hrací plochy. Následně získali rohový kop.

31
    Nyní to na sebe vzal Othman El Kabir, ale jeho střela z dálky skončila jen vedle hostující svatyně.

29
    Ural je poslední minuty velmi aktivní a poslal další centr do vápna z pravé strany, ale nakonec z toho nic vážného nebylo.

27
    Centr z levé strany z kopačky domácího hráče nebyl nejhorší, ale ani tentokrát domácí nevystřelili na bránu.

26
    Amkar získal autové vhazování na své polovině.

24
    Nyní byl zfaulován hostující hráč a u míče bude Amkar.

23
    Domácí hráč se dostal ke střele uvnitř šestnáctky, ale ta byla zblokována a nakonec skončila u brankáře Nigmatullina.

22
    Hostující stoper odhlavičkoval míč po centru z levé strany do bezpečí a u míče tak bude opět Ural.

20
    Následný centr, ale skončil jen v moci brankáře Godzjura.

19
    Nyní jsou u balónu opět hosté, kteří se snaží projít po pravé straně.
    17. Tvrdá rána Boumala skončila jen na horní tyči.

17
    To byla pumelice z nohy domácího hráče! Po centru Uralu odhlavičkovali hosté míč pouze k nohám Boumala, který vypálil pumelici, ovšem ta letěla pouze do břevna Nigmatullinovy brány!

16
    Uralu nevyšla přihrávka, po které málem šli hosté do rychlého protiútoku, ale nakonec skončil míč jen u domácího gólmana Jaroslava Godzjura.

15
    Brian Idowu vybojoval míč ve středu hřiště, ale následně hosté o míč přišli.

14
    Po centru domácích se Eric Bicfalvi pokoušel o nůžky, ovšem trefil pouze protihráče, který tak dostal ránu nohou do hlavy a hra je přerušena. Bicfalvi za tento nebezpečný zákrok dostal žlutou kartu.

13
    A nakonec Ural vybojoval rohový kop z levé strany.

12
    Amkar se neprokombinoval středem hrací plochy a dopředu tak jdou domácí.

11
    Hosté se dostali dopředu, ale finální střela Briana Idowa zpoza vápna nebyla přesná a skončila jen vedle domácí brány.

10
    Domácí, kteří dnes nastoupili v oranžových dresech, drží míč na své polovině. Hosté hrají v dresech bílých.

9
    Střela Aarona Samuela Olanareho šla mimo domácí bránu a Jaroslav Godzjur tak má odkop od své svatyně.

8
    Následný centr z volného kopu nic nebezpečného nepřinesl, ale u míče zůstává Amkar.

7
    Alexandr Dancev poslal k zemi svého protihráče a rozhodčí poprvé v dnešním utkání vytáhl žlutou kartu.

6
    Nikolaj Dimitrov skvělou patičkou uvolnil svého hráče, který se pokusil odcentrovat, ale jeho pokus byl zblokován.

5
    Po autovém vhazování získali hosté rohový kop.

4
    Domácí opět drží balón ve své moci, ale hosté je rychle presují a nakonec gólman Jaroslav Godzjur pod tlakem odkopl míč do zámezí.

3
    Následný roh nebyl špatný, ovšem ve vápně se míče nikdo nedotkl a následuje tak odkop od brány Artura Nigmatullina.

3
    Vladimir Ilin se dostal dopředu, ovšem hostující obránce mu nedal pokoj a následný pokus tohoto domácího hráče vystřelit, byl zblokován. Následuje tak rohový kop pro Ural.

2
    Poté se hráč Amkaru Perm dopustil faulu ve středu hrací plochy a Ural tak zůstane u míče.

1
    O úvodní výkop se postarali hráči domácího Uralu, ale hosté je okamžitě napadají.

1

FK Ural: Godzjur – Kulakov, Harojan, Jemeljanov, Dancev – Boumal, Fidler (C) – Dimitrov, Bicfalvi, El Kabir – Ilin.
    Náhradníci: Baklov, Poletajev – Balažic, Bavin, Bevejev, Dinga, Jegoryčev, Jevsejev, Gluškov, N. Černov, Portňagin.

FK Amkar Perm: Nigmatullin – Miljković, Zanev (C), Bělorukov, Sivakov, Idowu – Balanovič, Gol, Rjazancev, Gaščenkov – Olanare.
    Náhradníci: Chomič, Vambolt – Bodul, Brown Forbes, Gasilin, Komolov, Conde, Kosťukov, Melnikov, Ogude, Šavajev, Suslov.

Rozhodčí: Vitaliy Meshkov – Aleksandr Bogdanov, Aram Petrosyan.

Ural se momentálně nachází na osmém místě se třiceti sedmi body a skóre 31:29. V posledním utkání zavítal na stadion Akhmatu. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané a branka nakonec nepadla ani jedna. Nejlepším střelcem Uralu je s osmi góly Bicfalvi.
    Amkar se aktuálně nachází na třináctém místě s třiceti jedna body a skóre 18:30. V posledním utkání přivítal na své půdě Spartak Moskva. Už v 8. minutě poslal hosty do vedení Bochetti. Nakonec v 81. minutě zvýšil náskok hostů Hanni a Amkar prohrál 0:2. Nejlepšími střelci Amkaru jsou se třemi góly Kostjukov, Gol, Olanare a Ryazancev.

Ve 29. kole se proti sobě utkají týmy FK Ural a FK Amkar Perm. V posledním zápase se tato mužstva utkala před půl rokem v přátelském zápase na půdě Amkaru. V 55. minutě se prosadil domácí Filicio Brown Forbes, ale v 72. minutě srovnal Artyom Fidler a o pět minut později poslal Ural do vedení Gregor Balazic. Nyní se bude hrát na Centralnyj Stadionu v Jekatěrinburgu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 25 000 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Vitaliy Meshkov a jeho asistenti Aleksandr Bogdanov a Aram Petrosyan.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.