Moreirense – Aves 0:3 (kon.) | Estoril – Setúbal 2:1 (kon.) | Chaves – Marítimo 4:1 (kon.)
Porto – Feirense 2:1 (kon.)
Moreirense FC
0:3 (0:1)
CD Aves
Neděle 06.05.2018, 17:00 • Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas • Portugalská Primeira Liga • 33. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:57:14)

Je konec. Aves nakonec vyhrál 3:0 a zachránil se v portugalské lize i na příští rok. Už v 11. minutě se Alexandre Guedes dostal do zakončení, potom co mu spoluhráč přiťukl míč a následně tento hostující útočník zakončil přesně k pravé tyči a poslal hosty do vedení. Ve 28. minutě měli hosté další velkou šanci, ale Jhonatan předvedl skvělý zákrok. Ve 48. minutě dostal Fernando Tissone přihrávku na pravou stranu a následně zakončil k levé tyči. V 58. minutě to už bylo 3:0 pro hosty, když vystřelil Nildo Petrolina přes obránce, od kterého zapadl míč za domácího brankáře.

90+3

90+3
    Hostující hráč se dostal až do vápna, ale střela nepřišla, jelikož mu míč uskočil.

90+2
    Střela domácího hráče skončila pouze nad bránou Adriana Facchiniho.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Domácí zkoušeli projít po levé straně, ale neprošli přes obranu Aves.

88
    Hraje se převážně ve středu hrací plochy a míč mají v držení hosté.

86
    Domácím se dnes nedaří vůbec nic, jelikož i snadná přihrávka na krátko skončila v zámezí.

85
    Nyní přišla střela z kopačky hostujícího hráče, ale ta skončila pouze nad bránou Jhonatana.

83
    Nyní Moreirense získalo autové vhazování na polovině hostů.

82
    Přihrávka do běhu z kopačky hostujícího hráče byla příliš dlouhá a skončila jen u brankáře Jhonatana.

81
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Braga, přichází Cristián Arango.

80
    Domácí sice drží míč na svých kopačkách, ale nemohou se dostat do žádné šance.

78
    Domácí získali autové vhazování na své polovině, ale utkání se už jenom dohrává, jelikož by byl zázrak kdyby Moreirense třikrát překonalo dnes koncentrovanou obranu Aves.

76
    Nyní skončil míč za bránou hostů a Adriano Facchini má odkop od své svatyně.

74
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Amilton, přichází Mama Baldé.

72
    Po faulu domácích ve středu hrací plochy budou u míče opět hosté.

71
    Domácí získali míč, ale následně skončil balón jen u brankáře Adriana Facchiniho.

69
    Následný roh ale nic nepřinesl. Poté to hostující hráč zkusil z dálky, ale brankář tento pokus vyrazil nad svou bránu.

68
    Ovšem poté se míče ujmuli hosté a získali rohový kop.

67
    Hosté přišli o míč ve středu hrací plochy a dopředu tak může jít domácí tým.

66
    Domácí získali rohový kop z pravé strany, ale následně skončil míč pouze v boční síti.

65
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Nildo Petrolina, přichází Luis Fariña.

63
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Neto, přichází Edno.

62
    Alexandre Guedes se dostal dopředu, ale následně mu čistým zákrokem odebral domácí obránce míč.

60
    Hodina hry je za námi a Aves zatím vede nečekaně vysoko 3:0.
    58. Nildo PETROLINA - 0:3

58
    CD Aves právě vstřelilo branku!
    Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož Aves vede už 3:0! Domácí udělali velkou chybu při rozehrávce, následně se k míči dostal NILDO PETROLINA, který z jedné vypálil, ale trefil před sebou stojícího obránce, od kterého míč lobem zapadl za gólmana Jhonatana!

58
    Neto následně poslal protihráče k zemi a rozhodčí sáhl po žluté kartě.

57
    Domácí získali rohový kop z levé strany, ale následně se nedostali do žádné vážnější šance.

55
    Nyní se hostující hráč dopustil faulu, ale posléze Moreirense o míč přišlo.

54
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Pierre Sagna, přichází Ousmane Dramé.

52
    Nyní hosté získali autové vhazování na své polovině.
    50. Facchini předvedl velmi dobrý zákrok.

50
    Nyní se domácí hráč dostal ke střele, ale Adriano Facchini předvedl velmi dobrý zákrok!
    48. Fernando TISSONE - 0:2

48
    Hosté šli do rychlého protiútoku, následně dostal přihrávku na pravou stranu FERNANDO TISSONE, který si míč zpracoval a následně zakončil k levé tyči! Aves tak vede 2:0!

48
    Z následného rohu ovšem nic nebylo.

47
    Domácí poslali nebezpečnou přihrávku před bránu, ale získali alespoň rohový kop.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:04.

První půle je u konce a Aves zatím vede těsně 1:0. Už v 11. minutě se Alexandre Guedes dostal do zakončení, potom co mu spoluhráč přiťukl míč a následně tento hostující útočník zakončil přesně k pravé tyči a poslal hosty do vedení. Ve 28. minutě měli hosté další velkou šanci, ale Jhonatan předvedl skvělý zákrok.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+2
    Hosté získali autové vhazování na své polovině a to je pro první poločas pravděpodobně vše.

45+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

45
    Následný rohový kop ovšem skončil jen u brankáře Jhonatana.

44
    Hosté se dostlali do rychlého protiútoku a získali rohový kop z levé strany.

42
    Moreirense drží míč ve středu hrací plochy. Následně se pokusili o centr z levé strany, ale nic nebezpečného z toho nebylo.

41
    Nyní hra pokračuje a hosté získali autové vhazování.

39
    Nyní se velmi nepříjemně srazili dva hráči a na hrací ploše jsou doktoři.

38
    Po centru domácích do vápna se hráč Moreirense dopustil faulu a u míče tak budou hosté.

36
    Guedes za svůj faul na Semeda dostal žlutou kartu.

35
    Po centru z pravé strany se do zakončení hlavou dostal Arsénio, ovšem jeho pokus skončil jen v moci brankáře Facchiniho.

34
    Nyní domácí získali autové vhazování na polovině soupeře.

33
    Hraje se převážně ve středu hrací plochy a poslední minuty se snaží Moreirense něco vymyslet.

31
    Hosté se opět dostali ke střele, ale Jhonatan chytil míč do své moci.

30
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Boubacar Fofana, přichází Rafael Costa.

29
    Následný rohový kop hostů nic vážného nepřinesl a u míče tak je Moreirense.
    28. Jhonatan předvedl parádní zákrok proti střele protihráče.

28
    Není to gól! Hostující hráč se po skvělé přihrávce do vápna dostal ke střele, ale Jhonatan předvedl fantastický zákrok!

26
    Žlutou kartu dostává Boubacar Fofana (Moreirense FC).

26
    Nyní se domácí hráč provinil faulem ve středu hrací plochy.

25
    Hostující hráč zkoušel nůžky, ovšem ty se mu příliš nepovedly.

24
    Iago Santos se dostal do zakončení, ale míč hlavou skoro netrefil.

23
    Nyní mají domácí volný kop z pravé strany.

21
    Po rohovém kopu se sice dostal ke střele Braga, ale ten vysoce přestřelil.

20
    Alexandre Guedes se vrhl do vápna, kde upadl na zem, ale bude to pouze rohový kop pro Aves.

19
    Nakonec ale tento útočník bude moct pokračovat a Adriano Facchini poslal odkop do středu hrací plochy.

18
    A opět je hra přerušena, jelikož po souboji leží na trávníku Amilton.

16
    Nyní má hostující hráč nějaké zdravotní problémy a je ošetřován na hrací ploše.

14
    Hosté se opět dostali dopředu, ale tentokrát Guedes nezakončil do brány.

12
    Útok domácím nevyšel a Adriano Facchini má odkop od své svatyně.
    11. Alexandre GUEDES - 0:1

11
    Aves jde do vedení! Domácí obránce udělal velkou chybu, když neodkopl míč nejlépe, následně se k němu dostal Nildo Petrolina, který balón posunul ALEXANDRU GUEDESOVI, který se ve vápně skvěle otočil a následně zakončil k pravé tyči! Asistence: Petrolina.

9
    Nyní přišel další faul z domácí strany a u míče tak opět bude Aves.

8
    Následně se ve středu hřiště provinil faulem Tissone.

7
    A opět udělal domácí brankář Jhonatan chybu, když mu vypadl míč po centru hostů.

6
    Se střelou měl Jhonatan velké problémy, když mu míč vyskočil z náruče, následně hosté poslali centr do vápna, kde ho ale domácí odkopli.

5
    Alfa Semedo se v hlavičkovém souboji provinil faulem, když srazil Alexandra Guedese a Aves tak má přímý kop.

4
    Nyní se hosté provinili dalším faulem a u míče tak bude opět Moreirense.

2
    Útok Moreirense skončil pouze v zámezí za bránou Adriana Facchiniho a ten tak má odkop od své svatyně.

1
    Hosté se provinili faulem ve středu hrací plochy.

1

Moreirense FC: Jhonatan – Sagna, I. Santos, Semedo, R. Lima – Aouacheria, Neto, Fofana, Arsénio – Peña, Tozé.
    Náhradníci: Dos Prazeres – Ra. Costa, Dramé, Edno, Kouao, Ramires, Schons.

CD Aves: Facchini – Rodrigo, Galo, Ponck, Pedrinho – Braga, Tissone, V. Gomes, Petrolina – A. Guedes, Amilton.
    Náhradníci: Quim – Arango, M. Baldé, Derley, Jorge Fellipe, Fariña, Falcao.

Rozhodčí: Jorge Sousa – Álvaro Mesquita, Nuno Manso.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Moreirense se aktuálně nachází na třináctém místě s třiceti dvěma body a skóre 29:46. V posledním utkání zavítalo na půdu Guimaraes. Tam padla branka až v 90+2. minutě, kterou vstřelil domácí Hurtado a Moreirense prohrálo 0:1. Nejlepším střelcem je s osmi góly Toze.
    Aves je na tom v tabulce pouze o jednu příčku hůř a momentálně je na čtrnáctém místě a třiceti jedna body a skóre 31:48. V posledním utkáním přivítal na své půdě Estoril. Až v 81. minutě poslal domácí do vedení Nildo Petrolina. Poté už branka nepadla a Aves vyhrál 1:0. Nejlepším střelcem je se čtyřmi góly Machado.

Ve 33. kole se proti sobě utkají týmy Moreirense FC a CD Aves. Tato mužstva se spolu naposled utkala v rámci 16. kola na stadionu Avesu. Už v 18. minutě poslal hosty do vedení Arsenio. Ve 38. minutě si dal vlastní branku Derley a Moreirense vedlo 2:0. V 77. minutě sice snížil domácí Amilton, ale následně už branka nepadla a Aves prohrál 1:2. Nyní se bude hrát na Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas. Tento stánek nabídne kapacitu pro 6 100 diváků.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.