Dukla Praha – Plzeň 4:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Olomouc 5:3 (kon.) | Jihlava – Jablonec 6:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
6:2 (3:2)
FK Jablonec
Neděle 06.05.2018, 14:00 • Areál Na Stoupách • Juniorská liga – O umístění • 6. kolo

89
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Domácí tým nakonec přidává šestý gól, v tenisové terminologie ukončuje první set! Vysočina je dnes opravdu při chuti, autorem branky je MILAN VRZAL!

74
    Řekl bych, že je rozhodnuto! Domácí se trefují už popáté v tomto zápase a soupeři odskakují na tři góly! Postaral se o to TOMÁŠ LORENC!

46
    Vysočina využívá pokutového kopu a navyšuje svůj náskok. Míč si vzal na starost AMIR MAŠIČ, který se nemýlil!

40
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Další střelecký pokus hostujícího týmu už znamená snížení! Severočeši v závěru prvního poločas dramatizují tento duel díky DAVIDU BREDOVI!

20
    Neskutečné, domácí se prosazují už potřetí během posledních pěti minut! V tuto chvíli odskakují do dvoubrankového vedení, podruhé se do střelecké listiny zapisuje RADEK MATULKA!

18
    Za námi není ještě ani dvacet minut hry, tohle už je třetí přesný zásah! Postarali se o něj znovu domácí, Vysočina tak otáčí vývoj tohoto utkání a jde do vedení! Autorem branky je PAVEL SVOBODA!

15
    Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat! Vysočina srovnává skóre tohoto utkání, začínáme od začátku! Prosadil se RADEK MATULKA!

9
    Po čtvrtém rohovém kopu se hosté dostávají do vedení! Byl to DOMINIK PLEŠTIL, který otevřel skóre dnešního utkání!

Štěpán Slovák

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 15. Matulka, 18. Svoboda, 20. Matulka, 46. Mašič (pen.), 74. Lorenc, 89. Vrzal – 9. Pleštil, 40. Breda

Karty:   59. Holík (JIH)

FC Vysočina Jihlava: Kolář – Holík, Smejkal, Mašič, Svoboda (71. Lorenc), Fikar, Beseda (C), Vrzal, Matulka, Průša, Vašíček (80. Časta)
    Náhradníci: Duba, Časta, Karmazín, Lorenc

FK Jablonec: Richter – Petržilka, Krištof (C) (70. Hajdo), Pleštil, Hlůže (67. Díl), Schön, Breda, Landfeld (81. Maqastena), Zezulka (81. Kozák), Dostál, Kubista
    Náhradníci: Díl, Kozák, Maqastena, Hajdo, Klement

Rozhodčí: Marek – Malčánek, Pospíšil