Ještěři – Litoměřice 4:2 (kon.) | Dandy Malé Březno – Lev Litvínov 11:3 (kon.)
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
4:2 (1:2, 2:0, 1:0) Stav série: 1:0
SHC Killers Litoměřice
Sobota 12.05.2018, 14:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Play-off 2. Ligy - Čechy Sever • Semifinále

Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek soboty. (15:47:50)

Ještěři nakonec zvládli otočit zápas a připisují si první výhru v sérii. Litoměřice hráli výborně první třetinu, ale po obratu domácích to byl spíše tuhý boj a spoustu emocí, než pohledný hokejbal, se šťastnějším koncem pro Ještěry. Série bude ještě dlouhá, po dnešku se zdá, že už vznikají znepřátelené dvojičky a bude určitě na co koukat. Další zápas je na programu opět zítra, tentokrát dopoledne a budeme opět u toho.

44:44
    Vitko vyhazuje na zakázané uvolnění, tohle už ale hosté nedotáhnou.

44:20
    Hosté to ještě zkouší v šesti!

44:00
    Poslední minuta se právě rozeběhla, tohle už Ještěři nepustí, Litoměřice jsou stále mimo pásmo.

43:40
    Straka šikovně drží míček v rohu a nikam už nespěchá.

43:22
    Vyhození mířilo přímo na Zimanzla, který musel podržet před dobíhajícím Myškou, což vůbec nehraje hostům do karet.

42:40
    Wágner se dostal za obranu a mohl postupovat sám na branku, míček mu ale odskočil a obrana stihla zakročit.

41:59
    Další zakázané uvolnění, které se teď pořádně množí.

41:50
    Nyní vyhazuje na icing volejbalovým způsobem Vitko. Ukázkové podání spodem.

41:33
    Myška o mantinel vyhazuje na zakázané uvolnění. Před vyhozením se natahoval před brankou Gazsi, ale neúspěšně.

40:49
    Grus nahodil do pásma, ale první byl u míčku Kučera, který míček vrací zpátky za červenou čáru. Domácí kapitán má teď velkou porci minut na hřišti.

40:00
    Hosté jsou nastěhovaní v pásmu, ale mají to už velice těžké přes obrannou hradbu Ještěrů. Víc zatáhnout se mohou snad jen v případě, že by se postavili v pěti na ohraničení brankoviště. Hrají to hodně chytře.

39:12
    Nahození na Homolku, který raději přerušuje před dobíhajícím Gazsim. Na hřiště se vrací Stibal, který nakonec nohu rozchodil.

38:44
    Kučera vyhazuje na zakázané uvolnění.

38:09
    Opět jeden z hráčů Litoměřic na zemi a vypadá to znovu na problém s nohou.

37:26
    Formánek se natlačil až do koncovky, Zimanzl mu míček včas vypíchl a zamezil zakončení.

36:50
    Tentokrát zůstal ležet na hřišti Kauschitz, opět se jen přerušuje a pokračujeme 5 na 5.

Jan Melicher

Branky a nahrávky: 1. Tomáš (Wágner, Vaněk), 17. Řežábek, 28. Wágner (Kučera), 34. Tomáš (Vaněk, Řežábek) – 6. Smolík (Sýkora), 6. Smolík (Brabec, Haken J.)

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem: Homolka(Matějka) – Čejka, Hladík, Panocha, Straka, Vaněk, Wágner, Haas, Tomáš, Šilínek, Řežábek, Kučera, Vitko, Schwarzjirg, Formánek, Myška
    SHC Killers Litoměřice: Zimanzl – Ježek, Stibal, Krejza, Haken E., Kauschitz, Krátký, Mach, Patrák, Pechan, Sýkora, Šimek, Grus, Haken J., Brabec, Gazsi, Smolík

Rozhodčí: Tuček, Loskot