Hodonín – Uh. Brod 1:0 (kon.) | Vel. Meziříčí – Hlučín 4:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Vyškov 2:0 (kon.)
Prostějov – Rýmařov 5:1 (kon.) | HFK Olomouc – Zlínsko 2:2 (kon.) | Kroměříž – Uničov 1:1 (kon.)
Líšeň – Hulín 3:2 (kon.) | Petřkovice – Mohelnice 6:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
3:2 (0:0)
SK Spartak Hulín
Středa 23.05.2018, 17:00 • SK Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga • 16. kolo

To je pro dnešní den vše, budu se těšit u dalších zápasů brněnského klubu. Pěkný zbytek dne. (18:55:36)

Střely na bránu: 5:3
    Střely mimo: 6:5
    Rohy: 4:6

Pohledný dohrávaný duel 16. kola MSFL je za námi. Od druhého poločasu jsme viděli pohledný fotbal na obou stranách. Padlo hned pět branek a také bylo k vidění několik šancí. V hektickém závěru si domácí pohlídali výsledek a získali tři body. Hulínu patří poklona, výsledek 0:2 nezabalil a popral se alespoň o bod. Šromem dokázali hosté vyrovnat, jenže v závěru inkasovali a Brno bere tři body do tabulky.

90+1

90
    Všechno do vápna, ale tam operoval Kotnour a míč dokázal udržet v náručí.

90
    Ještě jedna možnost pro hosty, kteří budou zahrávat standardku z uctivé vzdálenosti. Do vápna jdou všichni hráči.

88
    Ještě nás asi čeká dramatický závěr zápasu, hrají se poslední minuty duelu a je to hodně hektické.

87
    Líšeň hraje na brejky a do otevřené obrany, kterou hosté logicky otevřeli. Využít toho mohl Tomáš Machálek, jeho střelu ale Hulín dokázal pokrýt.

86
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Vyskočil, přichází Pospíšil.

85
    Žlutou kartu dostává Smrčka (SK Líšeň).
    83. HLAVICA - 3:2

83
    Líšeň právě vstřelila branku!
    A je tu další gól v tomto zápase. Krška zahrával rohový kop, na zadní tyči našel obránce JANA HLAVICU, který překlopil výsledek na stranu brněnského mužstva. Neměl snadnou pozici, v tísni se musel natáhnout a nakonec tečí na dlouhou nohu poslal míč do branky. Hosté hodně protestují, domnívají se, že neměl být roh, který se nakonec kopal.

82
    Fila si šel pro penaltu, diváci bouří, ale bude se zahrávat pouze rohový kop.

81
    Zase to byl Šrom, který útočil na hattrick. Ze slušné pozice zkusil střelu z voleje a se skákajícím míčem měl Kotnour problémy.

80
    Ještě deset minut a nějaké to nastavení, času na rozhodující branku mají týmy ještě dostatek.

78
    První poločas toho mnoho nenabídl, to druhá půle je na góly bohatá. Padly hned čtyři branky a stále se něco děje. Hulín má momentálně více ze hry.
    76. ŠROM - 2:2

76
    Hulín právě vstřelil branku!
    Máme zničehonic vyrovnáno. MICHAL ŠROM svou druhou dnešní brankou překonává Kotnoura. Hostující střelec se dokázal prosadit přes obránce Čampu, sice nadvakrát, ale nakonec měl míč na kopačkách a střelou po zemi poslal gólovou střelu do sítě.

74
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Zlámal, přichází Minář.

73
    Střelecký pokus vyslal Patrik Demeter, jeho pokus ale neměl potřebné parametry.

71
    Dnešní utkání sleduje 293 diváků.

69
    Fila hraje také povedené utkání. Umí se uvolnit na vápně a zkusil střelu po zemi. Mnoho nechybělo.

68
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Hradil, přichází Rožek.

66
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Minařík, přichází Smrčka.
    65. ŠROM - 2:1

65
    Teď už to vyšlo, hosté se dostávají kontaktní brankou do hry. Ze šestého rohu Spartak dokázal udeřit. Výborně hrající Ondřejka našel po rohu na malém vápně hlavičkujícího MICHALA ŠROMA, jenž poslal míč bez problémů do sítě.

65
    Ondřejkův centr letěl na bližší tyč, u které stál brněnský obránce a pro jistotu odkopává míč na další roh.

63
    Čampa dokázal zastavit dotírajícího protihráče, nicméně roh pro Hulín. A následně standardka po faulu na Šroma.

62
    Na Hulín se valil další útok, který řídil Elekana. Ve spolupráci s Krškou nepropálil obránce.

61
    Obrovská šance Líšně, která nekončí gólem. Fila výborně zpracoval míč na středu velkého vápna, sklepl ho na Tomáše Machálka, který z jasné pozice přestřelil poloprázdnou branku.

60
    Hodina hry je za námi, Líšeň hraje v pohodě, svého soupeře zatím do ničeho nepouští.

58
    Domácí vedou 2:0 a na jejich hře je vidět, že se hodně uklidnili a diktují tempo hry.

56
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Hanuš, přichází Fall.

55
    Na Hulínu je vidět snaha, což o to. Jenže střelecké pokusy končí vysoko nad. Z trestného kopu se nyní snažil vystrašit Kotnoura Václav Ondřejka, leč trefil jen střechu nedaleké školy.
    53. Reteno ELEKANA - 2:0

53
    Co je to však platné, když máte v týmu šikovného a komplexního útočníka RETENA ELEKANU. Pravá, levá, nic mu nedělá problém. Nyní si proklestil cestu přes beka, tělem si ho odstavil a krásnou střelou na zadní tyč překonal marně se natahujícího Dostála.

52
    Ondřejka to zkusil po rohu přímo na bránu a mnoho nechybělo. Ve vápně hosté dál tlačili a největší šanci měl Šrom, který z otočky jen těsně minul horní tyč. Asi největší tutovka Hulína.

51
    Po gólu Líšně hra nabrala tempo a logicky se do útoku musí tlačit i hosté. Teď budou rozehrávat čtvrtý roh.

50
    Tohle se domácím musí líbit. Do dobré střelecké pozice se dostával Elekana, který z trestného kopu trefil zeď, nicméně poté se míče ujal Krška a tvrdou pumelicí zaměstnal Dostála. Líšen do druhé půle vlétla jako voda.

49
    Žlutou kartu dostává Josl (SK Spartak Hulín).
    47. T. MACHÁLEK - 1:0

47
    Úvod do druhé půle patří domácím. Z levé strany odcentroval Milan Machálek, míč šikovně dokázal zpracovat Fila a do lepšího pozice vyslal TOMÁŠE MACHÁLKA. Ten se ihned opřel do míče a trefil se přesně pod břevno brankáře Dostála.

47
    Kouč domácích musel poprvé zasáhnout do své sestavy, zraněného Bednáře nahradil Čampa. Druhý poločas zahájila výkopem hostující jedenáctka.

46
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Bednář, přichází Čampa.

46

Střely na bránu: 1:0
    Střely mimo: 4:2
    Rohy: 2:3

Druhý poločas začne přibližně v 18:03.

Máme za sebou první poločas, který mnoho fotbalové krásy nenabídl. Líšeň byla sice prvních patnáct minut lepší a měla i nějaké šance, ale soupeř poté tlak dokázal otupit a sám si vytvářel možnosti ke skórování. Byť to nebyly vyloženě tutovky, přebral iniciativu a hrál lépe. Závěr poločasu patřil domácím, ale výsledek se neměnil. Zatím je z toho tedy zasloužená remíza 0:0.

45+1

45
    Nastavuje se jedna minuta nad rámec prvního poločasu.

44
    Po rohu Líšně se dostal k hlavičce Hanuš a jeho pokus šel těsně vedle. Brankář Dostál jen tak plachtil vzduchem, nejspíš by na míč nedosáhl.

43
    První poločas se pozvolna blíží ke svému konci, možná jsme čekali aktraktivnější podívanou, hra je rozháraná a plná nepřesností.

41
    Ondřejka zkusil technickou střelu, která končí těsně nad bránou. Sice šla z úhlu, ale nakonec skončila na horní síti. Velká šance pro hosty, skóre se však nemění.

40
    Následuje další ohrožení brněnské brány, Hulín bude zahrávat nebezpečnou standardku.

39
    Šrom střílel přes obránce v takové krkolomné pozici a jen díky zásahu Hlavici míč končí v zámezí. Míč šel po odrazu na roh.

38
    Vyskočil zůstal ležet na hřišti, po drobném ošetření pokračuje ve hře.

36
    Minařík ještě stihl míč na hrací ploše, ale jeho centr dokázal Dostál lapit do náruče.

34
    Bednář se uvolnil po levé straně hřiště a hledal svým centrem někoho ze spoluhráčů, ale útočník Demeter byl dobře pokrytý.

32
    Žlutou kartu dostává Hanuš (SK Líšeň).

32
    Z následného rohu hlavičkoval nepřesně Demeter. Domácí pokračují v útočné snaze.

31
    Po centru Tomáše Machálka musel Oulehla odvracet míč před dotírajícím Elekanou.

30
    Žlutou kartu dostává Vyskočil (SK Spartak Hulín).

27
    Jenže střela Kršky byla zablokovaná a hosté se následně ubránili.

25
    Na hřišti zůstal ležet Bednář a drží se za kotník. Líšeň bude zahrávat standardku.

24
    Tempo hry opadlo, hraje se hodně ve středu hřiště s minimem šancí. Hosté dokázali otupit počáteční tlak svého soupeře.

23
    Další roh pro hostující tým.

22
    Hosté ale zvýšili aktivitu a jsou nyní častěji na míči. Líšeň si musí dávat velký pozor.

19
    Kotnour sice mohl rozehrát, ale k míči se opět dostali hráči Hulína. Do brejku se málem vřítil Ondřejka, neuspěl.

18
    První nadějná možnost hostů. Vyskočil se dostal do vápna a hasit požár musela domácí obrana. Bude z toho roh.

16
    Čekáme na nějakou další šanci, prozatím hrají domácí na své útočné polovině. Hulín se do ničeho nedostal.

14
    Levá, pravá, bum a střela na bránu. Reteno Elekana se s ničím nepáral, dostal do střelecké pozice a byť pálil ze stojné nohy, nebyl to vůbec špatný pokus. Divákům se útočný fotbal musí rozhodně líbit.

13
    Krška dál hraje parádní zápas. Nyní se opřel do míče ze zhruba dvaceti metrů a jen o kousek zamířil nad Dostálovy tyče.

12
    Domácí dál hrají velmi aktivně, v útoku se snaží svého soupeře zatlačit centrovanými míči.

10
    Krásný centr od kapitána Kršky, který učebnicovým pasem z levého koutu hřiště našel Filu. Jeho pokus jen o kousek minul hulínskou bránu.

9
    Vyskočil centroval z pravé strany a ke střele se dostal Šrom, jenže pálil hodně nepřesně.

8
    Zatím je to takové neurovnané, domácí mají sice míč častěji na svých kopačkách, ale do šance se nedostali.

6
    Hezký centr Kršky na Minaříka, který sklepl míč v pokutovém území, ale byl pískán ofsajd.

4
    Ten končí rychle, Václav Ondřejka – zkušený exligový útočník Slovácka nyní v barvách Hulína ztratil v zárodku akce míč.

3
    Domácí zahráli rohový kop, ten si ale soupeř dokázal pohlídat. Naopak jde do protiútoku.

2
    Hned v úvodu jsme registrovali útok po pravé straně, který zakončil z malého vápna Fila, míč šel těsně mimo bránu.

1
    O úvodní výkon se postarala domácí Líšeň, která jako první šla do útoku.

1

Hráči obou týmů chtějí nastupují na hrací plochu. Hrát se bude krásného a parného počasí.

SK Líšeň: Kotnour – Hlavica, Bednář, Minařík, Krška (C), M. Machálek, T. Machálek, Fila, Reteno Elekana, Hanuš, Demeter. Trenér: Miloslav Machálek.
    Náhradníci: Leznar – Smrčka, Čampa, Mykhailovskij, Fall.

SK Spartak Hulín: Dostál – Oulehla, Ondřejka, Dvořáček, Šrom, Vyskočil, Josl, Malenovský, Zlámal (C), Vyskočil, Hradil. Trenér: Jindřich Lehkoživ.
    Náhradníci: Unger – Michálek, Minář, Rožek, Pospíšil, Uličný.

Rozhodčí: Žurovec – Mikeska, Bureš.

Toto kolo se mělo odehrát koncem listopadu, nicméně počasí nedovolilo zápas odehrát, takže se celé přesunulo až na konec května. Počasí je ideální na fotbal, můžeme se těšit na kvalitní představení obou celků, tedy doufejme v to.

Dá se říct, že se na líšeňském stadionu potkají dva velmi útočné týmy. Oba mají shodný počet vstřelených branek – 57. Jen v obraně je na tom lépe brněnská družina, která inkasovala o čtrnáct branek méně. Nicméně oba týmy mají v jarní části formu, Líšeň má stále šanci zabojovat o postup do druhé ligy. Prostějov ani druhý Velmez nemají zrovna nejlepší formu a šance jistě je.

Hezké středeční odpoledne, vítejte u dohrávky 16. kola Fortuna MSFL. V rámci ní budeme sledovat souboj mezi rozjetou Líšní a rovněž slušně hrajícím Hulínem. Domácí jsou aktuálně na třetím místě tabulky, k tomuto umístění jej katapultovala především vysoká výhra 6:2 na půdě lídra z Prostějova. Šestý Hulín ztrácí na svého dnešního protivníka deset bodů. Je třeba říct, že i Spartak si v minulém kole slušně zastřílel, nad Mohelnicí vyhrál doma 5:4.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.