Jižní Korea – Bosna 1:3 (kon.) | Austrálie – Česko 4:0 (kon.) | Tunisko – Turecko 2:2 (kon.)
Francie – Itálie 3:1 (kon.)
Austrálie
4:0 (1:0)
Česko
Pátek 01.06.2018, 13:00 • NV Arena (Sankt Pölten) • Mezinárodní přípravné zápasy

Další utkání čeká českou fotbalovou reprezentaci 6.6., kdy se národní tým střetně s Nigérií od 15 hodin.

Od nás je to pro dnešek vše, přejeme vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (14:54:29)

Fauly: 13:9.

Je konec! Takovýto výkon českého národního týmu čekal asi málokdo. Australané byli lepším týmem v utkání a naprosto zaslouženě si dokráčeli pro vítězství, když vstřelili tři branky ve druhém poločase. Dvěma góly se na vítězství podílel Mathew Lackie, jeden přidal Andrew Nabbout a čtvrtou branku si srazil do brány Jakub Jugas.

90

90
    Přesto málem ta pátá branka přišla! Behich centroval do šestnáctky, kam si sbíhal Luongo, ale velmi dobře ještě zasáhl Filip Novák.

89
    Už to vypadalo, že se hráči ve žlutém pohrnou do dalšího protiútoku. Nakonec byla hra zpomalena na polovině hřiště a míč byl vrácen obráncům.

88
    Nepříjemným šlapákem byl sundán Hušbauer, nicméně se okamžitě zvedl a bude pokračovat ve hře i v posledních pár minutách.

87
    Jinak Australané naprosto kontrolují hru. Otázkou do posledních pár minut zůstává. Vstřelí Češi alespoň jednu branku nebo dostanou ještě jednu?

86
    První gólová šance hráčů v červeném ve druhém poločase! Na dobrý centru Vladimíra Daridy se nejvýše vyšplhal Sýkora, jehož hlavička šla přesně do míst, kde byl Ryan.

86
    Hráči ve žlutých dresech dali Čechům velkou lekci z produktivity! Z šesti střel totiž vstřelili hned čtyř branky, což je parádní úspěšnost.

85
    Když už to vypadá, že by se česká reprezentace mohla k něčemu dostat, skvěle zasáhne obrana nebo gólman Austrálie. Ryan dobře vyběhl a sebral míč.

84
    Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Mathew Lackie, přichází Daniel Arzani.

84
    Nechybělo moc a mohlo to být o pět branek! Centr totiž jen proplachtil vedle zadní tyčky, kde ho nikdo z domácích hráčů nedokázal dostat do brány.

83
    Bezmoc českého týmu je vidět i na přihrávkách. Tentokrát byla zkažen naprosto jednoduchý pas, díky čemuž se do útoku opět žene Austrálie.

82
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Jan Kopic, přichází Tomáš Hořava.
    81. Jakub JUGAS - 4:0

81
    Austrálie právě vstřelila branku!
    Tohle začíná být potupa pro český tým! Degenk centroval do šestnáctky, kde si míč do vlastní brány srazil JAKUB JUGAS. Koubek byl tentokrát bez šance.