Chrudim – Živanice 2:0 (kon.) | Frýdlant n/O – Vítkovice 1:0 (kon.) | Pardubice – Zápy 4:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Havířov 1:3 (kon.) | Varnsdorf – Oberlausitz 4:0 (kon.) | Ústí n/O – Hr. Králové 1:3 (kon.)
Karviná – Opolí 1:0 (kon.) | Jihlava – Vrchovina 3:0 (kon.) | Ostrava – FC Rostov 0:0 (zruš.)
Bielefeld – Jablonec 0:1 (kon.) | Plzeň – Dynamo Kyjev 0:2 (kon.) | Zlín – Zlaté Moravce 3:0 (kon.)
Teplice – Sokolov 3:0 (kon.) | Aue – Mladá Boleslav 3:3 (kon.) | Slovácko – Haladás 1:1 (kon.)
Sparta – Zagłębie 1:2 (kon.) | Wisla Krakov – Žilina 1:2 (kon.) | Táborsko – Slavia B 3:2 (kon.)
Vlašim – Vltavín 1:0 (kon.) | Skalica – Opava 2:0 (kon.) | Prostějov – Uničov 0:0 (kon.)
Rostov – Slavia 1:2 (kon.) | Ružomberok – Třinec 1:1 (kon.) | Brno – Vyškov 2:0 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
1:3 (0:1)
FC Hradec Králové
Sobota 14.07.2018, 10:30 • Sportovní areál TJ Jiskra, Ústí nad Orlicí • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Přeji vám příjemné sobotní ráno! V Ústí nad Orlicí se dnes v rámci přípravy na kvapem se blížící fotbalovou sezónu střetne třetiligová Jiskra s druholigovým Hradcem Králové, kterému loni utekl postup do nejvyšší soutěže o osm bodů. Pro Votroky je dnešní zápas generálkou, první soutěžní utkání je čeká už příští neděli na půdě Táborska.

1

22
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    První gól zápasu je na světě, Votroci ve dvaadvacáté minutě otevírají skóre díky vlastnímu gólu JAKUBA CHLEBOUNA!

45

46

50
    Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
    Vyrovnáno! V padesáté minutě se podruhé v zápase trefuje JAKUB CHLEBOUN, tentokrát už do "správné" branky – 1:1.

56
    A hosté jdou vzápětí znovu do vedení! Po rohu usměrnil míč hlavou do sítě JAKUB MARTINEC.

83
    Ve třiaosmdesáté minutě míří na ústeckého gólmana další míč, tentokrát po střele FILIPA ZORVANA – 1:3!

90

Je konec, Hradec Králové generálku v Ústí nad Orlicí zvládl a zvítězil 3:1. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne. Na počtenou! (12:21:44)

Vojtěch Martinek

Branky: 50. Chleboun – 22. Chleboun (vla.), 56. Martinec, 83. Zorvan

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí:
    FC Hradec Králové:
    1. poločas: Ottmar – Finěk, Kvída, Martinec, Trávníček – Janoušek, Černý – Martan, Vlkanova, Hynek – Kropáček.
    2. poločas: Stejskal – Čech, Šimek, Plašil, Urma – Jukl, Zorvan – Finěk, Martan, Hynek – Miker.