Vítkovice – Sokolov 2:0 (kon.) | Jihlava – Pardubice 1:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:0 (1:0)
FK Pardubice
Pátek 27.07.2018, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

Zápas druhého kola Fortuna: Národní Ligy je minulostí. V souboji týmů, které v minulém kole shodně vyhráli 3:1 byla nakonec šťastnější Vysočina, které se povedlo v prvním poločase už ve 14. minutě skórovat. Druhý poločas příliš zajímavých momentů nenabídnul. Pardubice byly sice častěji u míče, ale vážněji ohrozit gólmana Vejmolu nedokázali. (19:52:02)

90+2

90+2
    Žlutou kartu za faul vidí Tomáš Čelůstka.

90+1
    Za faul na útočné polovině vidí žlutou kartu Daniel Turyna.

90
    Druhý poločas bude o dvě minuty delší.

90
    Akce Vysočiny zastavena neb se domácí ocitli v ofsajdu.

88
    Za hru rukou vidí žlutou kartu Lukáš Zoubele.

88
    Vaculík vysunul Turynu, ale ten si míč nedobře pokryl a obránce Pardubic mu jej sebral.

88
    Zoubele se snažil oslovit Jakuba Fulneka, ale ten jeho úmysl nepochopil.

86
    O vyrušení gólmana Knoblocha se po delší době postaral Jakub Fulnek, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

84
    Naposledy střídá i Vysočina, střelce prozatím jediné branky Stanislava Klobásu nahrazuje Daniel Turyna.

84
    Pardubice naposledy střídají, Adama Fouska nahrazuje Roman Kašiar.

82
    Vysočina podruhé střídá, Jiřího Klímu nahrazuje Jan Javůrek.

81
    Ladislav Mužík se proběhl pokutovým územím jak nůž máslem, dostal se i do zakončení, ale domácí obrana jeho pokus zblokovala.

79
    Klobása byl pár metrů před velkým vápnem faulován. Standardní situaci rozehrál Vladislav Levin, ale centr se mu vůbec nepovedl.

77
    Na opačné straně se snažil zahrozit Stanislav Klobása, ale hostující obránci jej do zakončení nepustili.

76
    Adam Fousek posílal míč z pravé strany do vápna, ale domácí obrana jeho pokus poslala do bezpečí.

74
    Vysočina poprvé střídá, Jozefa Urblíka nahrazuje Ondřej Machuča.

73
    Jozef Urblík rozehrál rohový kop z levé strany, ale jeho centr byl příliš dlouhý a vápnem jen proletěl.