Manchester Utd. – Real Madrid 2:1 (kon.) | Tottenham – AC Milán 1:0 (kon.) | Barcelona – AS Řím 2:4 (kon.)
Arsenal – Chelsea 1:1 (6:5 po pen.) | Benfica – Lyon 2:3 (kon.)
Benfica Lisabon
2:3 (0:2)
Olympique Lyon
Středa 01.08.2018, 22:05 • Estádio Algarve • International Champions Cup • 1. kolo

Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera. (00:14:48)

je dobojováno! Dnes jsme byli svědky velmi vyrovnaného duelu, ze kterého odchází nakonec trochu radostněji hostující hráči. Ti nastoupili do druhého poločasu s klidným dvoubrankovým vedením, jenže pak přišlo během pár minut srovnání, a tak se hrálo od nuly. Od tohoto momentu začali fotbalisté francouzského týmu hrát trochu útočněji, což se jim vyplatilo poté, co Terrier pár minut před koncem propálil brankáře Benficy.

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 12:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:15.

90+7

90+5
    Zezadu Morel postrčil soupeře, jenž se velice ochotně poroučel k zemi. Následuje jedna z poslední šancí Benficy na srovnání.

90+4
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Cornet, přichází Pereira.

90+2
    Přihrávka na Corneta byla dlouhá. Soudě podle výrazu v obličeji na tom není hráč s číslem sedmadvacet po fyzické stránce zcela v pořádku.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví nad rámec základní hrací doby šest minut!

90
    Ribeiro se srazil s Diopem. Rozhodčí posoudil situaci zcela správně jakou faul hráče Lyonu, ovšem toho to bolelo o poznání více než soupeře.

88
    Alfa fauloval, a tak mohou hostující fotbalisté ušetřit nějaké ty cenné vteřinky na polovině soupeře.

87
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Traoré, přichází Rafael.

86
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Jardel, přichází Lema.
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Fernandes, přichází Samaris.
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Grimaldo, přichází Ribeiro.
    83. TERRIER - 2:3

83
    Lyon právě vstřelil branku!
    Troufám si tvrdit, že je rozhodnuto! Nikdo nečekal, že Cornet doběhne tento dlouhý míč. Hráč z Pobřeží Slonoviny to ale nejenže dokázal, on také následně nahrál MARTINU TERREIROVI, jenž se ve skluzu nemýlil.

81
    Toto ale vidět nechceme. Hra se teď přerušila kvůli tomu, že se něco nelíbilo Traorému, jenž si to přišel s hlavním rozhodčím vyříkat.

80
    Držení míče: 51% – 49%

79
    Vypadá to, že i potřetí si hráči Lyonu vyzkouší pokutové kopy. Zbývá zhruba deset minut do konce a rozhodně nelze říct, že by měl některý z týmů převahu.

Michal Hladký

Branky: 60. Pizzi (Salvio), 64. Marcelo (vla.) – 41. Marcelo (Depay), 45. Traoré (Ndombele), 83. Terrier (Cornet)

Karty:   24. Depay (LYO)

Benfica Lisabon: Odysseas – Almeida, Dias, Jardel, Grimaldo, Fejsa, Gedson, Pizzi, Salvio, Cervi, Ferreyra
    Náhradníci: Svilar, Varela, Yuri Ribeiro, Conti, Luisão, Lema, Luís Pinheiro, Alfa Semedo, Samaris, Keaton Parks, Zivkovič, Rafa, Castillo, Seferovic, João Félix, Jonas

Olympique Lyon: Gorgelin – Mendy, Morel, Marcelo, Tete, Tousart, Ndombele, Aouar, Memphis, Traoré, Mariano
    Náhradníci: Racioppi, Rafael, Dubois, Martins-Pereira, Ferri, Diop, Terrier, Cornet

Rozhodčí: Malheiro H. (Por)