konec
Večerní program (5. den)
Daniel Juráš
Konečné pořadí finále 1 500 m mužů
1. Jakob Ingebrigtsen (NOR) 3:38,10 min
2. Marcin Lewandowski (POL) 3:38,14
3. Jake Wightman (GBR) 3:38,25
4. Henrik Ingebrigtsen (NOR) 3:38,50
5. Charlie Da'Vall Grice (GBR) 3:38,65
6. Simas Bertašius (LTU) 3:39,04
7. Timo Benitz (GER) 3:39,28
8. Ismael Debjani (BEL) 3:39,48
9. Chris O'Hare (GBR) 3:39,53
10. Mohad Abdikadar Sheikh Ali (ITA) 3:39,95
11. Joao C. Bussotti Neves Junior (ITA) 3:41,31
12. Filip Ingebrigtsen (NOR) 3:41,66
13. Homiyu Tesfayeová (GER) 3:47,83
Konečné pořadí finále 110 m překážek mužů
1. Pascal Martinot-Lagarde (FRA) 13,17 s (SB)
2. Sergej Šubenkov (ANA) 13,17
3. Orlando Ortega (ESP) 13,34
4. Damian Czykier (POL) 13,38
5. Gregor Traber (GER) 13,46
6. Andrew Pozzi (GBR) 13,48
7. Aurel Manga (FRA) 13,51
8. Balázs Baji (HUN) 13,55
Konečné pořadí finále hodu oštěpem žen
1. Christin Hussongová (GER) 67,90 m (CR)
2. Nikola Ogrodníková (CZE) 61,85
3. Liveta Jasiunaiteová (LTU) 61,59
4. Martina Ratejová (SLO) 61,41
5. Taciana Chaladovičová (BLR) 60,92
6. Alexie Alaisová (FRA) 60,01
7. Irena Šedivá (CZE) 59,76
8. Sigrid Borgeová (NOR) 59,60
9. Madara Palameikaová (LAT) 57,98
10. Sofi Flinková (SWE) 56,91
11. Marija Vučenovićová (SRB) 55,23
12. Jenni Kangasová (FIN) 54,92
Konečné pořadí finále trojskoku žen
1. Paraskeví Papahrístouová (GRE) 14,60 m (=SB)
2. Kristin Gierischová (GER) 14,45 (PB)
3. Ana Peleteirová (ESP) 14,44
4. Elena Andreea Panturoiuová (ROU) 14,38
5. Hanna Minenková (ISR) 14,37
6. Gabriela Petrovová (BUL) 14,26
7. Jeanine Assaniová Issoufová (FRA) 14,12
8. Rouguy Diallová (FRA) 14,08
9. Kristiina Mäkeläová (FIN) 14,01
10. Neele Eckhardtová (GER) 14,01
11. Susana Costaová (POR) 13,97
12. Naomi Ogbetaová (GBR) 13,94
Konečné pořadí finále 800 m žen
1. Natalija Pryščepová (UKR) 2:00,38 min
2. Renelle Lamoteová (FRA) 2:00,62
3. Olha Ljachovová (UKR) 2:00,79
4. Adelle Traceyová (GBR) 2:00,86
5. Anna Sabatová (POL) 2:01,26
6. Lynsey Sharpová (GBR) 2:01,83
7. Selina Büchelová (SUI) 2:02,05
8. Shelayna Oskanová-Clarkeová (GBR) 2:02,26
9. Lovisa Lindhová (SWE) 2:02,36 (SB)
Konečné pořadí finále 400 m mužů
1. Matthew Hudson-Smith (GBR) 44,78 s
2. Kevin Borlée (BEL) 45,13
3. Jonathan Borlée (BEL) 45,19
4. Karol Zalewski (POL) 45,34
5. Luka Janežićová (SLO) 45,43
6. Óscar Husillos (ESP) 45,61
7. Ricardo Dos Santos (POR) 45,78
Karsten Warholm (NOR) 46,68
Konečné pořadí finále 400 m překážek žen
1. Léa Sprungerová (SUI) 54,33 s (EL)
2. Anna Ryžikovová (UKR) 54,51 (SB)
3. Meghan Beesleyová (GBR)
4. Hanne Claesová (BEL) 55,75
5. Yadisleidy Pedrosová (ITA) 55,80
6. Věra Rudakovová (ANA) 55,89
7. Viktorija Tkačuková (UKR) 56,15
8. Eilidh Doyleová (GBR) 56,23
Konečné pořadí finále skoku do výšky žen
1. Marija Lasickeneová (ANA) 200 cm
2. Mirela Demirevová (BUL) 200 (=PB)
3. Marie-Laurence Jungfleischová (GER) 196 (=SB)
4. Airine Palšyteová (LTU) 196 (SB)
5. Katerina Tabašniková (UKR) 194
6. Michaela Hrubá 191 (SB)
7. Morgan Lakeová (GBR) 191
8. Alessia Trostová (ITA) 191 (=SB)
9. Julija Levčenková (UKR) 191
10. Oksana Okuněvová (UKR) 187
10. Ana Šimićová (CRO) 187
12. Karina Tarandaová (BLR) 187
13. Erika Kinseyová (SWE) 187
14. Imke Onnenová (GER) 182
Konečné pořadí sedmiboje žen
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 6816 b.
2. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 6759
3. Carolin Schäferová (GER) 6602
4. Ivona Dadicová (AUT) 6552
5. Anouk Vetterová (NED) 6414
6. Kateřina Cachová (CZE) 6400 (PB)
7. Xénia Krizsánová (HUN) 6367
8. Verena Preinerová (AUT) 6337
9. Géraldine Ruckstuhlová (SUI) 6260
10. Hanne Maudensová (BEL) 6104
...
22. Lucia Vadlejch (SVK) 5169
Konečné pořadí 800 m, sedmiboj žen
1. Xénia Krizsánová (HUN) 2:07,61 min
2. Diane Marieová-Hardyová (FRA) 2:09,35 (PB)
3. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 2:09,84 (SB)
4. Darina Slobodová (UKR) 2:10,63
5. Verena Preinerová (AUT) 2:11,29
6. Ivona Dadicová (AUT) 2:11,87 (SB)
7. Hanne Maudensová (BEL) 2:12,41
8. Sarah Laggerová (AUT) 2:13,14
9. Esther Turpinová (FRA) 2:13,87
10. Carolin Schäferová (GER) 2:14,65 (SB)
...
12. Kateřina Cachová (CZE) 2:14,91
Lucia Vadlejch (SVK) DQ
Postupující do finále 200 m žen
1. Dina Asherová-Smithová (GBR) 22,33 s
2. Jamile Samuelová (NED) 22,58
3. Ivet Lalovová-Colliová (BUL) 22,65
4. Dafne Schippersová (NED) 22,69
5. Bianca Williamsová (GBR) 22,83
6. Beth Dobbinová (GBR) 22,84
7. Mujinga Kambundjiová (SUI) 22,84
8. Laura Müllerová (GER) 22,87 (SB)
Postupující do finále 800 m mužů
1. Adam Ksczot (POL) 1:46,11 min
2. Andreas Kramer (SWE) 1:46,14
3. Michal Rozmys (POL) 1:46,17 (SB)
4. Pierre-Ambroise Bosse (FRA) 1:46,21
5. Andreas Bube (DEN) 1:46,40
6. Álvaro de Arriba (ESP) 1:46,43
7. Mateusz Borkowski (POL) 1:46,54
8. Lukáš Hodboď (CZE) 1:46,57
Postupující do finále 110 m překážek mužů
1. Orlando Ortega (ESP) 13,21 s
2. Sergej Šubenkov (ANA) 13,24
3. Gregor Traber (GER) 13,26 (SB)
4. Andrew Pozzi (GBR) 13,28 (SB)
5. Pascal Martinot-Lagarde (FRA) 13,32
6. Balász Baji (HUN) 13,41
7. Aurel Manga (FRA) 13,45
8. Damian Czykier (POL) 13,45
ČASOVÝ POŘAD
19:10 - 110m překážek mužů, semifinále
19:22 - skok vysoký žen, finále
19:32 - 800m muži, semifinále
19:48 - 200m žen, semifinále
20:07 - trojsok žen, finále
20:20 - sedmiboj ženy, 800m
20:25 - hod oštěpem žen, finále
20:50 - 400m překážek žen, finále
21:05 - 400m mužů, finále
21:20 - 800m žen, finále
21:35 - 110m překážek mužů, finále
21:50 - 1500m mužů, finále
1. Jakob Ingebrigtsen (NOR) 3:38,10 min
2. Marcin Lewandowski (POL) 3:38,14
3. Jake Wightman (GBR) 3:38,25
4. Henrik Ingebrigtsen (NOR) 3:38,50
5. Charlie Da'Vall Grice (GBR) 3:38,65
6. Simas Bertašius (LTU) 3:39,04
7. Timo Benitz (GER) 3:39,28
8. Ismael Debjani (BEL) 3:39,48
9. Chris O'Hare (GBR) 3:39,53
10. Mohad Abdikadar Sheikh Ali (ITA) 3:39,95
11. Joao C. Bussotti Neves Junior (ITA) 3:41,31
12. Filip Ingebrigtsen (NOR) 3:41,66
13. Homiyu Tesfayeová (GER) 3:47,83
Konečné pořadí finále 110 m překážek mužů
1. Pascal Martinot-Lagarde (FRA) 13,17 s (SB)
2. Sergej Šubenkov (ANA) 13,17
3. Orlando Ortega (ESP) 13,34
4. Damian Czykier (POL) 13,38
5. Gregor Traber (GER) 13,46
6. Andrew Pozzi (GBR) 13,48
7. Aurel Manga (FRA) 13,51
8. Balázs Baji (HUN) 13,55
Konečné pořadí finále hodu oštěpem žen
1. Christin Hussongová (GER) 67,90 m (CR)
2. Nikola Ogrodníková (CZE) 61,85
3. Liveta Jasiunaiteová (LTU) 61,59
4. Martina Ratejová (SLO) 61,41
5. Taciana Chaladovičová (BLR) 60,92
6. Alexie Alaisová (FRA) 60,01
7. Irena Šedivá (CZE) 59,76
8. Sigrid Borgeová (NOR) 59,60
9. Madara Palameikaová (LAT) 57,98
10. Sofi Flinková (SWE) 56,91
11. Marija Vučenovićová (SRB) 55,23
12. Jenni Kangasová (FIN) 54,92
Konečné pořadí finále trojskoku žen
1. Paraskeví Papahrístouová (GRE) 14,60 m (=SB)
2. Kristin Gierischová (GER) 14,45 (PB)
3. Ana Peleteirová (ESP) 14,44
4. Elena Andreea Panturoiuová (ROU) 14,38
5. Hanna Minenková (ISR) 14,37
6. Gabriela Petrovová (BUL) 14,26
7. Jeanine Assaniová Issoufová (FRA) 14,12
8. Rouguy Diallová (FRA) 14,08
9. Kristiina Mäkeläová (FIN) 14,01
10. Neele Eckhardtová (GER) 14,01
11. Susana Costaová (POR) 13,97
12. Naomi Ogbetaová (GBR) 13,94
Konečné pořadí finále 800 m žen
1. Natalija Pryščepová (UKR) 2:00,38 min
2. Renelle Lamoteová (FRA) 2:00,62
3. Olha Ljachovová (UKR) 2:00,79
4. Adelle Traceyová (GBR) 2:00,86
5. Anna Sabatová (POL) 2:01,26
6. Lynsey Sharpová (GBR) 2:01,83
7. Selina Büchelová (SUI) 2:02,05
8. Shelayna Oskanová-Clarkeová (GBR) 2:02,26
9. Lovisa Lindhová (SWE) 2:02,36 (SB)
Konečné pořadí finále 400 m mužů
1. Matthew Hudson-Smith (GBR) 44,78 s
2. Kevin Borlée (BEL) 45,13
3. Jonathan Borlée (BEL) 45,19
4. Karol Zalewski (POL) 45,34
5. Luka Janežićová (SLO) 45,43
6. Óscar Husillos (ESP) 45,61
7. Ricardo Dos Santos (POR) 45,78
Karsten Warholm (NOR) 46,68
Konečné pořadí finále 400 m překážek žen
1. Léa Sprungerová (SUI) 54,33 s (EL)
2. Anna Ryžikovová (UKR) 54,51 (SB)
3. Meghan Beesleyová (GBR)
4. Hanne Claesová (BEL) 55,75
5. Yadisleidy Pedrosová (ITA) 55,80
6. Věra Rudakovová (ANA) 55,89
7. Viktorija Tkačuková (UKR) 56,15
8. Eilidh Doyleová (GBR) 56,23
Konečné pořadí finále skoku do výšky žen
1. Marija Lasickeneová (ANA) 200 cm
2. Mirela Demirevová (BUL) 200 (=PB)
3. Marie-Laurence Jungfleischová (GER) 196 (=SB)
4. Airine Palšyteová (LTU) 196 (SB)
5. Katerina Tabašniková (UKR) 194
6. Michaela Hrubá 191 (SB)
7. Morgan Lakeová (GBR) 191
8. Alessia Trostová (ITA) 191 (=SB)
9. Julija Levčenková (UKR) 191
10. Oksana Okuněvová (UKR) 187
10. Ana Šimićová (CRO) 187
12. Karina Tarandaová (BLR) 187
13. Erika Kinseyová (SWE) 187
14. Imke Onnenová (GER) 182
Konečné pořadí sedmiboje žen
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 6816 b.
2. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 6759
3. Carolin Schäferová (GER) 6602
4. Ivona Dadicová (AUT) 6552
5. Anouk Vetterová (NED) 6414
6. Kateřina Cachová (CZE) 6400 (PB)
7. Xénia Krizsánová (HUN) 6367
8. Verena Preinerová (AUT) 6337
9. Géraldine Ruckstuhlová (SUI) 6260
10. Hanne Maudensová (BEL) 6104
...
22. Lucia Vadlejch (SVK) 5169
Konečné pořadí 800 m, sedmiboj žen
1. Xénia Krizsánová (HUN) 2:07,61 min
2. Diane Marieová-Hardyová (FRA) 2:09,35 (PB)
3. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 2:09,84 (SB)
4. Darina Slobodová (UKR) 2:10,63
5. Verena Preinerová (AUT) 2:11,29
6. Ivona Dadicová (AUT) 2:11,87 (SB)
7. Hanne Maudensová (BEL) 2:12,41
8. Sarah Laggerová (AUT) 2:13,14
9. Esther Turpinová (FRA) 2:13,87
10. Carolin Schäferová (GER) 2:14,65 (SB)
...
12. Kateřina Cachová (CZE) 2:14,91
Lucia Vadlejch (SVK) DQ
Postupující do finále 200 m žen
1. Dina Asherová-Smithová (GBR) 22,33 s
2. Jamile Samuelová (NED) 22,58
3. Ivet Lalovová-Colliová (BUL) 22,65
4. Dafne Schippersová (NED) 22,69
5. Bianca Williamsová (GBR) 22,83
6. Beth Dobbinová (GBR) 22,84
7. Mujinga Kambundjiová (SUI) 22,84
8. Laura Müllerová (GER) 22,87 (SB)
Postupující do finále 800 m mužů
1. Adam Ksczot (POL) 1:46,11 min
2. Andreas Kramer (SWE) 1:46,14
3. Michal Rozmys (POL) 1:46,17 (SB)
4. Pierre-Ambroise Bosse (FRA) 1:46,21
5. Andreas Bube (DEN) 1:46,40
6. Álvaro de Arriba (ESP) 1:46,43
7. Mateusz Borkowski (POL) 1:46,54
8. Lukáš Hodboď (CZE) 1:46,57
Postupující do finále 110 m překážek mužů
1. Orlando Ortega (ESP) 13,21 s
2. Sergej Šubenkov (ANA) 13,24
3. Gregor Traber (GER) 13,26 (SB)
4. Andrew Pozzi (GBR) 13,28 (SB)
5. Pascal Martinot-Lagarde (FRA) 13,32
6. Balász Baji (HUN) 13,41
7. Aurel Manga (FRA) 13,45
8. Damian Czykier (POL) 13,45
ČASOVÝ POŘAD
19:10 - 110m překážek mužů, semifinále
19:22 - skok vysoký žen, finále
19:32 - 800m muži, semifinále
19:48 - 200m žen, semifinále
20:07 - trojsok žen, finále
20:20 - sedmiboj ženy, 800m
20:25 - hod oštěpem žen, finále
20:50 - 400m překážek žen, finále
21:05 - 400m mužů, finále
21:20 - 800m žen, finále
21:35 - 110m překážek mužů, finále
21:50 - 1500m mužů, finále
1. Christin Hussongová (GER) 67,90 m (CR)
2. Nikola Ogrodníková (CZE) 61,85
3. Liveta Jasiunaiteová (LTU) 61,59
4. Martina Ratejová (SLO) 61,41
5. Taciana Chaladovičová (BLR) 60,92
6. Alexie Alaisová (FRA) 60,01
7. Irena Šedivá (CZE) 59,76
8. Sigrid Borgeová (NOR) 59,60
9. Madara Palameikaová (LAT) 57,98
10. Sofi Flinková (SWE) 56,91
11. Marija Vučenovićová (SRB) 55,23
12. Jenni Kangasová (FIN) 54,92
1. Marija Lasickeneová (ANA) 200 cm
2. Mirela Demirevová (BUL) 200 (=PB)
3. Marie-Laurence Jungfleischová (GER) 196 (=SB)
4. Airine Palšyteová (LTU) 196 (SB)
5. Katerina Tabašniková (UKR) 194
6. Michaela Hrubá 191 (SB)
7. Morgan Lakeová (GBR) 191
8. Alessia Trostová (ITA) 191 (=SB)
9. Julija Levčenková (UKR) 191
10. Oksana Okuněvová (UKR) 187
10. Ana Šimićová (CRO) 187
12. Karina Tarandaová (BLR) 187
13. Erika Kinseyová (SWE) 187
14. Imke Onnenová (GER) 182
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 6816 b.
2. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 6759
3. Carolin Schäferová (GER) 6602
4. Ivona Dadicová (AUT) 6552
5. Anouk Vetterová (NED) 6414
6. Kateřina Cachová (CZE) 6400 (PB)
7. Xénia Krizsánová (HUN) 6367
8. Verena Preinerová (AUT) 6337
9. Géraldine Ruckstuhlová (SUI) 6260
10. Hanne Maudensová (BEL) 6104
...
22. Lucia Vadlejch (SVK) 5169
1. Xénia Krizsánová (HUN) 2:07,61 min
2. Diane Marieová-Hardyová (FRA) 2:09,35 (PB)
3. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 2:09,84 (SB)
4. Darina Slobodová (UKR) 2:10,63
5. Verena Preinerová (AUT) 2:11,29
6. Ivona Dadicová (AUT) 2:11,87 (SB)
7. Hanne Maudensová (BEL) 2:12,41
8. Sarah Laggerová (AUT) 2:13,14
9. Esther Turpinová (FRA) 2:13,87
10. Carolin Schäferová (GER) 2:14,65 (SB)
...
12. Kateřina Cachová (CZE) 2:14,91
Lucia Vadlejch (SVK) DQ
1. Adam Ksczot (POL) 1:46,11 min
2. Andreas Kramer (SWE) 1:46,14
3. Michal Rozmys (POL) 1:46,17 (SB)
4. Pierre-Ambroise Bosse (FRA) 1:46,21
5. Andreas Bube (DEN) 1:46,40
6. Álvaro de Arriba (ESP) 1:46,43
7. Mateusz Borkowski (POL) 1:46,54
8. Lukáš Hodboď (CZE) 1:46,57