Rheindorf Altach – Wacker 1:2 (kon.) | Salzburg – Austria 2:0 (kon.) | Hartberg – Mattersburg 4:2 (kon.)
TSV Hartberg
4:2 (3:1)
SV BauWelt Koch Mattersburg
Sobota 11.08.2018, 17:00Rakouská Bundesliga • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezký den, přijměte pozvání ke sledování textové reportáže ze zápasu rakouské fotbalové ligy, kde los k sobě svedl Hartberg a Mattersburg. Začínáme úderem 17 hodiny.

TSV Hartberg: Swete – Rasswalder (C), Siegl, Huber, Blauensteiner – Rep, Ljubic, Diarra – Flecker, Tadić, Sanogo.
    Náhradníci: Sallinger – Heil, Holzer, Ilić, Kainz, Kröpfl, Rotter.

SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Kerschbaumer, Malic, Mahrer, Renner – Salomon, Jano – Höller, Ertlthaler, Gruber – Kvasina.
    Náhradníci: Casali – Bürger, Erhardt, Hart, Lercher, Rath, Betancor.

Rozhodčí: W. Altmann – S. Gamper, M. White.

1

1
    Hartberg právě vstřelil branku!
    Hned v první minutě se mohou domácí radovat!! Skoro z poloviny přišel dlouhý centr, přesně na kopačku ZAKARIA SANOGO, který v úniku na brankáře pohotově zakončil.
    1. Zakaria SANOGO - 0:0

5
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Hosté velmi rychlé odpovídají. Nejdříve přišel krásný centr z pravé strany na zadní tyč, odkud hlavičkoval Holler a do prázdné branky zakončil MARKO KVASINA.
    5. Marko KVASINA - 1:1

31
    Byla nařízena penalta, pro tým z Mattersburgu.

31
    Julius Ertlthaler (SV BauWelt Koch Mattersburg) neproměňuje pokutový kop. Brankář domácích perfektně vystihl směr a chytá!!
    31. Penalta

33
    Nedáš, dostaneš. To momentálně zažívá hostující celek. Diarra vymyslel skvělou přihrávku do brankoviště, na kterou si naběhl FLORIAN FLECKER a sám před brankářem si už poradil.
    33. Florian FLECKER - 2:1

38
    A je to už o dvě branky! Domácí dostali výhodu rohového kopu. Míč letěl přesně na brankáře MARKUSE KUSTERA, který si ale míč srazil do branky a dává vlastní gól.
    38. Markus KUSTER - 3:1

45+1

Domácí hráči byli výrazně aktivnější, mají větší držení na míči a také dvougólové vedení. Už v 1. minutě jsem mohli vidět gól v brance hostujícího celku. Vzápětí na to přišlo rychlé vyrovnání v 5. minutě a utkání bylo zajímavé už od samého začátku. Hartberg měl další příležitosti na skórování, ty ale brankář Kuster vychytal. Přišla 31. minuta a s ní i penalta pro Mattersburg. Za penaltu se postavil Ertlthaler, avšak jeho pokus brankář Swete chytá. Poté přišlo nedáš, dostaneš a domácí se znovu dostali do vedení. Těsně před odchodem do kabin přišel ještě vlastní gól, který si dal brankář Kuster.

46

54
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Andreas Gruber, přichází Jefté Betancor.

59
    Žlutou kartu dostává Rene Renner (SV BauWelt Koch Mattersburg).

62
    Domácí vedou již 4:1 ! Domácí opět měli rohový kop, který letěl na zadní tyč, tam se o střelu pokusil Rep, ale míč trefil obránce a odrazil se opět k němu. Zkusil to tedy na podruhé, avšak tentokrát to byl centr na MICHAELA BLAUENSTEINERA, který až na podruhé dotlačil míč do branky.
    62. Michael BLAUENSTEINER - 4:1

65
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Julius Ertlthaler, přichází Patrick Bürger.

67
    Žlutou kartu dostává Patrick Salomon (SV BauWelt Koch Mattersburg).

69
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Dario Tadić, přichází Marcel Holzer.

70
    Hosté přece jen snižují. Po nevydařeném odkopu domácích, se míče zmocnil Holler, kterému se podařilo odcentrovat z pravé strany. Míč letěl přesně na čerstvě vystřídaného JEFTÉ BETANCORA, který svojí hlavičkou poslal krásně umístěný míč do branky.
    70. Jefté BETANCOR - 4:2

77
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Daniel Kerschbaumer, přichází Florian Hart.

81
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Zakaria Sanogo, přichází Thomas Rotter.

90+3
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Rajko Rep, přichází Christian Ilić.

90+4

Domácí po dvou porážkách, konečně vítězí a to vysoko 4:2. Zápas měli skvěle rozehraný, už po prvním poločase ve kterém vedli 3:1. Ten druhý mohli dohrát ve výrazném klidu, avšak oni stále útočili a za zápas vyslali 23 střel na branku. Hosté ve druhém poločase, konkrétně v 70. minutě dokázali ještě snížit, to ale na vyrovnání nestačilo. Hosté se z porážky budou muset rychle oklepat, jelikož příští týden vyzvou AC Wolfsberger.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 9:5. Rohy: 9:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:17.

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu. (14:11:48)

Gerard Filip

Branky: 1. Sanogo, 33. Flecker, 38. Kuster (vla.), 62. Blauensteiner – 5. Kvasina, 70. Betancor

Karty:   59. Renner (MTT), 67. Salomon (MTT)

Neproměněná penalta: 31. Ertlthaler (MTT), brankář Swete zneškodnil

TSV Hartberg: Swete – Rasswalder (C), Siegl, Huber, Blauensteiner – Rep (90+3. Ilić), Ljubic, Diarra – Flecker, Tadić (69. Holzer), Sanogo (81. Rotter).

SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Kerschbaumer (77. Hart), Malic, Mahrer, Renner – Salomon, Jano – Höller, Ertlthaler (65. Bürger), Gruber (54. Betancor) – Kvasina.

Rozhodčí: W. Altmann – S. Gamper, M. White