Chomutov – Jihlava 2:4 (kon.) | Jungadler Mannheim – Kometa Brno 4:1 (kon.)
2:4 (0:3, 1:1, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Pátek 17.08.2018, 15:00 • KV Arena • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

48:42
    Pirátské snažení a tlak v útočném pásmu nakonec přeci jen přinesl gól. Při početní výhodě a několika ranách na Chaloupka se podařilo Seemannovi přihrát od mantinelu na druhou stranu JAKUBU KLEINEROVI a ten odkrytý prostor neminul. Asistence: Vít Seemann.

48:17
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Juda – 2 min., hákování).

47:33
    Prokop měl neuvěřitelnou šanci, když dostal přihrávku za ležícího Chaloupka, svou tutovku ale vysoko přestřelil.

46:10
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Kardoš – 2 min.).

43:34
    Bajer tvrdě vystřelil od mantinelu, bohužel pro něj se kotouč za Chaloupkem odrazil o tyč a vyjel z brankoviště.

38:27
    Na konci druhé třetiny se podařilo skórovat i Chomutovu. Po Hradeckého přihrávce zblízka přesně pálil nad rameno jihlavského brankáře PATRIK PECH. Asistence: Miroslav Hradecký.

27:35
    Jihlava se odtahuje od domácích o další branku, tentokrát se prosadil TOMÁŠ VALA. Marek nahrával Valovi na druhou stranu a ten stihl trefit z odkryté místo za Běhulou, který se nestihl přesunout. Asistence: Jiří Marek.

24:27
    Před vhazováním si sudí všiml neupraveného Koblížkova dresu a posílá ho tak na dvě minuty na trestnou lavici za nebezpečnou výstroj.

23:04
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Bouška – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

16:51
    Jihlava trestá! VÍTĚZSLAV BROŽ se při početní výhodě dostal do úniku a zblízka bekhendově zakončil. Dukla vede 3:0.

15:54
    Po několika upozorněních na zahrnutý dres došla rozhodčím trpělivost a za nebezpečnou výstroj si jede na dvě minuty sednout Holka.

14:02
    Jihlavě se podařilo tlačit chomutovské ve vlastním pásmu a nakonec vystřelit od levého kruhu, vyraženého puku se náhle zmocnil JAKUB KRAJÍČEK a doklepl ho pod Běhulovu ruku.

05:42
    Jihlava se dostala do přečíslení tři na dva a dojela s pukem až do útočného pásma, z levého kruhu vystřelil MIROSLAV JUDA, puk se vysoko odrazil a dopadl těsně za brankovou čáru.

03:14
    A máme tu i první vyloučení z řad Dukly, Pigl si po podražení u mantinelu odpyká dvě minuty.

01:25
    Při přečíslení tři na dva ujel Mežnarovi puk a toho se zmocnil jihlavský hráč, Mežnar ho však tvrdě dohrál a jde si tak odsedět 2+10 za naražení zezadu.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 39. Pech (Hradecký), 49. Kleiner (Seemann) – 6. Juda, 15. Krajíček, 17. Brož, 28. Vala (Marek)

Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Beneš, Seemann, Váchal, Zeman, Mikulec, Kleiner, Matějka, Vaněk – Koblížek, Chlán, Ouřada, Hradecký, Vrhel, Mežnar, Prokop, Bajer, Benda, Holka, Pech, Brandner
    HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Javůrek) – Zvěřina, Veleba, Rašín, Trávník, Piskač, Krišta, Marek, Bouška – Pigl, Juda, Brož, Vala, Krajíček, Kardoš, Doležal, Čermák, Zadražil, Kochrda, Svoboda

Rozhodčí: Pastier – Suchý, Hanák