Liberec – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Zlín – Teplice 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Opava 6:1 (kon.)
Slavia – Jablonec 0:2 (kon.)
FC Zlín
1:0 (0:0)
FK Teplice
Sobota 18.08.2018, 17:00 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 5. kolo

Celý zápas se hrál velmi urputný a defenzivní fotbal a vše vypadalo na zaslouženou bezbrankovou remízu. Vše se změnilo až v samotné poslední minutě zápasu, kdy Alexander Jakubov zužitkoval přihrávku Gajiče a získal pro svůj tým tři body. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou. (18:56:32)

90+3
    90+3. Alexander JAKUBOV - 1:0

90+3
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tak tohle je krutý konec pro Teplice. Hostující obrana totálně zaspala, míč se dostal ke zcela osamocenému ALEXANDROVI JAKUBOVI, který měl jediný úkol – trefit odkrytou klec.

90+3
    Probíhá poslední nastavená minuta zápasu.

90+2
    Marka Červenku ve své první akci zastavuje ofsajd.

90+1
    A poslední střídání využívají i hosté. Davida Vaněčka nahrazuje Marek Červenka, bratr hokejového reprezentanta Romana Červenky.

90+1
    Sudí Královec nastavuje tomuto zápasu tři minuty.

90
    A v poslední minutě normální hrací doby dostali domácí šanci standardní situace, po které se dostal ke hlavičce Podio. Míč ale směřoval přesně doprostřed branky, kde stál připravený Grigar.

89
    Poslední střídání Zlína. Značně unaveného Beauguela nahrazuje nová posila Zlína – Alexander Jakubov.

88
    Po delší odmlce útočí hosté. A po zblokované střele Shejbala budou Teplice vhazovat.

87
    Zlín kombinuje na útočné polovině, ale je to z domácí strany velmi naivní.

85
    Druhé střídání Zlína. Tomáše Poznara nahrazuje jeho kamarád Lukáš Železník, který se vrací po zranění kotníku.

84
    Zlín rozehrával roh, nic z něho ale nevytěžil. Od branky bude rozehrávat Grigar. Od bezbrankové remízy nás dělí už jen pár minut.

83
    Vondrášek skvěle podržel míč a mohl jej rozdat svým spoluhráčům. Teplický snajpr ale už vypadá značně unavený a jen míč odevzdal zlínské obraně.
    81. Aktivní Beauguel se hnal k další střele, zablokovali ho obránci

81
    Do dobré střelecké pozice se dostal Jean-David Beauguel, jeho pokus ale zblokovala pozorná teplická obrana.

80
    Poznar se nyní hnal po míči který mířil za obranu, běžel tam ale zcela zbytečně. Byl totiž v ofsajdu.