Nitra – Trnava 0:0 (kon.) | Podbrezová – Zlaté Moravce 3:0 (kon.) | Žilina – Sereď 2:1 (kon.)
Michalovce – Senica 1:1 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
3:0 (1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 18.08.2018, 19:00 • ZELPO Aréna Podbrezová • Niké liga • 5. kolo

V druhom polčase hostia pokračovali v zlepšenej hre, ale gól im dnes súdený nebol. Naopak, Breznaník zvyšoval v 54. minúte na 2:0 a Viazanko svojim druhým gólom stanovil konečný výsledok na 3:0! Tri body tak zaslúžene ostávajú v Podbrezovej, ktorá pokračuje v stúpajúcej forme.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem pekný zvyšok večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (20:57:02)

90+2

90+1
    Nový muž na ihrisku Bernadina sa rútil za dlhou loptou, ale ocitol sa iba v postavení mimo hru.

90
    Druhý polčas sa predlžuje o 2 minúty!

89
    Riadny hrací čas tohto zápasu sa čoskoro naplní, možno ani nieje dôvod niečo nadstavovať. Hlavné slovo však bude mať rozhodca Peter Kráľovič.

88
    Domáci ešte nechávajú hrať svojho súpera, ViOn sa snaží o kozmetickú úpravu skóre. Kuciak by si však v tomto zápase rád udržal čisté konto.

87
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Miroslav Viazanko, prichádza Endy Opoku Bernadina.

86
    Pekná strela spoza pokutového územia v podaní Dimitrijeviča, ale ani tomu to tam dnes nepadá. Kuciak s ďalšou rozohrávkou od svojej brány.

85
    Žltú kartu dostáva Matúš Mikuš (FK Železiarne Podbrezová).

84
    Podbrezová sa ešte snaží zakladať útočné akcie, ale hostia dobre bránia stred poľa. Už je aj tak o všetkom zrejme rozhodnuté, tri body by mali ostať doma, čím sa naplnia papierové prognózy.

83
    Dnes to zrejme hosťom do brány súpera nepadne! Nový muž na ihrisku Chren našiel skvelým prízemným centrom v pokutovom území Ďubeka, ktorý bol úplne voľný, ale jeho strela ide nad domácu bránu!

81
    Tréner hostí Juraj Jarábek musel byť upokojovaný hlavným rozhodcom, zrejme sa mu niečo nepáčilo a tak to dával patrične najavo. Podľa mňa, dnes odviedli rozhodcovia dobrú robotu.

80
    Niečo kolo desať minút ostáva do konca tohto stretnutia, o jeho osude sa zdá byť rozhodnuté. Podbrezová dnes lepšie zúžitkovala svoje šance a predsa len hrala aktívnejšie, takže tri body by mali zaslúžene ostať doma.

79
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Christopher Udeh, prichádza Martin Chren.

78
    Žltú kartu dostáva Peter Orávik (FC ViOn Zlaté Moravce).

77
    Ani toto útočné ťaženie hostí nič neponúklo, bude to len odkop od brány Kuciaka. Ten si pochopiteľne dáva patrične najavo.

76
    Aj keď sa k lopte hostia dostanú, majú problém preniknúť na útočnú polovicu. Začínajú tak možno mrzieť tie dve zahodené šance Dimitrijeviča za stavu 1:0 v prvom polčase.

75
    Pri lopte je však častejšie domáci celok, ktorý už smeruje za troma bodmi. Nič teda nenasvedčuje tomu, žeby sme ešte mali byť svedkami drámy, ale vo futbale je možné naozaj všetko.