Olomouc – Vladivostok 4:2 (kon.) | Kobra – Slavia 2:6 (kon.) | Motor ČB – Füchse 5:1 (kon.)
Mountfield HK – Saryarka 3:1 (kon.) | Břeclav – SHKM Hodonín 5:4 (kon.) | Žďár n/S – Dvůr Králové n. L. 6:1 (kon.)
Banská Bystrica – HC Slovan 4:3 (kon.) | Řisuty – Letňany 4:5 (kon.) | Villach – K. Vary 2:6 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
HC Slovan Bratislava
sk Pátek 24.08.2018, 18:17 • ZŠ Banská Bystrica • Přípravné zápasy

59:50
    Slovan hrá v šestici bez brankára, je v útočnej tretine, má drvivý tlak, ale chýba koncovka.

59:10
    Banská Bystrica dala gól!
    Presilovka využitá. TOMÁŠ SUROVÝ z pravej strany tvrdo pálil a keďže pred gólmanom hostí clonil dobre Šťastný, tak je 3:2. Domáci otáčajú nepriaznivý vývoj zápasu. Tréner Slovana Vlado Országh si zobral oddychový čas.

58:45
    Veľký tlak Bystrice v presilovke, Zigo, Asselin a Higgs sa snažili skórovať, Štěpánek nekapituluje.

57:32
    Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Buc – 2 min., nedovolené bránenie).

51:41
    Domáci boli v útočnej tretine a podarilo sa im znovu vyrovnať. Úplne voľný RÓBERT VARGA ponúkol z pravého kruhu parádny náprah, Štěpánek kapituloval – 3:3. Asistencia. Andrej Šťastný.

49:43
    Tamáši z ľavej strany pekne našiel Češíka, ktorý si nakorčuľoval rýchlo, ale zoči – voči Štěpánkovi neuspel. Veľká možnosť domácich.

48:07
    Slovan Bratislava dal gól!
    DÁVID BUC pekne prešiel po ľavej strane a trošku z mierneho uhla dokázal vystreliť len čo oklamal brániaceho protihráča. Puk išiel presne do vzdialenejšej žrde, odkiaľ sa odrazil do bránky – 2:3. Asistencia: Švarný.

44:13
    Rýchly prienik Bystrice do útočného pásma, nádherná prihrávka Tamášiho do pravej strany na GUILLAUMEHO ASSELINA, ktorý triafa presne do odkrytej bránky Štěpánka – 2:2.

40:27
    Buc z asi dvoch metrov presilovke vystrelil, puk išiel k žrdi, no Williams ho priľahol a zabránil gólu.

38:55
    Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Asselin – 2 min., hrubosť).

38:33
    Búrka prerušila hru, vypli znovu svetlá, hokejisti idú do šatne na prestávku. Zostávajúci čas druhej tretiny sa dokončí po riadnej druhej prestávke.

32:50
    Vonku je búrka, po jednom blesku a hrome vypla časť osvetlenia na štadióne, zároveň časomer nahodil iný čas, ten je teraz iba orientačný, hra je prerušená.

31:28
    Presilovka domácim vyšla, Zigo poslal puk od bránky smerom do ľavého kruhu, kde bol pripravený GUILLAUME ASSELIN, švihom po ľade pokoril Čiliaka, ktorý sa nestihol presunúť. Asistencie: Zigo a Faille.

30:31
    Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Švarný – 2 min., držanie).

24:05
    Schaus nahodil puk od modrej a pred Williamsom ho tečoval účinne RUDOLF ČERVENÝ – 0:2.

18:30
    Z ničoho nič sa dostal v páde Hrnka do šance, pri ľavej žrdi takmer zaskočil Williamsa.

17:43
    Prečíslenie Banskej Bystrice, Higgs zakončuje z ľavej strany, ale Čiliaka nedokázal pokoriť. Najväčšia príležitosť domácich zatiaľ.

14:11
    Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Sukeľ – 2 min., držanie).

10:12
    Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Schaus – 2 min., držanie).

07:56
    Presilovková akcia, kombinácia a vyšachovanie domácej defenzívy slávi úspech. Po prihrávke Hrnku skóruje z ľavej strany švihom PATRIK VIRTA. Asistencie: Hrnka a Meszároš.

06:34
    Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Brejčák – 2 min., vrazenie na mantinel + 10 min. osobný trest, vrazenie na mantinel).

05:08
    Veľká šanca hostí, Rau je úplne voľný pred bránkou Bystrice, no zoči – voči Williamsovi neuspel.