Orenburg – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Ufa – Zenit 0:2 (kon.) | Lok. Moskva – Machačkala 2:1 (kon.)
FC Ufa
0:2 (0:2)
FK Zenit Petrohrad
Neděle 26.08.2018, 15:30 • Dynamo Stadium, Ufa • Ruská Premier Liga • 5. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek tohoto víkendu a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (17:29:14)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 4:7. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:4.

Je dobojováno! Velmi zajímavý duel mezi Ufou a Zenitem skončil lépe pro hosty, kteří si z Ufy odváží všechny tři body za vítězství 2:0. Obě branky padly už v úvodních patnácti minutách. Nejprve ve třetí minutě si domácí Paurević dal vlastní branku a v jedenácté minutě ustanovil konečný výsledek Dzjuba. Druhý poločas nepřinesl téměř žádnou zábavu. Za zmínku možná stojí souboj mezi Jokićem a Jerochinem. Domácí hráč nejprve obdržel společně s Jerochinem žlutou kartu, ale Jokićovi se verdikt nelíbil, tak rozhodčí udělil za prostesty druhou žlutou kartu.

90+4

90+3
    Andrej Luněv si v tomto utkání připsal osm zákroků.

90+3
    Giorgi Šelija si v tomto utkání připsal tři zákroky.

90+3
    Jenže Zenit získal míč a už ho zřejmě nepustí ze své moci. Rozhodčí za pár chvil ukončí tento zápas.

90+2
    Centr z pravé strany od Smolnikova našel pouze rukavice domácího brankáře. Ten se s rozehrávkou nemazlil a rychle odkopnul na polovinu soupeře.

90+1
    Rozhodčí tohoto utkání prodloužil zápas o tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Žlutou kartu dostává Vjačeslav Krotov (FC Ufa).

88
    Domácí tým rozehrál další svůj rohový kop na malé vápno, kde Luněv opět promáchnul a všechnu práci musel řešit až hostující obránce.

87
    Dmitrij Sysujev si zpracoval míč na prsou a pohotově vypálil. Luněv byl bez práce, protože střela Sysujeva mířila mimo jeho branku.

86
    Zenit se snaží dohrát toto utkání s míčem na kopačkách a nikde se nežene. Navíc se snaží vylákat domácí hráče na svou polovinu.

85
    Vjačeslav Krotov zkoušel střelu zpoza hráče na vzdálenější tyč. Tohle nebyl problém pro hostujícího brankáře.

84
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Arťom Dzjuba, přichází Anton Zabolotnyj.

83
    Žlutou kartu dostává Leandro Paredes (FK Zenit Petrohrad).

82
    Čím víc se blíží konec utkání, tak tím více se zbytečně přiostřuje. Rozhodčí má v závěru dost práce.

81
    Luněv měl v tuto chvíli z pekla štěstí, když podcenil centrovaný míč z pravé strany, který prolétnul přes malé vápno, kde si nabíhal domácí útočník.

80
    Arťom Dzjuba se prokličkoval do zakončení šajtlí, ale ani tento pokus nenašel místo v domácí brance.