Valladolid – Barcelona 0:1 (kon.) | Espanyol – Valencia 2:0 (kon.) | Sevilla – Villarreal 0:0 (kon.)
Girona – Real Madrid 1:4 (kon.)
Espanyol Barcelona
2:0 (0:0)
Valencia CF
Neděle 26.08.2018, 18:15 • RCDE Stadium (Barcelona) • Španělská LaLiga • 2. kolo

Barcelonský Espanyol rozhodl o svém vítězství ve druhém poločase, kdy v rozmezí pěti minut dvakrát skóroval. Marná pak byla snaha Valencie dvougólovou ztrátu dorovnat, případně se svému soupeři dostat aspoň na dostřel. (20:11:28)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:10. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:11.

90+4

90+3
    Už asi i trenér Marcelino (Valencia CF) si je vědom toho, že jeho tým dnes body nezíská.

90+2
    Útočný faul. Spáchal ho Iglesias (Espanyol Barcelona).

90
    Espanyol bude hájit náskok ještě čtyři minuty.

88
    Ještě to mohlo být drama! Postarat se o to měl v úmyslu Kondogbia (Valencia CF), jehož ránu jako z děla musel Diego López vytěsnit na roh.

87
    Barcelonští vyrazili kupředu a na útočné polovině ušetřili několik cenných desítek vteřin.

86
    To samé se dá konstatovat po nakrátko rozehraném rohu, který měl v režii Parejo (Valencia CF).

84
    A to navzdory tomu, že s blížícím se koncem zvyšuje svůj tlak. Espanyol však brání zodpovědně.

83
    Valencia je bezradná, vůbec si neví rady.

82
    Espanyol se během krátkého časového sledu ubránil hned dvěma rohovým kopům.

80
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Esteban Granero, přichází Víctor Sánchez.

78
    Při pokusu o vstřelení kontaktního gólu trefil Kondogbia (Valencia CF) pouze protihráče.

76
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Léo Baptistão, přichází Pablo Piatti.