Nottingham – Newcastle 3:1 (kon.) | Everton – Rotherham 3:1 (kon.)
Středa 29.08.2018, 20:45 • Goodison Park, Liverpool • Anglický Ligový pohár

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (22:42:03)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:8.
    Do Goodison Parku si našlo cestu přes 30 tisíc diváků!

Everton nakonec ve vycházkovém tempu došel k vítězství 3:1 nad Rotherhamem, jasný favorit tak postupuje do třetího kola Carabao Cupu. Po gólu Calverta-Lewina z 61. minuty domácí vedli 2:0 a pět minut před koncem sice snížil Vaulks, hned z následné protiakce ale Calvert-Lewin vrátil Evertonu dvougólový náskok.

90+4

90+3
    Po centru Fordeho se dostal k hlavičce uvnitř pokutového území Raggett, jeho pokus ale doletěl přímo do Stekelenburgovy náruče.

90+2
    Ofsajd a v něm Cenk Tosun, protiakce Toffees tak neměla dlouhého trvání.

90+1
    Střídající Taylor měl za to, že se mu podařilo vybojovat rohový kop pro Millers, sudí Scott ale ukázal na odkop od branky Maartena Stekelenburga.

90
    Druhý poločas bude o čtyři nastavené minuty delší.

87
    Everton právě vstřelil branku!
    Millers se sotva doradovali z kontaktního gólu a už lovili míč z vlastní sítě, dramatický závěr se tak konat nebude. Postup Evertonu pojišťuje krásnou střelou DOMINIC CALVERT-LEWIN.

86
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Sandro Ramírez, přichází Morgan Schneiderlin.

86
    Rotherham právě vstřelil branku!
    To jsou věci, druholigový Rotherham se dočkal snížení a o zápletku je rázem postaráno. Míč za Stekelenburgova záda dostal WILL VAULKS!

83
    Z této standardní situace sice hosté nezahrozili, míč ale skončil v autu a Vaulks poté poslal dalekonosné vhazování až do pokutového území, odkud Proctor vypálil těsně nad!

82
    Po obranném zákroku Masona Holgatea budou mít fotbalisté Rotherhamu United k dispozici ojedinělý rohový kop.

79
    Millers sice bojují, ale na útočnou polovinu se dostávají jen sporadicky. Do konce zápasu zbývá odehrát už jen něco málo přes deset minut.