Fiorentina – Udinese 1:0 (kon.) | Atalanta BC – Cagliari 0:1 (kon.) | Chievo – Empoli 0:0 (kon.)
Lazio – Frosinone 1:0 (kon.) | Sassuolo – Janov 5:3 (kon.) | Turín – Spal 1:0 (kon.)
Sampdoria – Neapol 3:0 (kon.)
UC Sampdoria
3:0 (2:0)
SSC Neapol
Neděle 02.09.2018, 20:35 • Stadio Comunale Luigi Ferraris (Janov) • Italská Serie A • 3. kolo

88
    Jako utržený od řetězu vlétl Ronaldo Vieira (UC Sampdoria) do souboje o míč, skolil však svého soupeře a zblízka si prohlédl žlutě zbarvený kartonek.

86
    Milik (SSC Neapol) pohrdl nabídkou na snížení! Polský reprezentant si sice výborně naběhl do předbrankového prostoru, avšak z bezprostřední blízkosti trestuhodně selhal.

83
    Střídání v týmu UC Sampdoria: zasloužený odpočinek pro Albina Ekdala, zahraje si Ronaldo Vieira.

83
    Jako by se roztrhl pytel se žlutýma kartama, že? Další zbytečný faul má na svědomí Marko Rog (SSC Neapol).

81
    Navzdory tomu hrají hosté velmi tvrdě, své o tom ví hříšník Allan (SSC Neapol). Za svůj zákrok nemohl očekávat nic jiného, než udělení žluté karty.

77
    Ostrý faul se neobejde bez trestu. Svědomí zpytuje a žlutou kartu dostává Mário Rui (SSC Neapol).
    76. Fabio QUAGLIARELLA - 3:0

76
    Sampdoria právě vstřelila branku!
    Olalá, tohle byla naprostá paráda! Do třígólového trháku poslal Janov výstavní gól. Do vitríny si ho dá FABIO QUAGLIARELLA. Zády k bráně otočený střelec tečoval Bereszyńského centr patou do míst, kam Ospina nedosáhl.

71
    Tým SSC Neapol vystřídal. Na lavičku se usadil před chvílí rozhořčený Amadou Diawara a na jeho pozici nastoupil s čistou hlavou Marko Rog.

68
    Nejde to, nejde. Frustrovaný Amadou Diawara (SSC Neapol) zajel do protihráče a kromě vyhubování od svých soupeřů také obdržel žlutou kartu.

59
    Střídání v týmu UC Sampdoria: Nicola Murru přenechal své místo Jacopu Salaovi.

56
    V posledních minutách hosté rozpoutali ofenzivní smršť, ta vyvrcholila touto akcí. Mertens si naběhl do levé části vápna, aby ostrou ranou prověřil Auderovy schopnosti.

46
    Výkonem svých svěřenců rozladěný Carlo Ancelotti (SSC Neapol) sáhl o poločasové pauze ke dvojí výměně. Namísto Lorenza Insigneho a Simone Verdiho vložil důvěru do Driese Mertense a Adama Ounase. Co myslíte, oplatí mu ji tato dvojice?

40
    Už po třech minutách strávených na hřišti inkasoval Gastón Ramírez (UC Sampdoria) žlutou kartu. Může za to zbytečný faul poblíž středového kruhu.

37
    Ošetření nepomohlo, Riccardo Saponara (UC Sampdoria) musel opustit hřiště. Zraněného spoluhráče vystřídal Gastón Ramírez.
    32. Grégoire DEFREL - 2:0

32
    GRÉGOIRE DEFREL ničí defenzivu Neapole! Sedmadvacetiletý Francouz číhající v prostoru před bránou obdržel přihrávku, po které podruhé překonal Ospinu.
    11. Grégoire DEFREL - 1:0

11
    Outsider se po deseti minutách dostává do vedení! Po ubráněném kopu z rohu hřiště zaveleli domácí k brejku a vytvořili si přečíslení, které finální střelou zakončil GRÉGOIRE DEFREL. Překvapivý vývoj utkání.

Lukáš Jasoněk

Branky: 11. Defrel (Saponara), 32. Defrel (Quagliarella), 76. Quagliarella (Bereszyński)

Karty:   40. G. Ramírez (SMD), 88. Vieira (SMD) – 68. Diawara (NEA), 77. Rui (NEA), 81. Allan (NEA), 83. Rog (NEA)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:19.
    UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, Tonelli, J. Andersen, Murru (59. Sala) – É. Barreto, Ekdal (83. Vieira), Linetty – Saponara (37. G. Ramírez), Defrel – Quagliarella (C).
    Náhradníci: Belec, Rafael Cabral – Sala, Vieira, Jankto, G. Ramírez, Colley, Caprari, J. Tavares, A. Ferrari, Rolando, Kownacki.

SSC Neapol: Ospina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Rui – Allan, P. Zieliński, Diawara (71. Rog) – Milik, Verdi (46. Ounas), L. Insigne (C) (46. D. Mertens).
    Náhradníci: Karnezis, D'Andrea – Malcuit, Ruiz, Ounas, Luperto, Chiricheş, Rog, Callejón, D. Mertens.

Rozhodčí: Massa – Preti, Posado