Jokerit – Kunlun 6:3 (kon.) | Kazaň – Minsk 2:0 (kon.) | Nižněkamsk – Viťaz 0:1 (kon.)
N.Novgorod – Petrohrad 4:3 (kon.) | Soči – Vladivostok 4:5 (2:3 po s.n.)
Ak Bars Kazaň
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HC Dinamo Minsk
Pondělí 03.09.2018, 18:00 • TatNeft Arena • KHL

Československá stopa

Jiří Sekáč (KZN) 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:29 (20:28:24)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 28:25 (6:8, 16:4, 6:13)
    Zblokované střely – 11:17
    Vyhraná vhazování – 25:16
    Trestné minuty – 4:6
    Hity – 13:10

Ve třetí třetině se už skóre nezměnilo a Kazaň tak vítězí nad Dinamem Minsk 2:0. Hosté sice ještě mohli v závěru utkání zdramatizovat, ale jejich gól nebyl po poradě sudích u videa nakonec uznán pro postavení hráče v brankovišti. Držitelé Gagarinova poháru tak odčinili vysokou porážku s Petrohradem a připisují si první vítězství v novém ročníku. Dinamo zůstává na jednom bodu.

59:33
    Hosté nemohou sáhnout k power-play, protože jim hráči Kazaně nepůjčují puk. Je asi rozhodnuto.

58:56
    Domácí teď hrají výborně takticky a drží puk v útočné třetině.

58:01
    Máme tu už poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:04 Neuznaný gól hostí.

57:04
    Gól neplatí! Gólovou střelu Lisovce tečoval Alexandr Pavlovič, který stál v brankovišti a rozhodčí po prostudování situace u videa rozpažují.

57:04
    Hosté se radovali z gólu, ale ještě tu máme challenge trenéra Kazaně! Ten reklamuje zřejmě postavení Pavlovičev brankovišti!

56:51
    Hosté se nadechují k závěrečnému náporu, brzy bychom se mohli dočkat i odvolání brankáře.

55:48
    Nahození Gotovece se odrazilo od zadního mantinelu zpět před domácí brankoviště. Dorážející Teemu Pulkkinen však nepřekonal Šaryčenkova.

55:02
    Před námi je závěrečných pět minut třetí části zápasu. Kazaň je blízko první výhře v sezóně.

54:50
    Arťom Michejev nahodil puk před branku, kde operoval Vladislav Kara. Puk zalehl po dorážce domácího útočníka brankář Enroth. Následuje reklamní přestávka.

53:39
    Vladimir Tkačov střílí z pravého kruhu nad branku.

52:56
    Arťom Lukojanov nahodil puk za hostující branku. Tam se o něj nyní bojuje a Kazaň zase šetří cenné sekundy.