SHK Hodonín – Skalica 6:4 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
6:4 (2:2, 3:1, 1:1)
HK Skalica
Pondělí 03.09.2018, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • Přípravné zápasy

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (20:11:54)

Je dobojováno! V dramatickém závěru utkání si lépe vedli domácí, kteří dnes zvítězili jednoznačně zaslouženě. Až na první třetinu byli lepším a produktivnějším týmem, díky čemuž napravili své zaváhání z venkovního duelu.

59:03
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Je definitivně rozhodnuto o vítězi dnešního mezinárodního klání! Pojistku do svatyně soupeře umístil LUKÁŠ FINSTERLE. Asistence: Jurča

58:30
    Zbývá minuta a půl do konce duelu a brankář Skalice stojí stále u své brány.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:52
    Hraje se nahoru-dolů. To by nemělo vyhovovat domácím, kteří by určitě raději hráli ze zajištěné obrany.

54:36
    Teď to tu zvolilo jak má Vánoce! Dufek trefil puk tak šikovné, že se odrazil od právé týče do břevna a ven před bránu.

53:53

53:27
    Domácí se osvobozují, s velkou pravděpodobností tedy další oslabení přežijí bez ztráty kytičky.

52:27
    Tato přesilové hra vypadá již o něco slibněji, protože hokejisté Skalice ještě neopustili útočnou třetinu kluziště.

51:53
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Matula – 2 min., sekání).

51:44

51:16
    Ofsajd přerušil útočné snažení Skalice, která tak bude muset znova dobývat obrannou tvrz soupeře.

51:00
    Až nyní se usadili hosté v pásmu soupeře. Zbývá něco kolem půl minuty do konce přesilové hry.

50:10
    Havlík zakročil proti střele soupeře a kotouč raději podržel. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.

49:44
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Schildhabel – 2 min., vysoká hůl).

47:40
    Tomuto chybělo k dokonalosti opravdu málo. Jeden z hostů vyslal žabičku od půlky hřiště na rozjetého Kutálka, jehož hůl jen o pár centimetrů na puk nedosáhla.

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 15. Jurča (Zabloudil), 20. Pašek (Kobylík, Ringler), 27. Kobylík (Matějka), 33. Zabloudil (Jurča), 40. Jurča (Finsterle), 60. Finsterle (Jurča) – 4. Štumpf (Dufek), 18. Brandrup (Vaškovič), 32. Kutálek (Vaškovič, Jurák), 47. Vaškovič (Jurák)