Mountfield HK – Tábor 10:0 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:8 (kon.) | Zlín – Vsetín 4:1 (kon.)
Plzeň – Kobra 3:0 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 8:1 (kon.) | Kladno – K. Vary 8:4 (kon.)
Přerov – Warriors Brno 4:3 (kon.) | Sparta – Slavia 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Havlíčkův Brod 8:1 (kon.)
Vítkovice – Olomouc 6:1 (kon.) | Třinec – HK MD Šumperk 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Žďár n/S 9:1 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 3:1 (kon.) | Chomutov – Třemošná 3:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
9:1 (4:1, 3:0, 2:0 - N 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 08.09.2018, 14:00 • ŠKOENERGO Aréna • Extraliga dorostu • Skupina Střed

59:59
    Do prodloužení půjdeme v pěti proti třem. V závěru třetí třetiny fasuje dvě minuty za vysokou hůl Hamer.

59:29
    Nešetrně teď Peca dohrál hostujícího hráče u mantinelu a dostává dvě minuty za krosček.

53:17
    V souboji o puk si svoji hokejku nepohlídal Matas a zasáhl domácího borce do hlavy. Dostává tak 2 minuty za vysokou hůl.

45:17
    S důrazem na brankovišti to přehnal domácí Křepelka a odsedí si dvě minuty za hrubost.

34:51
    Hosté znovu faulují. Tentokrát si odsedí 2 minuty Macek za podražení.

29:42
    Kotrba (ZNS) si zřejmě neuvědomil, že jeho tým hraje v oslabení, a vletěl na led. Bohužel 2 minuty pro něj.

29:25
    Hosté jdou do tří! A to na víc než minutu a půl. 2 minuty pro za podražení pro Pelikána (ZNS).

29:02
    Další přesilovka pro Středočechy. Filip Joudal (ZNS) dostává 2 minuty za faul kolenem.

25:31
    Jen chvilku hrála obě mužstva v plném počtu hráčů. Teď usedá na trestnou Gürtler (ZNS), který odsedí 2 minuty za svého brankáře a jeho zdržování hry.

23:01
    Vyhrnutý dres vyvolal značné emoce, které se hned vzápětí projevily i ve hře. Na boleslavském brankovišti se po sobě vrhli Macek (ZNS) a Matas (MBL). Oba dostávají 2 minuty za hrubost

22:56
    Nová pravidla, respektive přísněji dodržovaná pravidla, se projevují. Jindřich Plíšek (MBL) dostává 2 minuty za povytažený dres.

17:15
    Hodně tvrdě se teď na svém brankovišti zachoval Joudal (ZNS) a putuje tak na 2 minuty za hrubost na trestnou lavici.

14:57
    A Žďárští znovu faulují. Pelikán si odsedí 2 minuty za nedovolené bránění. Využije Boleslav další přesilovku?

13:05
    Přesilovku si zkusí taky domácí, Číhal (ZNS) dostává 2 minuty za podražení.

09:30
    Ve stejném čase, v jakém padla třetí branka, jsou zároveň vyloučení dva Bruslaři. Rajgl za hrubost a Náhončík za špatně upravený dres.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 8. Pavlík (Růžek, Šercl), 8. Žabka (Hruška), 10. Ďurač (Hruška, Plíšek), 15. Rajgl (Haas), 22. Haas, 22. Hruška (Křepelka), 30. Sluka, 50. Plíšek (Haas, Hamer), 56. Sluka (Hamer, Žabka), 64. Sluka (Křepelka, Haas) – 13. Procházka (Elis, P.)

BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Náhončík) – Sommer, Křepelka, Rajgl, Žabka, Šercl, Vochvest – Hamer, Sluka, Plíšek, Peca, Pavlík, Ďurač, Hruška, Haas, Náhončík, Růžek
    SKLH Žďár nad Sázavou: Havlík, (Macek) – Gürtler, Beran, Joudal, Sochor, Pelikán, Číhal – Procházka, Pražák, Kotrba, Elis, Matas, Brúha, Bačo, Doležal P, Doležal J

Rozhodčí: Folk P – Kotek T, Valda A