Benátky n/J – Prostějov 6:4 (kon.) | Jihlava – Motor ČB 7:0 (kon.) | Vsetín – Kadaň 11:0 (kon.)
Slavia – Přerov 2:4 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Frýdek-M. – Havířov 0:3 (kon.)
Poruba 2011 – Kladno 2:1 (2:0 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
7:0 (2:0, 1:0, 4:0)
Banes Motor České Budějovice
Pondělí 10.09.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 2. kolo

Série je natažena! Motor nevyhrál nad Duklou podeváté v řadě a dnes tedy dostal v Jihlavě pořádnou dardu. Ve třetí třetině existoval na ledě prakticky pouze jeden tým. Nejprve se prosadil ve 42. minutě Lukáš Anděl. O deset minut později přišly v rozmezí dvou minut dvě trefy Matěje Pekra, který tak zkompletoval hattrick. Celou čtyřgólovou třetinu uzavřel v 57. minutě trefou Martin Osmík a bylo vymalováno. Motor tak prohrál v Jihlavě 0:7. Děkovačka se zahalila do žlutého dýmu z nějakého toho stroba. Naposledy prosím přijměte omluvu za technické potíže, budeme makat na zlepšení. S přáním příjemného zbytku týdne se loučí Tomáš Kalas. (20:05:57)

59:00
    Poslední minuta zápasu, který se pouze dohrává, Jihlava hraje v oslabení, ale žádné drama nepřipouští.

58:29
    Ještě jednou přijměte omluvu za technické potíže, které nám neumožňují přenášet textem, co se vůbec na stadionu děje. WiFi na Horáckém zimním stadionu nyní trošku hapruje.
    56:48 Martin OSMÍK - 7:0

56:48
    Dukla právě vstřelila branku!
    A s góly se tu vůbec nekončí! Z přečíslení se prosadil MARTIN OSMÍK a návrat domů hostům pěkně zhořkne. Asistence: Jan Pohl, Dominik Hrníčko.
    53:50 Matěj PEKR - 6:0

53:50
    MATĚJ PEKR kompletuje hattrick! Po přihrávce od Anděla prostřelil Svobodu mezi betony a hned ve druhém zápase dává tři góly! Asistence: Lukáš Anděl.

53:37
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Jiří Šimánek – 2 min., vysoká hůl).

Omlouváme se za technické potíže, všechno se nám to tu sype...

52:08
    Podle některých Motor neexistuje. Některých se rozumí zhruba celou protější tribunou. Hostující kotel odpovídá podobně a o zábavu je postaráno.

52:06
    Komerční přestávka, na stadionu mezitím probíhá maximální pohoda a všichni se dobře baví.
    51:11 Matěj PEKR - 5:0

51:11
    Skvělý hokejový večer pro Duklu! Hosté ztratili kotouč při rozehrávce v útočném pásmu, Anděl přehrál kotouč na volného MATĚJE PEKRA, který dovezl puk až do prázdné brány – 5:0! Asistence: Lukáš Anděl.

50:41
    Hosté mají neskutečný tlak v útočném pásmu, trojice hráčů nevystřídala už dvě minuty!

50:22
    Dukla ve čtyřech a nejhorší je pro domácí pryč.

50:13
    Parádní momenty zápasu! Dukla famózně brání přesilovku 6 na 3, hosté se nemohou vůbec prosadit, i díky skvělému Lundströmovi v brance, který chytá s naprostým přehledem!

49:36
    Lundström nastavil lapačku střele Endála a domácí fanoušci si vychutnávají hostujícího hráče, který sympatie v Jihlavě moc nemá.

49:11
    Ten samý hráč následně spadl lehce obscénněji a Čachotský je vyloučen za podrážení. Motor hraje 1:11 6 na 3!

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 5. Anděl (Skořepa, Kajínek), 14. M. Hlinka (Chlubna), 21. Pekr (Suchánek), 42. Anděl (Pekr, Suchánek), 52. Pekr (Anděl), 54. Pekr (Anděl), 57. Osmík (J. Pohl, Hrníčko)

HC Dukla Jihlava: Lundström (Brož) – J. Pohl, Kajínek, Půža, Suchánek, Štebih, Štindl, Mareš – Dostálek, Zeman, Čachotský – Anděl, Skořepa, Pekr – Harkabus, Osmík, Jiránek – Chlubna, M. Hlinka, Hrníčko.
    Banes Motor České Budějovice: Strmeň (42. Da. Svoboda II) – Kutlák, Fillman, Pýcha, Pavlin, Vydarený, Plášil – M. Novák, Gilbert, Endál – Čermák, Bradley, Šimánek – Beránek, R. Přikryl, Z. Doležal – Heřman, Doktor, Babka.

Rozhodčí: Doležal, Grech – Zídek, Šimán