Tisková konference HC Škoda Plzeň | (kon.) | | | Tisková konference Tipsport extraligy | (kon.) |
Tisková konference HC Kometa Brno | (kon.) | | | Tisková konference HC Dynamo Pardubice | (kon.) |
Tisková konference PSG Berani Zlín | (kon.) | | | Tisková konference FC Viktoria Plzeň | (kon.) |
Tisková konference Orli Znojmo | (kon.) |
17. etapa | Víťaz: Michael Woods (Education First-Drapac) (kon.) |
konec
17. etapa
Víťaz: Michael Woods (Education First-Drapac)
Miroslav Kováčik
Celková klasifikácia po 17. etape:
1. Simon Yates (Mitchelton – Scott) 69:05:34 hod.
2. Alejandro Valverde (Movistar) +0:25
3. Enric Mas (Quick-Step Floors) +1:22
4. Miguel Ángel López (Astana) +1:36
5. Steven Kruijswijk (Lotto NL-Jumbo) +1:48
6. Nairo Quintana (Movistar) +2:11
7. Ion Izagirre (Bahrain Merida) +4:09
8. Rigoberto Urán (Education First-Drapac) +4:36
9. Thibaut Pinot (Groupama – FDJ) +5:31
10. Tony Gallopin (AG2R La Mondiale) +6:05
Najlepšia desiatka dnešnej etapy:
1. Michael Woods (Education First-Drapac) 4:09:48 hod.
2. Dylan Teuns (BMC Racing Team) +0:05
3. David De La Cruz (Team Sky) +0:10
4. Rafal Majka (Bora-Hansgrohe) +0:13
5. Ilnur Zakarin (Kaťuša – Alpecin) +0:38
6. Alessandro De Marchi (BMC Racing Team) +0:44
7. Amanuel Ghebreigzabhier (Dimension Data) +0:48
8. Jesús Herrada (Cofidis) +0:51
9. Jai Hindley (Team Sunweb) +0:55
10. Vincenzo Nibali (Bahrain Merida) +1:48
Horská prémia: Alto del Balcón de Bizkaia (0 km):
1. Michael Woods (Education First-Drapac) 10 bodov.
2. Dylan Teuns (BMC Racing Team) 6b.
3. David De La Cruz (Team Sky) 4b.
4. Rafal Majka (Bora-Hansgrohe) 2b.
5. Ilnur Zakarin (Kaťuša – Alpecin) 1b.
Horská prémia: Alto de Gontzegaraine (10 km):
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 3 body
2. Omar Fraile (Astana) 2b.
3. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) 1b.
Horská prémia: Alto de Santa Eufemia (20 km):
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 3 body
2. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) 2b.
3. Vincenzo Nibali (Bahrain Merida) 1b.
Horská prémia: Alto del Balcón de Bizkaia (35 km)
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 5 bodov
2. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) 3b.
3. Stéphane Rossetto (Cofidis) 1b.
Alto de San Juan de Gaztelugatxe (71 km):
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 3 body
2. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) 2b.
3. Stéphane Rossetto (Cofidis) 1b.
Horská prémia: Alto de la Arboleda (140 km):
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 3 body
2. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) 2b.
3. Rafal Majka (Bora-Hansgrohe) 1b.
1. Simon Yates (Mitchelton – Scott) 69:05:34 hod.
2. Alejandro Valverde (Movistar) +0:25
3. Enric Mas (Quick-Step Floors) +1:22
4. Miguel Ángel López (Astana) +1:36
5. Steven Kruijswijk (Lotto NL-Jumbo) +1:48
6. Nairo Quintana (Movistar) +2:11
7. Ion Izagirre (Bahrain Merida) +4:09
8. Rigoberto Urán (Education First-Drapac) +4:36
9. Thibaut Pinot (Groupama – FDJ) +5:31
10. Tony Gallopin (AG2R La Mondiale) +6:05
Najlepšia desiatka dnešnej etapy:
1. Michael Woods (Education First-Drapac) 4:09:48 hod.
2. Dylan Teuns (BMC Racing Team) +0:05
3. David De La Cruz (Team Sky) +0:10
4. Rafal Majka (Bora-Hansgrohe) +0:13
5. Ilnur Zakarin (Kaťuša – Alpecin) +0:38
6. Alessandro De Marchi (BMC Racing Team) +0:44
7. Amanuel Ghebreigzabhier (Dimension Data) +0:48
8. Jesús Herrada (Cofidis) +0:51
9. Jai Hindley (Team Sunweb) +0:55
10. Vincenzo Nibali (Bahrain Merida) +1:48
Horská prémia: Alto del Balcón de Bizkaia (0 km):
1. Michael Woods (Education First-Drapac) 10 bodov.
2. Dylan Teuns (BMC Racing Team) 6b.
3. David De La Cruz (Team Sky) 4b.
4. Rafal Majka (Bora-Hansgrohe) 2b.
5. Ilnur Zakarin (Kaťuša – Alpecin) 1b.
Horská prémia: Alto de Gontzegaraine (10 km):
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 3 body
2. Omar Fraile (Astana) 2b.
3. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) 1b.
Horská prémia: Alto de Santa Eufemia (20 km):
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 3 body
2. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) 2b.
3. Vincenzo Nibali (Bahrain Merida) 1b.
Horská prémia: Alto del Balcón de Bizkaia (35 km)
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 5 bodov
2. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) 3b.
3. Stéphane Rossetto (Cofidis) 1b.
Alto de San Juan de Gaztelugatxe (71 km):
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 3 body
2. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) 2b.
3. Stéphane Rossetto (Cofidis) 1b.
Horská prémia: Alto de la Arboleda (140 km):
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 3 body
2. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) 2b.
3. Rafal Majka (Bora-Hansgrohe) 1b.
1. Simon Yates (Mitchelton – Scott) 69:05:34 hod.
2. Alejandro Valverde (Movistar) +0:25
3. Enric Mas (Quick-Step Floors) +1:22
4. Miguel Ángel López (Astana) +1:36
5. Steven Kruijswijk (Lotto NL-Jumbo) +1:48
6. Nairo Quintana (Movistar) +2:11
7. Ion Izagirre (Bahrain Merida) +4:09
8. Rigoberto Urán (Education First-Drapac) +4:36
9. Thibaut Pinot (Groupama – FDJ) +5:31
10. Tony Gallopin (AG2R La Mondiale) +6:05
1. Michael Woods (Education First-Drapac) 4:09:48 h.
2. Dylan Teuns (BMC Racing Team) +0:05
3. David De La Cruz (Team Sky) +0:10
4. Rafal Majka (Bora-Hansgrohe) +0:13
5. Ilnur Zakarin (Kaťuša – Alpecin) +0:38
6. Alessandro De Marchi (BMC Racing Team) +0:44
7. Amanuel Ghebreigzabhier (Dimension Data) +0:48
8. Jesús Herrada (Cofidis) +0:51
9. Jai Hindley (Team Sunweb) +0:55
10. Vincenzo Nibali (Bahrain Merida) +1:48.