Plzeň – Liberec 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Litvínov 3:4 (kon.) | Zlín – Třinec 4:2 (kon.)
Pardubice – Vítkovice 1:2 (kon.) | Olomouc – K. Vary 4:1 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 4:0 (kon.)
HC Škoda Plzeň
4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 14.09.2018, 17:30 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 1. kolo

57:04
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jaroslav Kracík – 2 min., krosček).

51:31
    Miroslav Indrák mohl přidat další gól, ale z úniku vypálil jen do ramene Willa! Poté mířil za odraženým kotoučem, avšak Ladislav Šmíd ho podrazil a dostává dvě minuty.

49:01
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Denis Kindl – 2 min., nedovolené bránění).

45:42
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Lukáš Derner – 2 min., hákování).

39:59
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Miroslav Indrák – 2 min., podrážení).

38:40
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jaroslav Vlach – 2 min., krosček).

35:04
    Přes dvacet vteřin se bojovalo o kotouč v rohu kluziště u plzeňské branky, nakonec ho vybojoval Ševc a při výtočce před branku byl podražen. Dvě minuty si odsedí Ondřej Kratěna.

25:27
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Tomáš Havlín – 2 min., nedovolené bránění).

16:48
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Peter Čerešňák – 2 min., držení hole).

00:59
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Ladislav Šmíd – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

00:10
    Hned v úvodu početní výhoda pro domácí! Roman Will vyhodil kotouč do ochranné sítě a dostává dvě minuty za zdržování hry, trest odpyká Michal Bulíř.

Matěj Vybíral

Branky a nahrávky: 3. V. Němec (Gulaš, Kratěna), 5. D. Kindl (V. Němec), 12. Kracík (Čerešňák), 52. D. Kindl (Gulaš, J. Kindl)

HC Škoda Plzeň: Frodl (Milčakov) – J. Kindl (A), Čerešňák, Allen, L. Kaňák, Pulpán, Vráblík – Nedorost, Novotný, Gulaš (C) – Stach, Kratěna, Indrák (A) – D. Kindl, Kracík, V. Němec – Straka, Kodýtek, Eberle – Pour.
    Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Derner, Stříteský, Šmíd (A), Doherty, Ševc, Havlín, T. Hanousek – Ordoš, P. Jelínek (C), Bulíř (A) – M. Kvapil, L. Hudáček, Lenc – Lakatoš, Redenbach, Valský – L. Krenželok, J. Vlach, Teplý.

Rozhodčí: Mrkva, Pražák – Gerát, Hynek