Chabarovsk – Vladivostok 0:2 (kon.) | Novosibirsk – Nižněkamsk 3:4 (kon.) | Barys – N.Novgorod 4:1 (kon.)
Ufa – Kazaň 4:5 (2:3 po s.n.) | Minsk – Soči 1:3 (kon.) | Petrohrad – Spartak Moskva 2:1 (kon.)
Viťaz – Jokerit 1:4 (kon.)
po s.n. (2:3)
Salavat Julajev Ufa
4:5 (2:0, 2:1, 0:3 - 0:0)
Ak Bars Kazaň
Pátek 14.09.2018, 16:00 • Ufa Arena • KHL
Předzápasové kurzy: 2.2 4.26 2.66
Partner:
     
    Československá stopa

    Jiří Sekáč (Kazaň) – (0+1), 1 střela, čas na ledě: 19:22. (18:54:49)
     
    Po druhé třetině už si možná byli jisti vítězstvím, nakonec si však do tabulky připíší pouze bod. Hokejisté Salavatu Julajev promrhali třígólový náskok a po prohraných nájezdech mlčky pozorují slavící hráče Kazaně, kteří dnes měli i trochu toho štěstí.
     
    Konec zápasu.
    Alexandr BURMISTROV - 4:5
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Ak Bars Kazaň.

    Autorem vítězné branky je ALEXANDR BURMISTROV.
     
    5. série
    2:3
    Teemu HARTIKAINEN neproměňuje.
     
    Hartikainen (Ufa) musí proměnit.
     
    5. série
    2:3
    Alexandr BURMISTROV proměňuje.
     
    4. série
    2:2
    Arťom FJODOROV neproměňuje.
    Jiří SEKÁČ
     
    4. série
    2:2
    Jiří SEKÁČ neproměňuje.
     
    3. série
    2:2
    Vjačeslav OSNOVIN proměňuje.
     
    3. série
    1:2
    Vladimir TKAČOV proměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Pavel ŠEN neproměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Danis ZARIPOV proměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Dmitrij KUGRYŠEV proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Fjodor MALYCHIN neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Prodloužení bodovou hádanku nerozluštilo, takže oba celky musejí přistoupit na samostatné nájezdy.

    Lukáš Jasoněk

    Branky a nahrávky: 10. Kadějkin (A. Semjonov, Soloduchin), 18. Tkačov (Chochrjakov, Osnovin), 32. Omark (Kemppainen), 40. Burdasov (Larsen, Tkačov) – 35. Lukojanov (A. Michejev, Pedan), 48. Klinkhammer (Abrosimov, Kara), 52. Lander (Sekáč), 56. Zaripov (Postma), rozh. náj. Burmistrov

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Fjodor Malychin (KZN)
    1:0   Dmitrij Kugryšev (UFA)
    2. série:
    1:1   Danis Zaripov (KZN)
    1:1   Pavel Šen (UFA)
    3. série:
    1:2   Vladimir Tkačov (KZN)
    2:2   Vjačeslav Osnovin (UFA)
    4. série:
    2:2   Jiří Sekáč (KZN)
    2:2   Arťom Fjodorov (UFA)
    5. série:
    2:3   Alexandr Burmistrov (KZN)
    2:3   Teemu Hartikainen (UFA)


    Salavat Julajev Ufa: Karejev (Fedotov) – A. Semjonov, Larsen, Ar. Sergejev, S. Garejev, M. Osipov, S. Těreščenko, Ljachov – Kemppainen, Omark (A), Hartikainen – Osnovin, Kugryšev, Tkačov – Chochrjakov, Burdasov (C), Fjodorov – Soloduchin, V. Žarkov (A), Kadějkin – Šen.
    Ak Bars Kazaň: Šaryčenkov (41. Podjapolskij) – Batyršin, Abrosimov, Markov (A), Jarullin, Postma, Pedan – Zaripov (C), Galijev, Burmistrov – Lander, Azevedo, Sekáč – Lukojanov, A. Michejev, A. Potapov (A) – Klinkhammer, Kara, Malychin – Tkačov.

    Rozhodčí: Olenin, Fraňo – Otmachov, Palei

    Diváci: 8 068