Slovácko – Třinec 4:1 (kon.) | Karviná – Brno 0:1 (kon.)
0:1 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Pondělí 17.09.2018, 11:00 • Kovona Karviná • Juniorská liga – Morava • 8. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek dne a někdy příště se budu opět těšit, na počtenou. (12:57:03)

Duel juniorské ligy mezi Karvinou a Brnem tak končí nejtěsnější možnou výhrou Zbrojovky! Fotbalisté z jihu Moravy byli v druhé půli lepším celkem, nicméně dlouho se jim nedařilo prosadit. Výhru a tři body jim tak až v samotném závěru zařídil Martin Zikl. Slezané nevyužili své šance v prvním poločase, čehož mohou litovat.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Pachlopník (FC Zbrojovka Brno).

90+2
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Galuška, přichází Sembol.

90+1
    Jeden z domácích fotbalistů je zraněn a potřebuje ošetření, hrát se tedy ještě chvíli bude.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě pár minut navíc, míč je v zámezí.

90
    Celek z jihu Moravy mohl nyní potvrdit svou výhru, jenže Holman pálil těsně mimo!

90
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Pachlopník, přichází Batelka.

88
    Brno právě vstřelilo branku!
    Brno střílí důležitou branku a jde těsně před koncem do vedení! MARTIN ZIKL byl na hranici ofsajdové pozice, ale sudí hru pustili a fotbalista Zbrojovky poslal míč přesně k tyči!

85
    Na druhé straně se do dobré pozice dostal Wala, ale ani on neuspěl.

85
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Nomilner, přichází Pyš.

84
    Ciupa teď podržel svůj tým, když napoprvé skákající míč vyrazil před sebe a druhým dotykem jej poslal na roh.

83
    Oba týmy teď více otevírají hru. Je znát, že ani jeden ze soupeřů se nechce s nerozhodným výsledkem smířit.

81
    Brňané i v poslední desetiminutovce věří své kombinační hře a neuchylují se k nakopávaným balónům.

79
    Fokaidis se dostal ke střele z hranice vápna. Branku ale netrefil.

78
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Kroutil, přichází Hykš.

77
    Domácí hráči si teď v pokutovém území soupeře počínali za hranicí pravidel, je jim pískán útočný faul.

74
    Na hřišti se nyní přiostřilo a emoce na obou stranách stoupají. Sudí hráče důrazně napomíná.

72
    Brno teď zahrávalo standardní situaci, z které ale branku neohrozilo. Centr skončil pouze na kopačkách domácích fotbalistů.

72
    Žlutou kartu dostává Smrž (MFK Karviná).

71
    Bielan obral o míč Zikla a zabránil mu tak v tom, aby šel sám na brankáře Ciupu.

70
    Žlutou kartu dostává Chyla (FC Zbrojovka Brno).

69
    Hra se nám teď přesunula opět do středu hrací plochy a začaly se nám množit nepřesnosti.

68
    Karviná se na chvíli dostala k balónu, jenže ho zase rychle nepřesnou přihrávkou vrátila Brnu.

68
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Moučka, přichází Rogožan.

67
    Zbrojovka drží míč, ale do palebné situace se zatím nedokáže dostat.

64
    Brno se znovu usazuje na polovině Karviné.

63
    Dnešní duel sleduje 70 diváků.

61
    Jenže z ní nic nebylo, míč neprošel přes zeď.

61
    Standardní situace pro Zbrojovku z hranice vápna na ose hřiště, to je výborná pozice pro fotbalisty z jihu Moravy.

61
    Žlutou kartu dostává Hujo (MFK Karviná).

60
    Brňané jsou nyní aktivnější a daří se jim držet míč na kopačkách.

57
    Moučka z hranice velkého vápna nikým nehlídán vypálil. Bránu však netrefil.

54
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Hruška, přichází Navrátil.
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Piroch, přichází Bielan.

54
    Kocsis to nyní zkusil z velké dálky, ale mířil nepřesně.

53
    Moučka se postavil k rozehrávce rohového kopu. Jeho centr našel ve vápně Zikla, ale ten hlavou míč mezi tyče nenasměroval.

53
    Rychlý přechod na opačný konec hrací plochy přinesl Zbrojovce rohový kop.

52
    Na druhé straně pálil Wala z hranice pokutového území nad břevno svatyně Brňanů.

51
    Ondřej Pachlopník zkoušel v pokutovém území umístit střelu k levé tyči, Ciupu ale nepřekonal. Gólman Karviné si s jeho pokusem poradil.

49
    Brňané jsou v úvodu druhého poločasu aktivnějším celkem a snaží se prosadit kombinační hrou.

47
    Nomilner rozehrával standardní situaci z levé strany, svým centrem ale našel pouze domácí hráče.

46

První půle duelu juniorské ligy mezi Karvinou a Brnem tak gól nepřinesla. Blíž k němu měli hráči slezského celku. Největší šanci úvodních pětačtyřiceti minut však Wala neproměnil, a tak i do druhé poloviny utkání vstoupíme za bezbrankového stavu. Druhý poločas začne přibližně ve 12:03.

45

43
    Hruška se ocitl sám v malém vápně a jeho střela jen těsně minula bránu Brna!

42
    Na druhé straně budou zahrávat rohový kop hráči Karviné.

40
    Brňané nyní získali příležitost v podobě rohového kopu, míč z něj ale doputoval jen k hráčům slezského celku.

39
    I když se hráči na obou stranách snaží, tak si ani na jedné straně nedokáží přihrát a dostat se dál než před šestnáctku soupeře.

37
    Karviná teď míří vpřed postupným útokem a kombinační hrou.

35
    Motyčka neuspěl v souboji s protihráčem a pomohl si útočným faulem.

33
    Hra se opět přesouvá do středu travnaté plochy, žádnou větší šanci si teď ani jeden z celků nevytváří.

31
    Nic velkého z něj ale vyprodukovat nedokázali. Slezané v poklidu centr odvrátili.

31
    Rohový kop nyní budou zahrávat hráči z jihu Moravy.

29
    Hosté si nyní vytvořili tlak, z nějž však žádné ohrožení svatyně Karviné nevyprodukovali.

27
    Centr do vápna našel pouze hráče Brna, kteří míč dostali pryč z nebezpečného prostoru.

26
    Galuška prověřil z hranice malého vápna na levé straně pozornost gólmana hostí, ten vyráží na roh.

24
    Navíc ji teď kouskují zbytečné nedovolené zákroky kolem půlící čáry.

23
    Hra je nyní znovu trochu rozháraná, odehrává se ve středu trávníku, kde jsou k vidění vysoké nepřesné míče.

21
    Žlutou kartu dostává Fokaidis (MFK Karviná).

20
    Domácí celek nyní hýří aktivitou a tlačí se kupředu.

18
    Rychlou rozehrávku Karviné po standardní situaci zakončil Galuška nepřesnou přihrávkou.

16
    Zikl se dostal ke střele ze střední vzdálenosti, míč mu ale příliš nesedl a branku tak vůbec netrefil.

14
    Hra se nám teď přesunula do středu hřiště, k vidění je plno nepřesností.

12
    Smrž se nyní snažil zrychlit postup Karviné, ale jeho přihrávka spoluhráči postrádala přesnost.

11
    Fotbalisté Karviné si s centrem poradili a posílají míč mimo své pokutové území.

10
    Centrovaný balón trefil zeď Karviné, následně Ciupa poslal míč do zámezí, Brno bude zahrávat rohový kop.

9
    Brno bude zahrávat standardní situaci z pravé strany. Vzdálenost k bráně přibližně pětadvacet metrů.

8
    Galuška se teď u rohového praporku v souboji s hostujícím hráčem neprosadil, míč mu utekl a skončil v autu.

7
    Brňané se pokusili o rychlý protiútok, ale ten je zastaven jejich útočným faulem.

5
    Další příležitost Karviné! Hujo hlavičkoval po centru z levé strany, ale jeho pokus mířil těsně nad břevno svatyně soupeře.

4
    Velká šance domácího celku! Wala unikl obraně Brna, dostal se do samostatného úniku a poslal míč podél vybíhajícího brankáře Mrázka. Balón se ale pouze otřel o levou tyč z vnější strany!

3
    Hra se nám zatím přelévá ze strany na stranu, bez vážnější šance na jedné či druhé straně.

1
    Rozehrávky se ujali domácí hráči Karviné.

1

Sudí ještě běží zkontrolovat stav sítí v obou brankách a za malou chvíli již zápas začne.

Hráči obou mužstev právě nastupují na hrací plochu.

MFK Karviná: Ciupa "C" – Dramé, Fokaidis, Galuška, Hruška, Hujo, Kocsis, Motyčka, Piroch, Smrž, Wala
    Náhradníci: Sembol, Navrátil, Bielan,Tichý

FC Zbrojovka Brno: Mrázek – Chyla, Blažík "C", Kropáček, Nomilner, Pachlopník, Bariš, Moučka, Holman, Jambor, Zikl
    Náhradníci: Trbušek, Kroutil, Pyš, Hykš, Batelka, Rogožan

Rozhodčí: Mrázek – Dresler, Batík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.