Florida – Nashville 0:5 (kon.) | Columbus – Buffalo 1:4 (kon.) | Florida – Nashville 3:5 (kon.)
New Jersey – NY Rangers 3:4 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 3:1 (kon.) | Montreal – New Jersey 3:1 (kon.)
Winnipeg – Minnesota 2:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:7 (kon.)
Montreal Canadiens
3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
New Jersey Devils
Úterý 18.09.2018, 01:30 • Bell Centre, Montreal • Příprava NHL

49:40
    Phillip Daunalt byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Devils potřebují přesilovkou hru využít.

35:58
    Debutující Jesperi Kotkaniemi fauloval u hrazení a poprvé v NHL byl vyloučený. Dvě minuty vysoká hůl.

27:37
    Hunter Shinkaruk byl vyloučen na dvě minuty poté, co fauloval na vrcholu levého kruhu obranného pásma. Marian Studenic byl podržen a vybojoval přesilovou hru.

18:13
    Drew Stafford byl vyloučen v závěru první třetiny na dvě minuty za podržení. Třetí přesilová hra pro Montreal.

15:43
    Nicolas Deslauriers k obrovské radosti fanoušků Habs položil Brandona Baddocka na lopatky a oba borci v závěru první třetiny vyfasovali pět minut za bitku. Hra 4 na 4.

09:46
    Rinat Valijev sice nepustil Kylea Palmieriho v pravém kruhu ke střele z otočky, jenže ho fauloval a dostal dvě minuty za hákování. Devils si zahrají první přesilovou hru.

05:58
    Marcus Johansson byl vykázán z ledu na trestnou lavici, když vyfasoval dvě minuty za držení. Druhá přesilová hra Habs.

01:48
    Blake Coleman fauloval na pravé straně obranného pásma a dostal dvě minuty za sekání. Brett Seney zamířil na ošetřovnu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 44. Mete (Chaput, Rose), 45. Hudon, 45. Kotkaniemi (Valijev, Després) – 7. Speers

Montreal Canadiens: Niemi (31. Lindgren) – Alzner, Schlemko, Mete, Juulsen, Valijev, Després – Tatar, Danault, Gallagher (A) – Deslauriers, Kotkaniemi, Lehkonen (A) – Shinkaruk, Plekanec (A), Hudon – Chaput, de la Rose, Froese. Hlavní trenér: Claude Julien.
    New Jersey Devils: Läck (41. Blackwood) – Mueller, Severson, Butcher, Lovejoy (A), Strait, Jacobs – Johansson, Zacha, Palmieri (A) – Studenic, Zajac (A), Stafford – Coleman, Seney, Anderson – Baddock, Gignac, Speers. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Wes McCauley, Pierre Lambert. Čároví: Michel Cormie, Derek Nansen

Diváci: 19422